Familieberichten WlËfrfiïl S :l3 it iWI 9 ri 30 I Woensdag 30 april 2008 PZC Jan, vaarwel, de jazz en blues zijn met je. Fam. Roggeband Tante Marie Tante Nel Hanny en Jan Hermine en Jan Hélène en Peter Monique en Ton Fam. Kommer Wilma en Bart Janny, we denken aan je. "Coldsteel" Alle fijne herinneringen blijven. Dag lieve Jan, tot ziens. Nelly Positief ingesteld en met goede moed,dat is wat mij aan Jan Kouijzer terug denken doet. Verdrietig maar met diep respect voor de geweldig strijd die hij heeft geleverd om bij zijn vrouw te kunnen blijven en dan is Jan in zijn vertrouwde omgeving overleden. namens cliënten en medewerkers Ambulant Dagbesteding St. het GORS Arjo Harmsen Na een langdurig ziek zijn is nog onverwacht overleden onze schoonzuster en tante J. Pleijte-Wagner Weduwe van Pleijte in de leeftijd van 82 jaar. J. Arentse-Pleijte J. Caljé-Pleijte L. Pleijte C.E. Volkers-Pleijte L. Volkers E.C. Jacobse-Pleijte A. Jacobse In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14:2 Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en voor wat zij voor ons en anderen betekend heeft, geven wij u kennis dat is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Wilhelmina Mercuria Maria Kousemaker in de leeftijd van 96 jaar. Julianadorp: K. Kousemaker Goes: E.A. Kousemaker-Openeer Neven en nichten Goes, 28 april 2008 Ter Weel Correspondentieadres: E.A. Kousemaker Azalealaan 90 4401 GVYerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. D. Neven, wordt zaterdag 3 mei om 11.00 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg.Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 10.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweert- sestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. We willen de medewerkers van Afd. L uit het Oosterschelde- ziekenhuis en van Unit 1 uit Ter Weel te Goes bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Geschokt en verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van Cecile Volker Als vrijwilliger van de Vrijwillige Zorg Walcheren heeft zij zich ingezet voor de bewoners van de Palliatieve Unit van 't Gasthuis. Wij zullen haar missen. Vrijwilligers, bestuur en medewerkers, Vrijwillige Zorg Walcheren Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze oud-collega Cecile Volker-van de Vijver Wij wensen haar man en kinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's Sanquin Bloedbank Afnamelokatie Middelburg zv Bij onze strandwandelingen zullen we altijd twee voetstappen missen, nu we plotseling afscheid hebben moeten nemen van Cecile de Nordic Walking groep: Marieke, Ina W, Wilma, Ellie, Ina S, Wil, Bianca en Edith I -• N «">r; Langs deze weg wil de familie haar dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Maria C.A.E. van Thiel Berghuijs Het heeft ons goed gedaan te ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Joseph Naerebout fam. F.M.I. Naerebout-van Poelje, kinderen en kleinkinderen fam. R.|. Naerebout-Hydeen kinderen 30 april 2000 Francis 30 april 2008 Vanaf de aarde blijven we aan je denken Want daar in het lang van gedachten en dromen kunnen wij jou onze liefste wensen schenken We sturen ze omhoog langs de zonnestralen die met hun warmte onze liefde vertalen. Pa en Ma Marita en Mike, Maud en Peteren Samantha Peter en Caroline, Evy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74