Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Woensdag 30 april 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. II kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p2clamilieberichten@we0enernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Voor ons is erg onverwacht overleden, de heer Piet Cornelis In leven Erevoorzitter van de v.v.Schoondijke. Zijn jarenlange inzet als voorzitter zullen wij nooit vergeten Wij wensen Marie, kinderen en verdere familieleden dan ook heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Dit namens Bestuur - Leden en Vrijwilligers Voetbalvereniging Schoondijke Ons bereikte het droevige bericht dat de heer Piet Cornelis is overleden, oprichter van de trimclub Freewheel '79 te Schoondijke. Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van 'Freewheel '79' Want Gij zijt mij eene hulp geweest; en in de schaduw uwer vleugelen zal ik vroolijk zingen. Psalm 63:8 Verdrietig delen wij u mede dat onverwachts is overleden onze lieve, meelevende moeder en trotse oma Adriana Leonie de Danschutter-van de Casteel sinds 1 augustus 2007 weduwe van J.B. de Danschutter Axel, 8 januari 1918 Axel, 29 april 2008 Bruinisse: Nico de Danschutter Dineke de Danschutter-Steketee Hanneke Coen Groningen: Tineke de Danschutter Martinus Stollenga Jarik Correspondentieadres: N.P. de Danschutter Grevelingenstraat 16 4311 GC Bruinisse Maandag 5 mei is er vanaf 11.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waarna om 11.30 uur de crematie plechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hampshire Hotel-Churchill, Churchilllaan 700 te Terneuzen. Wij zijn bedroefd om het definitieve verlies van onze "Tante Addy" Adriana Leonie de Danschutter-van de Casteel Zij had haar eigen plekje in ons gezin. Axel: L.J.A. Dudek-van den Berge K. Dudek Zaamslag: Barbara en John Tristan, Rayna Schoondijke: Leonie en Niek Milan Axel: Ferdi Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten, nooit meersamen zijn. We zullen je missen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen op de veel te jonge leeftijd van 61 jaar van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en schoondochter Maria Valeria Gijs Ria echtgenote van Cor Evers Aardenburg: Cor Evers Aardenburg: Robert en Petra Evers-Vermeulen Eline, Ilse, Britt IJzendijke: Nicole en Marnix Quist-Evers Sharita, Anouschka, Benita Aardenburg: Marco en Martine Evers-Eversdijk Aardenburg: M.L. Evers-Maas 28 april 2008 Correspondentieadres: Marktstraat 4 4527 CL Aardenburg U kunt afscheid nemen van Ria op 3 mei 2008 om 17.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 5 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Aardenburg. U bent in de gelegenheid tot condoleren na de uitvaart dienst in voornoemde kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden in crema torium "Blauwe Toren" te Brugge (B). Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve kleine Caitlin Een kleine meid. Een groot verlies. Onze gedachten gaan uit naar Craig, Merel en Zoë en wij wensen ze veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. |e collega's: Noud de Pagter Kees Meijers Vincent Kallemein Wij zagen je niet zo heel vaak maar daarom is de pijn niet minder. Plotseling ben je weg, maar we zullen je voor altijd in ons hart dragen Slaap zacht lieve Caitlin Eric, Dorine, Aurelia en Wietse Caitlin Faye Goodnight sweetheart Forever in our thoughts Love from Grandma and Grandad Humphries and all the family Caitlin Faye No words or time will help us understand why we had to loose our beautiful little girl so soon. Always in our hearts. Sleep tight darling. Nannie Nettie, Grampa John, Auntie Amy, Uncle Paul and Taylor Auntie Deborah, Uncle Wayne, Auntie Kristy, Auntie Keighley en Olivia Grandma an Grandad Critchley Caitlin Faye My little angel Caitlin You warmed my soul and filled my heart with joy. I don't understand why you left so soon. I will miss you and pray for you every day. I will love you always. My beautiful little star, loads and loads of love Daddy xxxxxxxxxxxxxxxx Wegens familieomstandigheden zijn wij maandag 5 mei de gehele dag gesloten Bakkerij Quist Koninginnestraat 21 4515 CH IJzendijke be Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Machiel Heijt Uit aller naam H. Heijt Vlissingen, 28 april 2008 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom jacobus de Hullu sinds 18 mei 1995 weduwnaar van Adriana Zwemer in de leeftijd van 94 jaar. Middelburg: I. Zwemer Oostkapelle: W. Zwemer A. Zwemer-Clement Terneuzen: S. Zwemer Oostkapelle: E. Zwemer-Jansen v. Rosendaal Neven en nichten Terneuzen, 28 april 2008 Maandag j.l. overleed onze lieve ome Ko de Hullu Terneuzen/Zaamslag: Jan en Dick Zwemer Serooskerke/Oostkapelle: Jan en Peter Zwemer Na een ziekbed van nog geen week is overleden onze goede vader en opa Cornelis janse Kees sinds 13 september 2006 weduwnaar van Johanna Janse 6 november 1915 29april2008 Zoutelande: Piet en Nellie t Janse-Melis Jur en Astrid Kattendijke: Ida Zoutelande: Liza en Cathrien Janse-Simonse Micha Breda: Neeltje en Jan Verwijmeren-Janse Eva en Sjoerd Vincent en Tessa Westkapelle: Kees en Debora Janse-Dekker Marjolein Judith Correspondentieadres: Kees Janse Noordkerkepad 50 4361 CL Westkapelle Vader is op zorgcentrum "Simnia", Simniapad 1 app. 13 te Domburg. U kunt afscheid van hem nemen vrijdag 2 mei van 18.00 - 20.00 uur Een korte overdenking zal worden gehouden zaterdag 3 mei om 10.15 uur in zaal "Middendorp", Smidstraat 16 te Zoutelande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp". Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Janse in de leeftijd van 92 jaar. Zoutelande: A. Janse Enschede: M.K. Janse-Dobbelaar en kinderen Vlissingen e.o.: Familie Stroo-Janse Zoutelande, 29 april 2008 Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van Paul de Jonge Levenspartner van onze collega Serda Sorter Wij wensen Serda heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle collega's van INS Bank Middelburg en Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56