VERKOOP MAKELAAR :V;:ïh;::;;iiapM!C!l 36 Woensdag 30 april 2008 P2C OP PAD VRIJDAG 2 MEI Kindervakantieactiviteiten Workshops voor kinderen in de Lichtboei in Zierikzee, zoals kinderkookclub en Ik ben filmmaker. Zierikzee, de Lichtboei in het MFC, 13.30-15.30 uur. Jaarmarkt Demonstratie ringrijden. Yerseke, Kerkplein, 14.00-20.00 uur. Lentefeest Plantenmarkt, meubilair, hekwerk, beel den en kinderactiviteiten. Crijpskerke, Imkerij Poppendamme, 10.00-17.00 uur. Rondvaart Yerseke Rondvaart met motorschip Adriana over de Oosterschelde Yerseke, Prinses Beatrixhaven, 14.30 uur, duurt anderhalf uur. Bloed eerwraak Rondleiding langs de Zeeuwse wandtapij ten. Middelburg, Zeeuws Museum, 19.30 uur. Wandeltocht Wandelen via Schouws bos, duin en strand met een schoudertas met kaart, kompas, insektenloep, verrekijker en een opdrachtenboekje. Westenschouwen, trampolinecentrum, vanaf 11.00 uur. Jeugdspelmiddag op skeelers Voor jongeren van drie t/m vijftien jaar. Krabbendijke, Nieulandestraat, 13.00-16.00 uur. Wandeling Natuur en milieu komen aan bod tijdens de wandeling olv Het Zeeuwse Land schap. Wissenkerke, Inlaag Keihoogte, 14.00 uur. Vrouwenpolderse Dagen Flobby-ambachtenmarkt, country dagen, ringrijden, Nederlands kampioen schapen drijven, huisdierkeuring, line-dance, trek- kertrek-demo, hout sculptuurzagen, live muziek van The Old Firm en als afsluiting Surrender. Vrouwenpolder, dorp en Twistvliet, vanaf 10.00 uur. Avondruilbeurs Voor verzamelaars die wat munten, an sichten e.d. te ruilen hebben. Café de Goede Verwachting, 18.30 uur. Sporen naar het verleden Historische treinen zijn te zien en rijden tussen Goes en Hoedekenskerke. Goes, museumterrein stoomtrein Goes-Borsele, 10.00-18.00 uur. Activiteiten trammuseum Het is Lentekinderdag bij het trammu seum op de Brouwersdam. Er zijn verschil lende attracties voor de jeugd. De stoom- en motortrams rijden de hele dag. Aanmelden via www.rtm-ouddorp.nl Brouwersdam, trammuseum op De Punt bij Ouddorp, hele dag. ZATERDAG 3 MEI Skelterroute Per skelter 'op safari' door het Schouwse bos. Westenschouwen, trampolinecentrum, vanaf 11.00 uur. Lentefeest Plantenmarkt, meubilair, hekwerk, beel den en kinderactiviteiten. Grijpskerke, Imkerij Poppendamme, 10.00-17.00 uur. Trekkermuseum Clubkampioenschap ringsteken met oude tractoren. Nisse, Palmboomseweg, 10.00-16.30 uur. Fair Dertig standhouders met tuinplanten, brocante, huis- en tuindecoraties, work shops, fruit, palingroker, imker, stoelen- matter, ponyrijden, sieraden, steigerhou ten meubelen, etherische oliën, rozen kwekerij, boerenijs en -kaas etc. De Zeeuwse Tuinkamers, Hogeweg Poort vliet, 10.00-17.00 uur. Rommelmarkt Ten behoeve van de hervormde gemeen te in Sint Philipsland. Sint-Philipsland, dorpshuis De Wimpel, 10.00-14.00 uur. Dansavond Maandelijkse dansavond voor beginners en gevorderden. Ouwerkerk, dorpshuis, 20.30 uur. Ringrijden Jongerenwedstrijd ZRV. Biggekerke, 8.00-17.00 uur. Sporen naar het verleden Historische treinen zijn te zien en rijden behartigt de belangen van de verkoper van een huis adviseert u over de beste vraagprijs zorgt ervoor dat zoveel mogelijk potentiële kopers uw huis zien probeert voor u een zo hoog mogelijke verkoopprijs te krijgen helpt u bij de notariële afhandeling De Opposites is een van de acts die optreden op het Bevrijdingsfestival in het Bellamypark in Vlissingen. foto GPD tussen Goes en Hoedekenskerke. Goes, museumterrein stoomtrein Goes-Borsele, 10.00-18.00 uur. Activiteiten trammuseum Jaren '60-dag bij het trammuseum op de Brouwersdam. De motor- en stoomtrams rijden hun ritjes en bezoekers kunnen met een oude bus langs de zeezijde van de dam rijden. De ritjes zijn te combine ren met een boottocht over de Grevelin- gen. Brouwersdam, trammuseum op De Punt bij Ouddorp, hele dag. ZONDAG 4 MEI Wandeltocht Wandelen via Schouws bos, duin en strand met een schoudertas met kaart, kompas, insektenloep, verrekijker en een opdrachtenboekje. Kosten: 3 euro plus 20 euro borg. Westenschouwen, trampolinecentrum, vanaf 11.00 uur. Boekenmarkt Middelburg, Markt, 10.00-17.00 uur. Zeeuws Mannenkoor Concert ter herdenking van de bezetting en bevrijding, mmv Het eeuws Mannen koor en het dou De Kattebel. Ellewoutsdijk/t Kerkje, 14.30 uur; Fossielenexcursie Lezing over fossielen en aansluitend zoeken op het strand. Retranchement, Bezoekerscentrum 't Zwin, 10.30 uur; Auteurmiddag Kinderboekenschrijver Jacques Vriens ver telt over zijn boek Oorlogsgeheimen. Middelburg, De Drukkerij, 14.00 uur. Moeder Aarde Themadag met aandacht voor de relatie tussen de mens en Moeder Aarde. Middelburg, Stichting Padma Zeeland, Verwerijstraat 51a, 9.30 uur. Sporen naar het verleden Historische treinen zijn te zien en rijden tussen Goes en Hoedekenskerke. Goes, museumterrein stoomtrein Goes-Borsele, 10.00-18.00 uur. MAANDAG 5 MEI Schrijfavond Schrijven voor Amnesty International. Middelburg, De Drukkerij, 19.00-20.30 uur. Van Randwijklezing Door H.J.L. Vonhof. Vlissingen, Sint Jacobskerk, 10.15 uur. Prijsdropping Stichting Wings to Victory dropt als eer betoon aan in de Tweede Wereldoorlog overleden vliegeniers een aantal beren bo ven Zeeland met een prijs in hun rugzak. DINSDAG 6 MEI Rondvaart Yerseke Rondvaart met motorschip Adriana over de Oosterschelde Yerseke, Prinses Beatrixhaven, 14.30 uur, duurt anderhalf uur. WOENSDAG 7 MEI Kindervakantieactiviteiten Workshops theater, sprookjesdans en Ik ben filmmaker voor kinderen. De work shops worden gehouden in De Lichtboei in het MFC in Zierikzee, 13.30-15.30 uur. Dreaming of an Arab Spring Lezing door Petra van Stienen. Een beschrijving van haar diplomatieke zoektocht in het Midden Oosten. Middelburg, Burgerzaal Stadhuis, 15.00-16.30 uur. Napraten en signeren in De Drukkerij 16.30-17.00 uur. Rondvaart Yerseke Rondvaart met motorschip Adriana over de Oosterschelde Yerseke, Prinses Beatrixhaven, 14.30 uur, duurt anderhalf uur. Excursie Staatsbosbeheer houdt vanmiddag een excursie naar het eiland Stampersplaat in het Grevelingenmeer. Opgeven via de VW Burgh-Haamstede. DONDERDAG 8 MEI Rondvaart Yerseke Rondvaart met motorschip Adriana over de Oosterschelde Yerseke, Prinses Beatrixhaven, 14.30 uur, duurt anderhalfuur. MUZIEK VRIJDAG 2 MEI Concert Optredens van .357 Stringband (blue- grass) en The Blue Clay (blues). Vlissingen, De Piek, 21.00 uur. Snugly avond Hechte vriendengroep draait hun eigen muziek. Met optreden van de Whatever Band. Terneuzen, Porgy en Bess, 21.00 uur. A Night of Techno Met Robert Armani uit Chicago, dj Lady Aida uit Eindhoven en dj Sun, een van de resident-dj's van El Toro. Goes, Podium't Beest, 21.00 uur Hulsterloofeesten De coverband Mama Jody combineert rock, blues en pop met een vleugje jazz. Met een gastoptreden van Alana Dante. Nieuw-Namen, 20.30 uur Hind Hind geeft een theaterconcert. Ook zingt en vertelt ze over haar ervaringen met United Civilians for Peace in Tel Aviv en presenteert ze nieuw werk voor de cd die deze zomer verschijnt. Bergen op Zoom, De Maagd, 20.15 uur Orkest Het Rotterdam Philharmonisch Orkest treedt op ter gelegenheid van het negentigjarig bestaan. Rotterdam, Ahoy, 19.30 uur Budapest Festival Orchestra Ivan Fi scher Concert met werk van Prokofiev, Strauss en Mahler m.m.v. sopraan Miah Persson Brugge, Concertgebouw, 20.00 uur. ZATERDAG 3 MEI Terra Gotha XVI Zestiende editie van het gothic-festival, met onder meer Nurzery Rhymes en Grendel. Vlissingen, De Piek, 19.00 uur Zwaanfest Vier rockbands treden op: Scarabee, Blen- did, United Forces en Backslash. Kapelle, HCR de Zwaan, 20.00 uur Melou Melou met zangeres en muzikante Annie Goodchild brengt een cocktail van soul, jazz, folk, reggae, bossanova, swing en blues. Gitarist Maarten Reinierse groeide op in Middelburg. Eva Auad uit Vlissin gen verzorgt het voorprogramma. Middelburg, De Spot, 21.00 uur Popaanzee Met The Tellers, een akoestische band uit Wallonië, en Bluem uit Zeeland. Goes, Podium 't Beest, 21.00 uur Gospelrockconcert De Molukse Protestantse Kerk organi seert een concert met Rudy de Queljoe and gospelband, Levi an the new genera tion en Inside Out. Arnemuiden, Het Zilveren Schor, 19.00 uur. Hulsterloofeesten Milk inc. treedt op, evenals dancegroep 2Fabiola en zanger Wim Soutaer. Dj Jeroen Gorus zorgt voor beats tussen en na de optredens. Nieuw-Namen, 20.30 uur Koorconcert Samengesteld koor onder leiding van Peter Overduin treedt op, met medewer king van orgelspeler André de Jager, pia nist Johan Bredewout en sopraan Judith Sportel. Vlissingen, Sint Jacobskerk, 15.00 uur Tribute Night Black Dog en Skinner spelen tijdens de jaarlijkse 'tribute night' in Brogum. Black Dog uit de regio Utrecht staat bekend als één van de beste tributebands van Led Zeppelin. Het Rotterdamse Skinner speelt liedjes van Lynyrd Skynyrd. Toe gang is 7,50 euro. Zierikzee, poppodium Brogum, 21.30 uur. ZONDAG 4 MEI Zeeuws mannenkoor Concert ter herdenking van de bezetting en bevrijding. Ellewoutsdijk, 't Kerkje van Ellesdiek, 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 38