LEZERSVOORDEEL X LEZERSVOORDEEL 3 dagen Geniet met 2 voor de prijs van 1 32 I Woensdag 30 april 2008 PZC Het mooie resort Hof van Saksen, geopend in juni 2007, ligt midden in de overweldigende Drentse natuur. Met haar hunebedden, heidevelden en uitgestrekte bossen heeft Drenthe ieder seizoen iets unieks te bieden. Heerlijk tot rust komen en genieten van de stilte. Ga fietsen of wandelen of breng een bezoek aan het prachtige dorpje Borger of aan Dierenpark Emmen. Maar ook op het resort zelf is heel veel te doen en te beleven. U komt nog tijd te kort! Resort Geïnspireerd door de oude Drentse Architectuur bestaat dit prachtige resort uit verschillende brinken met daaromheen romantisch rietgedekte Saksische boerderijen. Het prachtige hoofdgebouw, de Havezate, is ingericht door Piet Boon. Faciliteiten Een uitgebreide Spa met beauty wellness, sauna en fitness en een prachtig zwembad met wildwaterbaan. Het toprestaurant Cour du Nord, authentiek Italiaans restaurant Coccinella, self service restaurant Al Fresco met kinderhoek, Grand Café en speelparadijs Harrewar (1000 m2). Dagelijkse activiteiten voor jong en oud, georganiseerd door het recreatieteam. Uniek samengesteld 3-daags verblijf 2 overnachtingen in een 6-persoons hoekboerderij Opgemaakte bedden, handdoeken- en keukendoekpakket Gevulde picknickmand Gebruik fiets tijdens uw verblijf Toegangsbewijzen zwembad en speelparadijs Harrewar Toegangskaarten Drents Museum Dit uniek samengesteld arrangement is geldig tot en met 30 juni 2008. U kunt iedere dag van de week aankomen. Informatie Reserveringen U kunt rechtstreeks reserveren bij Hof van Saksen, Veldweg 22-24, 9449 PW te Nooitgedacht op telefoonnummer: 0592-245959 o.v.v. Lezersvoordeel. Meer informatie over Hof van Saksen treft u aan op onze website: www.hofvansaksen.nl HOF VAN SAKSEN Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Zie ook het Privacy Statement op www.pzc.nl Voor algemene vragen over Lezersvoordeel belt u met de afdeling Lezersservice: 0800-0 231 231 of mailt u naar lezersvoordeel@pzc.wegener.nl Wilt u voordelig genieten van een luxe uitstapje? Dan heeft de PZC een unieke aanbieding voor u. In samenwerking met Hampshire Inns, Hotels Classics vindt u elke maand een hotelaanbieding in uw dagblad. U kunt direct boeken bij het betreffende hotel via telefoon of e-mail. Ontdek de kleurrijke Achterhoek! Ruurlo, hart van de Achterhoek. Aan de rand van het dorp Ruurlo, temidden van uitgestrekte bossen, ligt het eeuwenoude kasteel "Huize Ruurlo", met z'n geheel herbouwde Orangerie. Hampshire Hotel - Avenarius ligt schuin tegenover kasteel Huize Ruurlo. U kunt hier volop genieten van de prachtige en fascinerende omgeving. Feestelijk, stijlvol en Achterhoekse gastvrijheid beleeft u in dit hotel met een gerenommeerd restaurant. Lezersprijs: 220,- voor twee personen Abonneeprijs: 200,- voor twee personen Exclusief verblijfsbelasting: 2,25 p.p.p.n. ABONNEE KORTING! U kunt rechtstreeks reserveren bij Hampshire Hotel - Avenarius Dorpsstraat 2, 7261 AW Ruurlo |jJ Telefoon +31 (0)573 451122 Hampshire E-mail: info@avenarius.nl Website: www.hampshire-hotels.com/avenarius Dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2008, op basis van beschikbaarheid. Ook geeft uw dagblad elke maand een gratis arrangement weg. SMS hiervoor PZCHOTEL (uw) postcode en huisnummer (b.v. PZCHOTEL 4477 BB 111naar 2002 0,40 per bericht). Hi, Lezersarrangement Ruurlo Hampshire Hotel - Avenarius Ontvangst met een Ruurlo's 12-uurtje 2 x overnachting in een luxe kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x heerlijk tapas menu in ons tapas café op de eerste avond Bij vertrek een Hampshire fietsreceptenboekje cadeau Bij vertrek heerlijke "Achterkoekjes" cadeau Indien u de 2e avond reserveert in ons restaurant krijgt u de 4e gang gratis! Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Zie ook het Privacy Statement op www.pzc.nl Voor algemene vragen over Lezersvoordeel belt u met de afdeling Lezersservice: 0800-0 231 231 of mailt u naar lezersvoordeel@pzc.wegener.nl z personen. jdu,- 3 personen: 375,- 4 personen: 399,- 5 personen: 425,- 6 personen: 449,- Exclusief toeristenbelasting: 0,75 p.p.p.n.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34