vervallen is een doodzonde' [Koninginnedag 30]april ïkf mCCIH 1 III Strandvervoer Renesse gaat weer van start Vier bands bij Local Garage in Renesse 1 I IÉ'I'H ll keuze in trouwpakken! STERTEL Wereldwinkel verkoopt 'eerlijke' collectie Man uit Kleverskerke gered na val in sloot PZC Dinsdag 29 april 2008 I 23 Drummer John Muis uit Ouwerkerk: „Ik wil altijd blijven vernieuwen." foto Marijke Folkertsma Grote Kade 40-42 Goes Segeersstraat 66-68 Middelburg RENESSE - Het gratis vervoer naar en van de stranden in Renesse gaat vanaf Hemelvaartsdag weer van start. Dat is veertien dagen eer der dan gebruikelijk maar heeft volgens busbedrijf TCR alles te ma ken met de (vroege) meivakantie. De eerste maanden wordt gewerkt met een uursdienstregeling. De bussen gaan vanaf het transferium naar de Hogeboomlaan (tot de ro tonde), de Hogezoom/Lagezoom, strandovergang Jan van Renesse- weg en strandovergang Kijkduin (Rampweg). Op 4 juli gaat de dienstregeling voor het hoogseizoen in en zal de dienstregeling verder worden uitge breid. Onze nieuwe collectie is binnen. yK-JVL Goes, Lange Kerkstraat, 1e etage, 0113 - 27 00 25 www.steutelgoes.nl RENESSE - Muziekcafé De Stulp in Renesse staat vanavond weer hele maal in het teken van de beginnen de bands. Traditiegetrouw wordt op de avond voor Koninginnedag het festival Local Garage gehou den. Dit jaar komen drie van de vier bands van Schouwen-Duive- land. „Het eiland heeft veel veelbeloven de bands", zegt Koen Jachmann van De Stulp. „Als je dat vergelijkt met de rest van Zeeland zit hier veel talent en als wij daar energie in blijven stoppen, dan groeit dat verder. De jongens krijgen niet zo vaak de kans om op te treden maar op dit moment hebben we een goed popklimaat in ontwikke ling." Jachmann doelt daarbij op de sa menwerking met Regioruis, een initiatief vanuit het Welzijnshuis. „En deze jongeren in de bandjes nemen heel veel jongeren in hun slipstream mee en dat werkt posi tief want dan hangen ze niet er gens op een straathoek." De bands die vanavond optreden zijn Out of Blue uit Dreischor (grungerock), So Whatt (rock uit Bruinisse), Twisted Animals uit Haamstede (een mix van sixties, flamenco, levenslied en rock) en The Nuclear Brothers met beuken de rock uit Goes. Local Garage begint om 22.00 uur. ZIERIKZEE - De Wereldwinkel in Zierikzee houdt vrijdag en zater dag uitverkoop van de nieuwe col lectie dames- en herenkleding uit Nepal. De kleding komt uit een textiel- en papierwerkplaats in Sa- nu. Met hulp van diverse organisa ties is het 27 arbeiders tellende be drijf de afgelopen jaren flink gemo derniseerd. Medewerkers verdie nen er fatsoenlijk en krijgen er on der meer een vergoeding voor de schoolkosten van hun kinderen. De winkel aan de Verrenieuw- straat is vanaf 9.30 uur open. KLEVERSKERKE - Een 53-jarige man uit het Walcherse Kleverskerke is gistermiddag rond één uur in zijn dorp uit een sloot gered door zijn vrouw, zijn dochter en een buur jongen. De drie waren op zoek ge gaan naar de man, omdat diens hond alleen was thuisgekomen. Ze vonden hem in de sloot aan de Dorpsstraat en haalden hem eruit. Vervolgens hebben ze de man gere animeerd, waardoor hij zelf weer ging ademen. Wat er precies ge beurd is, is nog niet bekend. Mortiereboulevard 4 l.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 63