Waterschap de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Zeeuws - Vlaanderen 26 Dinsdag 29 april 2008 PZC ZV We'll mee! again Don 't know where Don 'I know when But I know we'll meet again Some sunny day Intens bedroefd delen wij u mede dat na 516 jaar zonder 'zijn Betsie' op 86-jarige leeftijd is overleden onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Krijn van de Voorde weduwnaar van Elisabeth Johanna janna van den Berge Na een huwelijk van ruim 55 jaar is hij herenigd met 'zijn Betsie'. Zijn verlangen hiernaar was groot. Utrecht: Gelein en Rixt Imelda en Harmen Amarins en Stephan Terneuzen: Ina en Cor Edwin en Saskia, Lars Jeroen en llona, Elisha, Sven Terneuzen: Willie en Tini Isabelle en Marco Mario Terneuzen: Connie en Adrie Esther en Sander, Bram, Isabel Annelies en Carlo Terneuzen: johnny Laszlo, Sammy, Jaimy Terneuzen: Heieen en jan Elvira, Antoinette, Sabrina, Fabian Terneuzen: jannie en Niek Terneuzen: Ingrid en Henk Talitha Terneuzen: jolanda en Nick Euan, Ayden Correspondentieadres: Kamerlingh Onnesstraat 26 4532 LW Terneuzen 26 april 2008 Kerkepad 48 4532 ZA Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 2 mei 2008 om 14.00 uur in zorgcentrum 'Bachten Dieke', Koninginnelaan 2, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in zorgcentrum 'Bachten Dieke'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met een ongelofelijke wilskracht wilde zij herstellen en bij ons blijven. Ieke de Wit ntijn zus, onze tante en vriendin van velen is overleden op zaterdag 26 april 2008 om 22.30 uur. Op 2 oktober 1931 werd zij geboren in Hansweert als Krina Bertha de Wit. We nemen afscheid van haar en zullen met de pastor van 't Gasthuis. Cees Simons, lezen en zingen wat haar zo vertrouwd was. Op zaterdag 3 mei bent u welkom om 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg om haar te gedenken. Een grote liefde eindigt met een groot verdriet... Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Geheel onverwachts heb ik afscheid moeten nemen van mijn allerliefste schat Paul de Jonge 10 april 1952 28 april 2008 Gerda Gorter Nieuwe Haven 3b, 4331JX Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 mei om 10.00 uur in net crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Als een stralende ster sta je nu aan de hemel Stralend kijkje op ons neer Zo zal je in onze herinnering blijven Telkens als we naar bo ven kijken keer op keer.... Rust zacht lieve papa opa Paul de Jonge Ione, Donny en Daimery THE ANSWER, MY FRIEND, ISBLOWIN'IN TE WIND (BOB DYLAN) Paul de Jonge Onze lieve broer is er niet meer. Voor altijd met zijn vijven aan de boulevard Mark, Marianne de Jonge en Atie van Dijk In plaats van kaarten Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van Sam Boone betuig ik U namens alle betrokkenen oprechte dank. J. Westveer executeur Namens de familie, hartelijk dank voor de schriftelijke condoleances na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma Suzanna Maria Frelier-Colijn Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, april 2008 De wereld is vol mensen, maar zoals jij was er maar één. Wij willen u onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader en opa Anton van den Broeke Het doet ons goed te weten dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Mattie van den Broeke-Meijers kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2008. Rinus Vermaire 28 04 2006 28 04 2008 in liefdevolle herinnering voor altijd in ons hart Corrie, Coen en Oma de Koster Kijkend over het groene land Gedachten terug naar toen Vriendschap in een groot verband Hartverwarmend waren de vele reacties na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vader, opa en overopa Hubregt Cornelis Poleij Hiervoor onze hartelijke dank. Piet en Willy |an en Jozien Lenie en Marius Klein- en achterkleinkinderen April 2008 Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overopa Jan Louws - weduwnaar van Johanna janse - betuigen wij onze welgemeende dank. De grote en hartverwarmende belangstelling bij afscheidsdienst heeft ons de Namens de kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Zoutelande, april 2008 uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl 2008 SLUITING KANTOOR WATERSCHAP ZEEUWS-VLAANDEREN Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen maakt bekend dat het kantoor van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Kennedylaan 1 te Terneuzen gesloten zal zijn op: 30 april (Koninginnedag) 1 mei (Hemelvaartsdag) 2 mei (collectieve ADV) 5 mei (Bevrijdingsdag) In geval van technische storingen of bij calamiteiten is het waterschap te bereiken op telefoonnummer (06) 53776225. Deze bekendmaking is ook te vinden op de internetsite van het waterschap (www.wszv.nl onder bekendmakingen). Terneuzen, 29 april 2008 Het dagelijks bestuur voornoemd, W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszvl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60