Sport Soccertoernooi van Spui kent een prima bezetting Trendy omafiets Dennie Ie Comte moet nog even geduld hebben 1 1 Spits Buijs verruilt Steen voor HW'24 Golfers strijden in Axel om Oranje Cup Kroonen goed op weg richting WK masters Zaterdag-vierdeklasser heeft behoorlijk wat clubs weten te strikken. Goud en zilver voor Simone de Klerk op NK Judoka Schot wint Lentetoernooi Rillandia gaat zonder De Frel nacompetitie in Eigentijdse stadsfiets met stijl va €549- PZC Dinsdag 29 april 2008 35 klasse goals factor totaal 1 - Dennie Ie Comte (Duiveland) 3A 28 1,5 42 2 - Ronald Zwager (Duiveland) 3A f 24 1,5 36 3 - NiekvanSprundel (Aardenburg) 4A 36 1 36 4 Arjan Smalheer (ZSC'62) 4B 32 1 H\ 32 5 Arjan Koopmans (Rillandia) 3A 21 1,5 ük 31,5 6 - Jerfey Booij (Zeelandia Middelburg) 3A 19 1.5 28,5 - Mathijs Hage (Zierikzee) Peter Dieleman (Zaamsigi - 9 Ferdi Kabal (Sluiskil) 3A 19 1,5 TOr 28,5 2E 19 f 1,5 IBBE'28,5 5A 28 28 10 JosimarPattinama (Jong Ambon) 4B 27 1 27 11 Marinus Baas (Arnemuiden) 2E 17 1,5 25,5 Sinan Coban (Terneuzen) 2E 17 1,5 25,5 13 Vincent Goedegebuure (Renesse) 5B 25 1 25 Wesley Goud (SKNWK) 4B 23 1 23 15 Sam Ysebaert (Hoek) HB 11 2 22 4 Christian van Vossen (SKNWK) 4B 22 PZC WA 22 COES - De eerste plaats in het top scorersklassement kan Dennie le Comte niet meer ontgaan, maar de aanvaller van de kersverse kam pioen Duiveland moet nog even geduld hebben totdat de volledige ranglijst is opgemaakt. Want in de vijfde klasse zondag staat nog één speelronde op het programma, ter wijl de zaterdag-hoofdklassers nog twee duels moeten afwerken. Le Comte verstevigde zijn leiders positie door drie keer raak te schie ten tegen Apollo'69. Arjan Smal- heer van ZSC'62 steeg dankzij zijn twee doelpunten tegen FSV naar de vierde plaats. Dit ging ten koste van Arjan Koopmans (Rillandia), die één keer het net wist te vinden maar toch een plaatsje zakte. Peter Dieleman van Zaamslag, met Mat hijs Hage (Zierikzee), Jerfey Booy (Zeelandia Middelburg) en Ferdi Kabal (Sluiskil) gedeeld zesde, stormde de top tien binnen door dat hij drie keer trefzeker was te gen Nieuwdorp. Kabal kan dit drie tal nog passeren als hij in het laat ste competitieduel scoort. Ondanks zijn vier goals tegen RCS haalt Sinan Coban van Terneuzen de top tien net niet. SINT JANSTEEN - Dennis Buijs heeft de knoop doorgehakt. De spits van Steen speelt komend seizoen voor buurman HW'24. Buijs handhaafde zich dit seizoen met Steen in de derde klasse en werd onlangs benaderd door de Hulster vereniging. De kans is aanwezig dat hij volgend seizoen met zijn nieuwe club tegen Steen speelt. HW'24 moet zich via de nacom- petitie nog zien te verzekeren van lijfsbehoud in de tweede klasse. AXEL - Bij golfvereniging De Woes te Kop in Axel wordt op koningin nedag om de Oranje Cup gestre den. Er worden 116 deelnemers de baan opgestuurd. De recorddeelna me heeft wedstrijdleider John Ver- bunt uit Hulst doen besluiten om de afslag van de eerste paren met een uur te vervroegen. De aanvang is nu 8.00 uur. Met spelers uit Frankrijk, Duitsland en Belgie krijgt de uitgave 2008 een interna tionaal tintje. ETTERBEEK - Judoka Rob Kroonen (sportcentrum Delta) ligt op koers voor het WK masters judo dit jaar in Brussel. De 39-jarige judoka uit Hulst won de Open Belgische kam pioenschappen tot 100 kilogram. Clubgenoot Paul Mechielsen (19) won brons in deze gewichtsklasse tijdens de Open Wilrijkse. Dit toer nooi in Antwerpen staat als een sterk internationaal B-toernooi aangeschreven. door Aector Dooms TERNEUZEN - Het tweede soccer toernooi op het veld van voetbalve reniging Spui kent op het eerste ge zicht een goede bezetting. Zo heeft organisator Erik van Britsom onder meer GPC Vlissingen, HW'24, Terneuzense Boys, AZW en een combinatie van de Belgische clubs FC en SLV Zelzate weten te strikken. Omdat een aantal clubs nog ver plichtingen in de nacompetitie heeft zullen HW'24, Axel en RIA W. wellicht niet met hun sterkste selectie naar Spui komen. Dat geldt ook voor zaterdag-tweede klasser AZW en zondag-vierdek lasser Koewacht, maar zij komen pas over twee weken in actie. Van de naburige clubs ontbreken Zaam slag en Terneuzen. Deze clubs moeten overigens ook nog nacom- petitieduels spelen. De teams van RIA W., Hontenisse, Hoedekens- kerke, Cadzand, Amstelhoekje (combinatie Steen, RIA en Terneu zense Boys) en twee teams van Spui completeren zaterdag het deelnemersveld. Het veldsoccertoernooi is het equi valent van het indoorsoccertoer- nooi, dat jaarlijks tijdens de winter stop wordt gehouden. „We heb ben in het reglement een enkele aanpassing gedaan. Zo doen we in tegenstelling tot het indoorsoccer W* Op het veld van voetbalvereni- ging Spui begint donderdag de tweede editie van het soccertoer nooi. Het evenement is prima be zet en duurt drie dagen. niet aan hoekschoppen. Een team dat drie hoekschoppen forceert mag een shoot-out nemen." De doelen hebben de afmeting van de goals die bij de F-pupillen worden gebruikt. Het spel met de boarding wordt gespeeld met een keeper en vier veldspelers. Van Britsom verwacht een attractief soccertoernooi, ondanks het feit dat enkele clubs nog nacompetitie- verplichtingen hebben. Het toernooi duurt drie dagen. Op Hemelvaartsdag komen de lagere elftallen van Zeeuwse voetbalclubs en recreatieteams in actie. Vrijdag is het de beurt aan de C-ju- nioren en de D-pupillen, met deel name van onder meer AA Gent, Terneuzen, Terneuzense Boys, HW'24, Goes, de Zeeuws-Vlaam- se jeugdselectie, Arnemuiden en Hoek. De wedstrijden beginnen om 09.00 uur. GOES - In haar laatste jaar als junio- re is Simone de Klerk er net niet in geslaagd Nederlandse jeugdkam pioen te worden. De tafeltennis ster van SAR'72 uit Kloosterzande verloor in de finale met 3-0 van Monique Posthuma van Westa. Samen met Posthuma werd ze evenals vorig jaar wel Nederlands kampioen in het dubbelspel. Ze versloegen Tali Cohen en Suzanne Dieker van SKF uit Veenendaal met 3-1. GEERTRUIDENBERG - Barend Schot won tijdens het Lentetoernooi ju- so in Geertruidenberg goud bij de junioren tot 20 jaar. Hij kwam uit in de klasse tot 81 kilo. Rowana Helmendag (Terneuzen) werd bij de aspiranten (tot 17 jaar) tweede in de klasse tot 70 kilo. Goud werd er bij de semi-aspiranten behaald door Annelien Boutens (tot 48 ki lo). Zilver was er voor Tess Corne lius tot 44 kilo) en Charles Gelijn (tot 50 kilo). GOES - Rillandia won zaterdag de derde-periodetitel, maar gaat de nacompetitie in zonder trainer John de Frel. Het bestuur van de club en de oefenmeester hebben besloten per direct uit elkaar te gaan. [an Minnaard, lid van de technische commissie: „Soms is het voor beide partijen beter om uit elkaar te gaan. Het werkte niet meer. Dat lag niet alleen aan John, maar ook aan de spelersgroep." Safety standaard Veiligheidsslot en diefstalpreventiechip J. Bogaert v.o.f. Dubbele Poort 1 -3 Hulst Tel. 0114-312185 Mangnus Tweewielers Hulsterweg 36 Kloosterzande Tel. 0114-681822 Profile Axel De Fietsspecialist Kerkdreef 18-20 Axel Tel. 0115-530049 www.profileaxel.nl Fietswereld De Winter Spuiplein 1 A Breskens Tel. 0117-381990 www.fietswerelddewinter.nl Tweewieler Hengelsport De Boer Molendijk 1 Hoek Tel. 0115-442144 MARTIN DE FOUW TWEEWIELERS Axelsestraat 72 Terneuzen Tel. 0115-615843 Spatbord met bloemenprint Bekijk de Diva's en andere stadsfietsen bij de Batavus-dealer of check www.batavus.nl Damesfiets in 2 hippe kleuren Leverbaar met terugtraprem of 3 versnellingen met rollerbrakes Met extra brede banden Compact aluminium frame Naafdynamo Consumentenadviesprijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 59