Familieberichten Voor meer familieberichten zie pagina 36 OVERTOOM-GROEN 26 I Dinsdag 29 april 2008 PZC zv ik blijf den HEER verwachten Psalm 130 Met droefheid, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Leuntje Kousemaker - Schroevers sinds 18 augustus 1992 weduwe van Pieter Jacobus Kousemaker in de leeftijd van ruim 87 jaar. Goes: Corrie Fieret - Kousemaker Geerard Fieret Staphorst: Ina Roest - Kousemaker Jan Roest Breskens: Janis Kousemaker Nel Kousemaker - Simons Breda: Klaas Kousemaker Trudy Kousemaker - Vermeulen Werkendam: Neel van Hei-waarden - Kousemaker loop van Herwaarden Hoek: |oke Pladdet - Kousemaker Jerry Pladdet Zelzate B.Geertje Van Laere - Kousemaker Marc Van Laere Klein- en achterkleinkinderen Wij willen alle medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 't Gasthuis afd. Molenwater, 27 april 2008 Correspondentieadres Grote Kade 9 4511 AS Breskens De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden D.V. vrijdag 2 mei om 11.00 uur in de Eben-Haëzer kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de oude begraafplaats aan de Radermacherstraat te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Leuntje Kousemaker-Schroevers We zullen haar missen. Arnemuiden, 27 april 2008 G. Meerman-Schroevers K. Schroevers-Siereveld Schroevers-de Ridder J. Schroevers P. Schroevers-de Ridder Neven en nichten De Heer is mijn herder Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en ouwe-oma Elisabeth Linders-de Smit - Bets - Stroodorp, 11 mei 1919 t Middelburg, 27 april 2008 Middelburg: Leo Linders Vlissingen: Toon en An Vlissingen: Piet en Janny f Kruiningen: Siep en Adri Middelburg: Bram en Madeleine Middelburg: Elna en Dan Klein- en achterkleinkinderen HofterVeste113 4333 HH Middelburg Bets is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag, 1 mei, van 19.30 tot 20.00 uur en vrijdag, 2 mei, van 10.45 tot 11.15 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden vrijdag, 2 mei, om 12.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Verdrietig, maar opgelucht dat zij de rust heeft gekregen waar zij zo naar verlangde, delen wij u mee dat zacht is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Rietje van Neutegem-Ruis sinds 2002 weduwe van Pieter Ulrich van Neutegem Alphen aan de Rijn Middelburg 8 april 1931 26 april 2008 Vlissingen: Joan van Dalen-van Neutegem Gijs van Dalen Yvonne Mark Breda: Ellen van Neutegem Oosterhout: Wim van Neutegem Wij danken dokter Van Krugten en de verpleegkundigen van afdeling Oost 1 van het Ziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle zorg en steun. Correspondentieadres: Offenbachlaan 7 4384 MH Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 3 mei om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Enige en Algemene kennisgeving Geheel onverwacht is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Johanna Pleijte-Wagner Jo Weduwe van Ko Pleijte t Westkapelle 27 april 2008 Jan en Diny Pleijte Richard Johan Gerard Pleijte in herinnering Rinus en Bianca Pleijte Larissa Lars Nova Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "De Vliedberg" en "De Kreek" waar (O)ma bij elkaar de afgelopen 9 jaar heeft gewoond. (O)ma heeft altijd gezegd "NOOIT Ter Boede", maar toch hebben we daar ondanks alle ellende heel veel leuke dingen meegemaakt. Correspondentieadres: Roompotstraat 18 4374 BL Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 30 april van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 mei om 10.30 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. 's-Gravenhage 25 mei 1925 Lieve oma DOTJE NOOIT meer kletsen over school, NOOIT meer kletsen over voetbal, NOOIT meer meescheuren op de elektrische rolstoel, NU NOOIT MEER Liefs, Lars Nova Grote bewondering en respect hebben wij voor de wijze waarop Rinske zich tot het laatst toe heeft ingezet voor de kinderen van onze school. Rinske was een wijze, sterke vrouw. Wij zullen haar als juf, als collega en vriendin ontzettend missen. We wensen de familie veel sterkte toe. leerlingen, ouders en collega's Archipelschool Frans Naerebout Onder de indruk van haar vechtlust hebben wij afscheid moeten nemen van Rinske Wij wensen Ludie en de kinderen veel sterkte. De buurtjes van de Korendijk Er is zoveel wat we voelen, Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. We zijn intens verdrietig dat onze collega Rinske Tuinstra op vrijdag 25 april is overleden. We wisten dat ze een oneerlijke strijd voerde en dat haar ge zondheid snel achteruitging. Rinske heeft zich zolang als mogelijk was ingezet voor de kinderen van haar klas. We verliezen in haar een gewaardeerde en bevlogen collega die veel betekend heeft voor kinderen, teamleden en ouders van Archipelschool Frans Naerebout. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en hopen dat de fijne herinneringen aan haar troost mogen bieden. Namens medewerkers en Raad van Toezicht, Raad van Bestuur Archipel Scholen Cor Kuyvenhoven Cees Corstanje Enige en algemene kennisgeving Heden bereikte mij het bericht dat is overleden, de heer Johannes Hendrik Uyt den Bogaard in de leeftijd van 88 jaar. Overeenkomstig zijn wens heeft de crematieplechtigheid in stilte plaatsgevonden. W. Willemse (Executeur testamentair) Mijn dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het zorgcentrum 't Gasthuis", afdeling Molenwater, te Middelburg, voor de goede en liefdevolle verzorging. Oostkapelle, 25 april 2008 dag lieve juf Rinske we zullen je missen leerlingen groep 1/2 Archipelschool Frans Naerebout Verbijsterd, Niet te begrijpen, Zomaar ineens, Wij worden stil bij het verlies van Cecile Wij wensen Piet, Maaike en Bas, Aafke en Ewout, oma en verdere familie heel veel kracht en sterkte. Lenie en Ron Claudine en Martijn Boaz en fulia Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Cecile Volker Cecile was een zeer gewaardeerde vrijwilliger van de paliiatieve unit afdeling Watertoren in 't Gasthuis, centrum voor zorg en reactivering. Met haar liefdevolle en warme zorg die zij aan onze cliënten gaf, verliezen wij een zeer gewaardeerde collega. We zullen haar erg missen. Wij wensen haar man en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens Annie Joosse, locatiemanager SVRZ 't Gasthuis/ Vliedberg Medewerkers, cliënten en vrijwilligers 't Gasthuis, centrum voor zorg en reactivering Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze oud-collega Cecile Volker-van de Vijver Wij herinneren ons haar als een enthousiaste en geëngageerde handenarbeidleerkracht. Wij wensen haar man en kinderen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De schoolgemeenschap van de Vrije School Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58