Colofon Familieberichten i -SaiAsvauu ramilieberici 24 I Dinsdag 29 april 2008 PZC ZV e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Lieve Caitlin Als een vlinder naar het licht ben je ons vooruit gevlogen. Ben en Sannie Op 28 April 2008 is geboren een gezonde dochter haar naam is Fay De gelukkige ouders zijn Paul en Esther Van Leeuwen. Hotel; Le Sherpa" Les Deux Alpes. adres thuis, Chalet "Le Grand Soleil" 38860 Village Mont- de Lans FRANKRI1K. Namens de gelukkige grootouders Gerrit en Dien Beekman "tante Saskia en oom Rene" >JWXA3dJUs Geschokt zijn wij door het overlijden van Caitlin zusje van onze leerlinge Zoë. Wij wensen Zoë en haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Team Archipelschool de Branding Dag lieve kleine Caitlin Een kleine meid. Een groot verlies. Onze gedachten gaan uit naar Craig, Merel en Zoë en wij wensen hun veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Collega's: Noud de Pagter Kees Meijers Vincent Kallemein Psstwij willen jullie wat vertellen Na 11 jaarsamenzijn, hebben wij maandag 28 april 2008 elkaar het ja-woord gegeven! Martijn en Renate van Luijk-Baumann Vloedstraat 27 4321 AM Kerkwerve Verslagen en verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer en zwager Bennie Haulez Terneuzen: Irma en Eddy t Terneuzen: Maria en Bert Hulst: [an en Greet St [ansteen: Anny en Eddy neven en nichten Terneuzen, 26 april 2008 Vaste rots van mijn behoud Met alle mooie herinneringen aan de gelukkige jaren, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Janneke de Bokx-Geelhoedt sinds 1953 weduwe van Cornelis de Bokx in de leeftijd van 87 jaar. Ko Mickaël Heieen t Tannie en John Peter t Michel Corrie en Harry Shanta en lacques Terneuzen, 28 april 2008 Woonzorgcentrum "De Blide", Kamer 114 Correspondentieadres: Churchilllaan 1022 4532 [H Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 2 mei om 10.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Blide", in het bijzonder aan de huiskamergroep, voor de goede en liefdevolle verzorging aan moeder gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij blijven jou herinneren als die liefdevolle, talentvolle bijzondere man Rust zacht ome Bennie Terneuzen: Frank en Bianca Jordi, Raissa, Gioya Goes: Yolanda Melanie en Kayleigh Terneuzen: Patrick Terneuzen: Marco Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat in zijn slaap is overleden onze beste zwager en oom Machiel Heijt sinds 9 juli 1998 weduwnaar van Johanna Jongepier Westkapelle, 1 augustus 1916 t Domburg, 28 april 2008 Uit aller naam: J. Wouters-Iongepier Onze dank gaat uit naar de medewerkers/sters van Zorgcentrum "Simniamet name van kamer lb, voor de goede verzorging die hij daar kreeg. Correspondentieadres: I. Passenier Herenstraat 11 4357 AK Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 2 mei van 12:00 tot 12:30 uur in Ontmoetingscentrum "Schuttershof" aan de Kanonweistraat 30 te Domburg. De korte plechtigheid waarvoor wij u uitnodigen zal aansluitend daar worden gehouden. De begrafenis zal plaatshebben om 13:00 uur op de begraafplaats te Domburg (ingang "Schuttershof"). Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "Schuttershof". Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze collega postbezorger Hans Groen Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's TNT Post Vlissingen Anton Swennen VBG manager Bedroefd delen wij u mede dat onze zus f.J. jas-Mol (Hanny) op vrijdag 25 april 2008 is overleden in de leeftijd van 82 jaar. Wolphaartsdijk: H.T. van Oeveren-Mol E.W. van Oeveren Annelies en Wim, Kevin en )oyce Sander Goes: I.M. Mol (in herinnering) L.J. Mol-de lager Dag lieve lan Nancy Ontroerd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde zwager Jan Kouijzer in de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: Familie Van Mourik Neven en nichten Zierikzee, 28 april 2008 Dankbaar dat ik dit leven samen met je mocht delen en je thuis tijdens je ziekbed mocht verzorgen... dichterbij dan ooit. Mijn oprechte dank aan de verzorgsters van Allévo, dokter Daniëls, dokter Doeleman en mijn familie voor de liefde volle verzorging van [an. fanny Muziek begint en eindigt met stilte... Op maandag werd het stil. Mijn Jan is er niet meer. Zijn leven was één groot muziekprogramma. Velen hebben er naar geluisterd, ervan genoten, sommige hebben het uitgezet fan Kouijzer Coldsteel pianist 10 april 1943 28 april 2008 Janny van Mourik FessQi Kloosterweg 14 4317 NH Schuddebeurs Zaterdag 3 mei wil ik afscheid nemen van Jan. Ik nodig u hierbij uit aanwezig te zijn om 10.30 uur in de Evangelisch Lutherse Kerk, Gat van West Noordwest 1 te Zierikzee. Aansluitend zullen we Jan naar de Algemene Begraafplaats te Zierikzee brengen. Na de begrafenis wil ik u graag ontmoeten in Hostellerie "Schuddebeurs", Donkereweg 35 te Schuddebeurs. Indien ik u vergeten ben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan, wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan Rust nu maar uit... Lieve Marie We zullen je missen. Cliënten en personeel Sterredreef 29 Ps. 121 Na een langdurig en moeilijk leven overleed onze lieve tante, oudtante en nicht Maria de jonge Marie Hoek, 28 februari 1921 t Clinge, 26 april 2008 Een woord van dank aan iedereen die gedurende haar bijna 30-jarig verblijf in 'de Sterrezorg, aandacht en liefde aan onze tante Marie gegeven heeft. De Familie Uit aller naam: J. Klomp-Scheele Correspondentieadres: Eikenstraat 16,4388 PD Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst op vrijdag 2 mei van 10.00 tot 10.30 uur, vooraf gaand aan de dienst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 mei om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafpiaats aan de Bellamystraat te Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56