Trendy omafiets O T@PuC^EE__ Dennie Ie Comte moet nog even geduld hebben Rillandia gaat zonder trainer John de Frel de nacompetitie in Club en oefenmeester besluiten per direct uit elkaar te gaan. Van der Luer assistent bij Alemannia Aachen Zestigste editie van Swift-toernooi Zwemster Nijhuis beëindigt loopbaan Pim Verbeek kan weer beschikken over Kewell Goud en zilver voor Simone de Klerk op NK Eigentijdse stadsfiets met stijl PZC Dinsdag 29 april 2008 35 1 - Dennie Ie Comte (Duiveland) 2 - Ronald Zwager (Duiveland) 3 - Niek van Sprundel (Aardenburg) 4 Arjan Smalheer(ZSC'62) 5 4- Arjan Koopmans (Rillandia) 6 - Jerfey Booij (Zeelandia Middelburg) - Mathijs Hage(Zierikzee) Peter Dieleman (Zaamslaö,. - 9 Ferdi Kabal (Sluiskil) 10 4 Josimar Pattinama (Jong Ambon) 11 Marinus Baas (Arnemuiden) Sinan Coban (Terneuzen) 13 4° Vincent Coedegebuure (Renesse) Wesley Goud (SKNWK) 15 4 Sam Ysebaert (Hoek) 4 Christian van Vossen (SKNWK) klasse goals factor 3A 28 3A 24 totaal GOES - De eerste plaats in het top scorersklassement kan Dennie ie Comte niet meer ontgaan, maar de aanvaller van de kersverse kam pioen Duiveland moet nog even geduld hebben totdat de volledige ranglijst is opgemaakt. Want in de vijfde klasse zondag staat nog één speelronde op het programma, ter wijl de zaterdag-hoofdklassers nog twee duels moeten afwerken. Le Comte verstevigde zijn leiders positie door drie keer raak te schie ten tegen Apollo'69. Arjan Smal- heer van ZSC'62 steeg dankzij zijn twee doelpunten tegen FSV naar de vierde plaats. Dit ging ten koste van Rillandia-speler Arjan Koop- mans, die weliswaar één keer het net wist te vinden tegen Noad'67, maar toch een plaatsje zakte. Peter Dieleman van Zaamslag, met Mat hijs Hage (Zierikzee), Jerfey Booy (Zeelandia Middelburg) en Ferdi Kabal (Sluiskil) gedeeld zesde, stormde de top tien binnen door dat hij drie keer trefzeker was te gen Nieuwdorp. Kabal, zondag goed voor drie goals tegen Terho le, kan dit drietal nog passeren als hij in het laatste competitieduel scoort. Ondanks zijn vier goals te gen RCS haalt Sinan Coban van Terneuzen de top tien net niet. door Barry van der Hooft GOES - Rillandia sloot de competi tie in de derde klasse zaterdag af met het winnen van de derde-pe- riodetitel. In de nacompetitie stuit de ploeg nu op Olympia'60, maar trainer John de Frel zal het toetje niet meer meemaken. Het bestuur van de club en de oefenmeester hebben besloten per direct een ein de aan de samenwerking te ma ken. De Frel was aan zijn tweede dienst verband bij Rillandia bezig. Zijn contract werd eerder dit seizoen niet verlengd en de voormalig doel man van Halsteren gaat komend seizoen als trainer van Meto in Hoogerheide aan de slag. Dat Rillandia en De Frel vlak voor de start van de nacompetitie uit el- John de Frel John de Frel en Rillandia hebben besloten per direct uit elkaar te gaan. De derdeklasser begint za terdag zonder de trainer aan de nacompetitie. AKEN - Eric van der Luer is vol gend seizoen assistent-trainer bij Alemannia Aachen. De tweevou dig international tekent een con tract voor twee seizoenen bij de club die uitkomt in de Tweede Bundesliga. Van der Luer speelde tussen 2002 en 2004 voor Aleman nia Aachen. De oud-middenvelder traint dit seizoen de jeugd van Ro- da JC. Aachen voetbalde vorig sei zoen nog in de Bundesliga. MIDDELBURG - Al voor de zestigste keer houdt de Middelburgse korf balvereniging Swift het Hemel- vaartsdagtoernooi. Op de velden van sportpark De Voorborch ko men donderdag 84 teams in actie, afkomstig van zestien verenigin gen. Vanwege de vakantieperiode is de animo iets minder dan in voorgaande jaren. In de hoogste seniorenpoule ko men vijf ploegen uit: Ondo, Schel- devogels, Swift 1, Swift 2 en Togo. AMSTERDAM - Moniek Nijhuis beëindigt haar zwemloopbaan. De 20-jarige Amsterdamse schoolslag specialiste geeft voorrang aan haar studie economie en bedrijfskunde. De zwemster van NZA (Amster dam) wist zich niet te kwalificeren voor de Olympische Spelen deze zomer in Peking. Nijhuis verbeter de meerdere malen de Nederland se records op de 50 en 100 meter schoolslag. SYDNEY - De Australische bonds coach Pim Verbeek kan weer be schikken over Harry Kewell. De linkermiddenvelder van Liver pool kampte de laatste jaren regel matig met blessures, maar hij liet gisteren weten op 23 mei mee te doen in het vriendschappelijke duel met Ghana. Het duel met Ghana geldt als voor bereiding op de WK-kwalificatie- wedstrijden tegen Irak, Qatar en China in juni. GOES - In haar laatste jaar als junio- re is Simone de Klerk er net niet in geslaagd Nederlandse jeugdkam- pioen te worden. De tafeltennis ster van SAR'72 uit Kloosterzande verloor in de finale met 3-0 van Monique Posthuma van Westa. Samen met Posthuma werd ze evenals vorig jaar wel Nederlands kampioen in het dubbelspel. Ze versloegen Tali Cohen en Suzanne Dieker van SKF uit Veenendaal met 3-1. Safetystandaard Veiligheidsslot en diefstalpreventiechip Spatbord met bloemenprint kaar gaan is een opmerkelijke keu ze. „Zo hadden wij het ook niet ge pland", zegt Jan Minnaard, lid van de technische commissie. „Maar soms is het voor beide partijen het beste om uit elkaar te gaan. Het werkte niet meer tussen John en de spelersgroep. Dat lag niet alleen aan John, maar ook aan de selec tie. John zou er vanwege een jubi leum nu ook een paar weekeinden niet zijn. We hebben mede daar om besloten nu al uit elkaar te gaan." Vanavond overleggen het bestuur en de technische commissie van Rillandia over wie het seizoen als eindverantwoordelijke zal afma ken. Minnaard: „Dat zal geen trai ner van buitenaf zijn. We lossen het intern op." De Frel heeft zelf weinig zin om veel woorden vuil te maken aan zijn vroegtijdige vertrek. Hij her haalt de woorden van Minnaard: „Voor beide partijen is dit de beste oplossing", zegt de trainer. „Ik ben gelukkig en ik hoop dat Rillandia op deze manier ook gelukkig is. Van de laatste zes wedstrijden heb ben we er vijf gewonnen. We heb ben een periodetitel gepakt en dat zorgde bij mij voor een opgelucht gevoel. Ik heb toch nog met een prijsje afscheid kunnen nemen van Rillandia." De Kromme Spaak 't Kapelse Fiets'UUS Dijkwelsestraat 22,Kapelle Tel. 0113-343391 www.dekrommespaak.nl Jeremiasse Fiets Fitness Troelstraweg 364, Vlissingen van de Spiegelstraat 54, Goes Tel. 0118-477230 0113-216063 www.fietsplezier.nl Rijwielhandel J. Krijger Westsingel 50 Borssele Tel. 0113-351890 Wim de Koster Tweewielers Nieuwe Kerkstraat 4 Kapelle Tel. 0113-341596 www.wimdekoster.nl Bekijk de Diva's en andere stadsfietsen bij de Batavus-dealer of check www.batavus.nl Consumentenadviesprijs v a €549- Damesfiets in 2 hippe kleuren Leverbaar met terugtraprem of 3 versnellingen met rollerbrakes Met extra brede banden Compact aluminium frame Naafdynamo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 51