familieberichten Colofon Familieberichten Verjaardag 1BLÉ1 8 I Maandag 28 april 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www-mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 1914 2008 Mevr. J. Onderdijk-Joosse hoopt op 1 mei a.s. haar 94-ste verjaardag te vieren. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 3 mei a.s. van 15.30 uur tot 17.30 uur in de grote zaal van Zorgcentrum Rustenburg. Adres: Vrijlandstraat 28, 4337 EE Middelburg Kadotip: fohan Cornelisse J. van Belzen -in herinnering F. van Belzen-Dijke W. van Belzen M. van Belzen-v.d. Hove -in herinnering C. van Belzen -in herinnering J. van Belzen-Grootjans W. Dingemanse-van Belzen J. Dingemanse J. van Belzen G. van Belzen-Poortvliet G. Baas van Belzen H. Baas neven en nichten Arnemuiden, 25 april 2008 Heden bereikte ons het bericht dat is overleden ons lid Jo Cornelisse Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden PV De Voorwaarts Arnemuiden Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven delen wij u mede dat in zijn slaap is overleden onze vader, schoonvader, opa en over-opa Adriaan Jan Flipse sinds 4 februari 2004 weduwnaar van Pieternella Maria Clement *7 juni 1914 t 26 april 2008 Goes: C. M. Langenhuijzen-Flipse P. J. C. Langenhuijzen Middelburg: P. C. Flipse A. Flipse-Kodde Klein- en achterkleinkinderen Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van Zorgcentrum "Swerf-Rust" voorde liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Correspondentieadres: 't Zanddorp 66 4335 AK Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 2 mei om 11.30 uur in kerkcentrum "De Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 25:2 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom Machteloos Sprakeloos Verbijsterd Tengevolge van een zeer agressieve ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste en onver getelijke man, onze vader, schoonzoon, zwager en oom Johan Charles Groen - Hans Amsterdam, 7 mei 1954 t Vlissingen, 25 april 2008 [eannet Groen-Kouwenhoven Carolina en Loek Ferdinand en Kim Huib Kouwenhoven (in herinnering) Nella Kouwenhoven-Klopmeijer Johan en Karin Jeffrey en Marije Stephan Gilles (in herinnering) Schaepmanstraat 5 4584 CS Vlissingen Er is gelegenheid ont afscheid van Hans te nemen en tot condoleren op dinsdag 29 april van 19.30 tot 20.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Wij willen het leven van Hans gedenken op vrijdag 2 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Deze kennisgeving is mede bedoeld voor een ieder die zich betrokken voelt bij Hans en geen rouwbrief heeft ontvangen. Beste HansRust zacht! Toch nog onverwacht is overleden de man van onze gewaardeerde collega (eanet Hans Groen Wij wensen Jeanet, Carolina, Ferdinand en verdere familie alle sterkte toe Piet en Riny Hardenberg Cora Hardenberg en Paul van de MoosdijkJari en Ilsa Carin en Erwin van Schaik, Cas en Eva Daan Hardenberg Melanie Groenheide Angela But- de Moor Nicolien Koene Gaby van Ruiten, Suzana Pohlod Directie en medewerkers Thermen Beauty Swaenenburgh 5' MMI' Caitlin Faye de Groot 25-04-2008 23-04-2007 Lieve Caitlin, mijn kleine blije perfecte baby, ik zal je zo verschrikkelijk missen. Je had nog een heel leven voor je en dit was veel te vroeg. Ik blijf altijd van je houden Je mama Caitlin Faye de Groot 23-04-2007//25-04-2008 'An other Angel went home Onze lieve CaitiBoo is plotseling overleden. Met je grote blauwe, blije ogen dragen wij jou voor altijd mee in ons hart. We missen jou ontzettend. Vlissingen: Merel,Craig en Zoë Elvira. Rhona Ivy, Dorine, Aurelia, Pia, Ben, Roald, Erik, Alfredo, Wietse, Maaike Caitlin Faye 23-04-2007//25-04-2008 'Ons prinsesje in de dop We zullen je altijd in ons hart meedragen Dochter van onze collega Merel Melanie, Wens, Giselle, Sylvia en Jeroen Groen Licht, Vlissingen ben bij Pa, en loop nog een klein rondje in de zon' In huiselijke kring hebben wij afscheid genomen van onze lieve mama, grootmoeder, zus, schoonzus en tante Franziska Maria Kalkman-Arnold echtgenote van Christiaan Kalkman t Salzburg 6 juni 1922 Biervliet 26 april 2008 Alkmaar: Hendrika en Willem Hilmaren Inge Rachel en Marino Terneuzen: Franciska fethro en Niki Stefanie Chris Kalmthout (B): Chris en Moniek Femke, Freek, Felix, Floris en Fleur Sluis: Monika en Theo Evelien en Arne Delphine en Martin Biervliet: Andreas Marnix Amsterdam: Felix en Alda Emma Sluiskil: Florian en Ingrid Unterach am Attersee (O): Georg Wienerroither 's Gravenhage: Huib Kalkman en Giddy Ponder neven en nichten Biervliet, 26 april 2008 Maarleveldstraat 114521 BJ Mama is thuis, alwaar liever geen bezoek. Samenkomst en gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 april om 11.00 uur in Het Dorpshuis, Hoogstraat 2 te Biervliet. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Café-Restaurant 'De Gentsche Poort', Gentsestraat 94, Biervliet. Voor ons onverwacht is op vrijdag 26 april overleden onze buurman Kees Karelse Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te kunnen verwerken. Fam. Goudswaard Fam. v. Koeveringe Fam.Westerbeke AdrieWalhout Dien Schipper Fam. Weststrate Fam. v. Eijzeren Borssele, april 2008 Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit onze familie kring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Cornells Karelse echtgenoot van Elizabeth de Muynck Sterke de Heere onze zuster met haar (klein)kinderen in dit verlies. Rijsenhout: M.K. Visser-de Muynck G, Visser Krabbendijke: A.M. van Koeveringe-de Muynck Aagtekerke: A.J. de Muynck M. de Muynck-van Eijzeren Middelburg: J.P. Poppe-Francke 's Gravenpolder: J. de Muynck A. de Muynck-van de Klooster Middelburg: C.J. de Visser-de Muynck J.A. de Visser Neven en nichten 25 april 2008 Caitlin, Beautiful Baby Beautiful Eyes So quiet and gentle With a beautiful smile Curious sweetheart Always looking around Our love for you holds no bounds Sleep with the angels darling Love, Barry Tony Karen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8