GEEF EEN GLIMLACH CADEAU i? JT unicefshop.nl unicef Zomer in ANDORRA lOuderenhulp www.ouderenhulp.nl KRAS.NL AFWEZIG G.J.M. Roks en M.C. Vedral Van 05 t/m 09 mei 2008 Het klimaat is al veranderd Hoe doet oma eigenlijk boodschappen? Met kaarten en cadeaus van Unicef. Of bel 070 333 93 00 Steun ons met een gift via Giro 25 05 05 te Bunnik. FONDS voor de lezers van deze krant! 6-/8-/15-daaqse autovakantie Normaal vanaf 99, nü met actiecode... 1 6 I Maandag 28 april 2008 PZC Huisartsen te Clinge Waarneming: A-K Dr. vd Mee te Hulst 0114 314215 L-Z Dr. van Berkel te Koewacht 0114 361327 Steun de mensen die nu worden getroffen door de gevolgen van klimaatverandering. Kijk op www.fairclimate.nl FAIRCUMATE it iCCO (ook voor verkooppunten) Het Nationaal Fonds Ouderenhulp zet zich in voor kwetsbare ouderen in ons land. Eenzaamheid, armoede, onveiligheid en verwaarlozing bestrijden wij met concrete diensten en activiteiten. Want iedereen heeft recht op een gezonde oude dag. NATIONAAL Zomer in Andorra... dat is wég van de drukte en hectiek en óp naar eenfantastischmooiebergwereldlEnukuntdezezomerspotgoedkoop vakantie vieren in dit ministaatje in de prachtige Pyreneeën. Want als lezer van deze krant profiteert u van een aantrekkelijke korting op een toch al scherpe aanbieding. Een 8-daagse autovakantie naar het 4-sterren Hotel Magie, prachtig gelegen in de bergwereld boven Canillo boekt u met de actiecode WEG40002 al vanaf slechts 89! Hierbij is bovendien het ontbijtbuffet, een welkomstdrankje en een retourticket per kabelbaan van La Massane naar mountainpark Vallnord (van 7 juni t/m 14 sept.), een ideale plek voor een wandeling of een mountainbiketocht, ook nog eens inbegrepen! Een voordeligere vakantie is bijna onmogelijk... Laat deze kans daarom beslist niet aan u voorbij gaan! Dat wordt boeken, koffers pakken en op naar het zonnige en belastingvrije Andorra! HOTEL MAGIC U verblijft in het 4-sterren Hotel Magie, prachtig gelegen in de bergwereld boven Canillo, met uitzicht over de vallei. Het hotel ligt op ca. 12 km van de hoofdstad Andorra La Vella. Het hotel beschikt over o.a. Ierse pub, internetfaciliteiten, restaurant en gra tis gebruik binnenzwembad met Finse sauna, whirlpool en stoombad. Uw kamer beschikt over o.a. telefoon, televisie, airconditioning, kluisje (gratis), een minibar en een badkamer met bad/ douche, toilet en haardroger. Zomer in ANDORRA Het ministaatje Andorra ligt temidden vandehoogstetoppenvandePyreneeën op de grens van Frankrijk en Spanje, in een overweldigend natuurlandschap. Dat maakt Andorra onder andere een prima wandelbestemming! De prachtige wandelingen voeren u door pijnboombossen, langs verstilde meren en over verlaten berghellingen. Bijvoorbeeld het Lacd'Englolasters. Dit stuwmeer is gelegen op een hoogte van 1622 meter. Maak hier een wandeling langs het meer en geniet op een terrasje van de gezonde berglucht en het uitzicht over het dal van de Gran Valira. En wist u dat Andorra ook bijzonder geliefd is vanwege de uitstekende en belastingvrije winkelmogelijkheden? Wat dacht u van een dagje naar Andorra la Vella, de hoofdstad? Als laatste tip geven wij u Barcelona! Laat u deze zomer verrassen door deze bijzonder veelzijdige bestemming... Aankomstdata: zo. van 27/4 t/m 26/10 6 dagen, aankomst zondag, normaal v.a. 99, nüv.a. 89 8 dagen, aankomst zondag, normaal v.a. 119, nüv.a. €109 15 dagen, aankomst zondag, normaal v.a. 239, nü v.a. 229 Inclusief: verblijf in Hotel Magic, in een 2-persoonskamer, met ontbijt, welkomstdrankje en een retourticket per kabelbaan van La Massane naar mountainpark Vallnord (van 7 juni t/m 14 sept.). Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering. Toeslag: reserveringskosten 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., gebaseerd op een bezetting van 2 pers. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr50097 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900-9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 50.097, actiecode WEG40002 Alléén met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32