Familieberichten Cecile De Uitvaart Informatie Hulplijn Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: 1 2 Maandag 28 april 2008 PZC We zijn geschokt en verbijsterd door het plotselinge over lijden van Cecile Volker - van de Vijver We zullen haar blijven herinneren als een spontane en openhartige buurvrouw, die bij ons allen een lege plek zal achterlaten. Ko en Jans Mesu, Tobias en Ina Walhout, Wim en Ria v.d. Berge, Rinus en Jopie v.d Linde, Piet en Matty Crucq, John v. Dockum, Katinka Thomassen, Johan en José Bos, Klaas en Corrie Dekker, Henken Jo Versluis, Sjoerd en Tineke Westerterp, Tiny de Kam, Jan en Ineke Marijs en kinderen. We wensen Piet, de kinderen en de verdere familie alle sterkte toe. Volop genietend van het leven vol liefde voor de wereld om je heen en dan zo plotseling weg... We missen je heel erg. Cecilia )udith Bertha Volker-van de Vijver 6 augustus 1945 - 25 april 2008 Piet Volker Maaike Volker en Bas Kalle Aafke Volker en Ewout van Battum Kruitmolenlaan 81 4337 KP Middelburg Vrijdag 2 mei om 14.00 uur nemen we gezamenlijk afscheid van Cecile met een dienst in De Hoeksteen, Roozen- burglaan 22 in Middelburg. Van 13.15 tot 13.45 uur kunt u hier persoonlijk afscheid nemen. Aansluitend begraven we Cecile op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. U bent hierbij van harte welkom. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Hoek steen. Af en toe staat de wereld ineens stil. Pa is in zijn slaap overleden. Willem de Vries -Wim- Weduwnaar van Ida van der Woude 10 december 1920 t 25 april 2008 Bonn (D): Wim de Vries Gaby de Vries-Rössner Jennifer en Uli Zierikzee: Heieen de Vries Dink Ripmeester Geska Tessa Marijn Hesteren Sjaak Bruno Vincent en Alies Haamstede, zorgcentrum "Duinoord Correspondentieadres: H.H. de Vries Speelmansplaat 25,4301 ZN Zierikzee -Liever geen bloemen- 13 Bijdrage KWF De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 2 mei om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma Adriana Maria van Wingen-Vermaat weduwe van Johannis Pieter van Wingen in de leeftijd van 87 jaar. Rilland: Ineke van Wingen Voorhout: Marion van Wingen Rilland: Marinis van Wingen |osé van Wingen-Bastiaansen Anita fan Els 4411 AP Rilland, 26 april 2008 Hoofdweg 7 la Moeder is thuis, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 2 mei om 13.00 uur in Crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Gelegenheid tot condoleren van de familie na de crematie plechtigheid in de de ontvangkamer van het crematorium. Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belang stelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en bij het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Jan van de Velde Piet De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet, het vergroot de moed om verder te gaan en zal steeds een wanne herinnering blijven. Magda Peter Colinda Nick Kris Ilse Cees Axel, april 2008 Want wij hadden geen oma en toen zomaar, zonder vertoon werd jij de onze je was de beste die we ons konden wensen. Voor altijd in ons hart, Eddy, Carina en Linda Enige en algemene kennisgeving Moeders gaan maar sterven niet ze geven maar leven zolang men moeders kinderen ziet, zolang zal moeder leven. Vergezeld, zover we konden, door haar man, kinderen en kleinkinderen is Marie Vonk-Asselman in de vroege avond overleden. Hengstdijk. t Temeuzen, 14 april 1924 26 april 2008 Terneuzen: R.J. Vonk Terneuzen: Elly en Willy Brenda en Peter Axel: Jenny en Ronny Erwin en Els Oosterland: Rudi en Anne Terneuzen: Johnny en Ineke Eddy en Monique Carina en Marco Linda en Hans en achterkleinkinderen Terneuzen, Kerkepad 72 4532 ZA De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaats vinden. Geen bezoek aan huis Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede herinneringen, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" en gesterkt door het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Anna Rosalie Henrion weduwe van Jozef Oscar Willems 405-07- 1922 t 26 - 04 - 2008 Moerbeke-Waas (B) Sas van Gent Terneuzen: Antoine en Janny Willems-Balnikker Bianca en Robby, Nick Demi Tonny en Jeltje, Tristan Bo Sas van Gent: Alouis en Odette Willems-Thijsebaert lurgen en Patricia, Femke Mathijs Lucas Marit Dave en Petra, Mare Sas van Gent: Sonja en Carl Riddering-Willems Sonny en Yvette Sas van Gent: Josiane en Etienne Cleemput-Willems Björn en Majella Familie Henrion Familie Willems Sas van Gent, 26 april 2008 Corr.adres: Westkade 57.4551 CD Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 3 mei om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "St. lans Schorre" te Sas van Gent. Vrijdag 2 mei zal er om 18.30 uur tijdens de wekelijkse dienst, in "De Redoute" aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent voor moeder het gebed gevraagd worden. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom" aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u dinsdag 29 april om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800-44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 12