ja Weet u wat te doen bij een hartstilstand? Eerste medewerker Graanbedrijf m/v Bt Ma-mm (ort ©JobTrack.nl Banen verkoop adviseur Junior Commercieel Medewerker Binnendienst Geef u op voor een reanimatie- en AED-cursus NederlandseM/Hartstichting Kijk ook op PZC Zaterdag 26 april 20081 55 VAjH CM VOO* SÖCftRtt >-■4 De Coöperatieve Zuidelijke Aan-en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een toonaangevende leverancier van meststoffen, gewasbeschermings-middelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieproducten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Daarnaast is de inname van granen, zaden en peulvruchten een belangrijke activiteit van de CZAV. Het kernwerkgebied omvat Zuidwest-Nederland (ten zuiden van Rotterdam en ten westen van Breda). De CZAV heeft ca. 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 225 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er ca. 600 mensen bij onze organisatie. Meer informatie vind je op www.czav.nl. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden op onze vestiging in Wemeldinge zoeken voor de graanopslag een: Jouw werkzaamheden Als eerste medewerker graanbedrijf zal je werkzaam zijn op ons graanbedrijf in Wemeldinge. Je verzorgt de ontvangst, opslag en afgifte van graanproducten. Tevens voer je bewerkingen uit zoals drogen, schonen en conditioneren. Hierbij zorg je voor de juiste bediening van de aanwezige apparatuur. In verband met de beheersing van de kwaliteit van de producten die opgeslagen worden, con troleer je regelmatig de toestand en de kwaliteit van de opgeslagen producten. Indien nodig onderneem je tijdig maatregelen om de kwaliteit te behouden. Dit alles doe je binnen de richtlijnen van ons kwaliteitshandboek. - affiniteit hebt met de akkerbouwsector; - technisch inzicht hebt; - een klantgerichte instelling hebt; - zelfstandig kan werken; - bij voorkeur woonachtend bent in een straal van 20 km rondom Wemeldinge. Kennis en ervaring met het graanproduct en de kwaliteitsaspecten (o.a.HACCP) vormt een pre. Deze kennis en ervaring kan echter ook via een op maat afgestemd intern opleidingsprogramma verkregen worden. In deze functie heb je een grote mate van zelfstandigheid en werk je samen binnen het team op onze vestiging in Wemeldinge. Indien nodig zal je ook op andere werktaken binnen de vestiging ingezet worden. Een belangrijk moment in het jaar voor het graanbedrijf is de oogstperiode. In de voorbereiding en de oogstperiode zelf, zijn er meer mensen werkzaam binnen het graanbedrijf. Op termijn zal de aansturing van deze mensen ook tot jouw taken gaan behoren. Voor meer informatie verwijzen wij je naar onze website: www.czav.nl Jouw opleiding en ervaring Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van je datje: - in het bezit bent van een (V)MBO diploma en een MBO werk- en denkniveau hebt; Ons aanbod Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kan je telefonisch contact opnemen met de heer Adrie Rijk (bedrijfsleider regio Midden), telefoon 06 51 82 78 35. Je kunt je sollicitatiebrief met c.v. voor 12 mei 2008 opsturen aan: CZAV, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV GOES of per e-mail aan: svd.linden@czav.nl BOUWMATERIALEN De Jager-Tolhoek is een belangrijke toeleverancier van hout- en bouwmaterialen aan de professionele bouw wereld in Zuid West Nederland. Met een breed assortiment en door goed te kijken en te luisteren naar onze klanten bieden wij totaaloplossingen aan. Klantgerichtheid, prettig zakendoen en een no-nonsens cultuur zijn onze kernwaarden. Door veel aandacht te besteden aan opleiding van ons personeel is kennis een van onze belangrijkste toegevoegde waarden. Momenteel werken we vanuit drie vestigingen in Zeeland en Brabant. De komende jaren zal verdere groei gerealiseerd worden. De Jager-Tolhoek is onderdeel van Saint-Gobain, een Franse multinational met vestigingen over heel de wereld en een jaaromzet van ruim 40 miljard. Door een flinke toename in de werkzaamheden zijn wij op zoek naar slagvaardige kandidaten (V/ M) voor de vacature; Werkzaamheden: Samen met een gemotiveerd team in Goes adviseer je onze klanten en verkoop je producten uit het assorti ment. Nadruk van de werkzaamheden zal liggen op het uitwerken van offerteaanvragen en het afhandelen van orders. Doel is tot een zo hoog mogelijk scoringspercentage op de offertes te komen en een correcte afhandeling van orders zeker te stellen. Vanuit deze functie bestaat er de mogelijkheid om je verder te ontplooien binnen onze professionele en groei ende onderneming, natuurlijk afhankelijk van je interesse, werkprestaties en tijd. Kortom jouw expertise, com municatie en loyaliteit zullen bijdragen aan het succes van De Jager-Tolhoek. Kwalificaties: Minimaal MBO werk- en denkniveau (voorkeur voor technisch/bouwkundige richting); Kennis hebben of verkrijgen van 'de hout- en bouwmaterialen wereld'; Klantgericht, meedenken, collegiaal, flexibel, plezierig in communicatie; Woonachtig in omgeving Goes. Kandidaten met kennis en ervaring in de bouwmaterialen worden uitdrukkelijk verzocht om te solliciteren. "Vorm de toekomst, bouw en handel met ons mee" en e-mail je cv naar: jan.voet@jagertolhoek.nl. Je kunt telefonisch informatie inwinnen bij Jan Voet op tel.nr. 06 22973038. Autobedrijf Melse Goes Amundsenweg 35 4462 GP Goes ®(0I 13) 271515 Voor onze vestiging in Goes zoeken we op korte termijn een verkoopadviseur voor Alfa Romeo. Profiel De enthousiaste persoon die we zoeken werkt nauwkeurig, heeft een servicegerichte instelling, beschikt over goede commerciële vaardigheden en een flexibele instelling. Ervaring in een soortgelijke funktie heeft sterk de voorkeur.'» Salaris Het salaris en de secundaire arbeids voorwaarden zijn goed en vanzelfsprekend gerelateerd aan opleiding, leeftijd en ervaring. Acquisitie met betrekking tot deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Sollicitatie Geïnteresseerden kunnen binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met cv sturen t.a.v. de heer J.J. Melse of mailen naar jjmelse@melse.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Elke week worden 300 Nederlanders buiten het ziekenhuis getroffen door een hartstilstand. Jong, oud, man, vrouw: iedereen kan een hartstilstand krijgen. De eerste 6 minuten zijn cruciaal. Snelle en doeltreffende hulp van omstanders is dus van levensbelang. Zorg dat u weet wat u moet doen. Geef u op voor een reanimatie- en AED-cursus. Toelatingseisen zijn er niet. De cursus duurt gemiddeld 4 tot 6 uur. Kijk op www.reanimatiepartner.nl voor een cursuslocatie bij u in de buurt of bel naar de Nederlandse Hartstichting via 0900 - 3000 300 (lokaal tarief).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 87