Familieberichten Mededeling 46 I Zaterdag 26 april 2008 PZC Dankbetuiging Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als het woord samen uit je leven verdreven is Via deze weg willen wij u danken, voor uw medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze papa Han van den Dries JÜe belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waar wij kracht uit putten om verder te gaan José van den Dries-Vette Nathalie Jeroen 's-Heerenhoek, april 2008 Het gemis zal altijd blijven. De lege plek, het doet zo 'n pijn. In gedachten en in ons hart zal Jolanda altijd bij ons zijn. Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze Jolanda Gelok-Kole De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verderte gaan. Wilhelminadorp, Familie Gelok Familie Kole Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Neeltje Dirkje Kooman willen we u langs deze weg hartelijk dankzeggen. \Vij waarderen dit zeer en het is voor ons een grote steun geweest. Joke en Piet Jonker-Kooman Hanneke en Adri Mesu-Kooman Gert en Jeanne Kooman-Verheijen Kinderen en kleinkinderen april 2008 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van 5 mijn allerliefste vriend Sjaak Nelen Hiervoor mijn oprechte dank. Rita Stofberg Vlissingen, april 2008 Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Overbeeke-Folmer heeft ons erg goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Nieuwerkerk, april 2008 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor uw belangstelling en deelneming mij betoond na het overlijden van mijn man Pieter Marinus Monjé •betuig ik u hiermede mijn oprechte dank. IJ. Monjé-van de Walle Breskens, april 2008 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van les van Soelen Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Jo van Soelen-de Punder Middelburg, april 2008 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve man Marinus de Jonge wil ik u hartelijk dankzeggen. J.W. deJonge-Strootman Vlissingen, april 2008 Tal vü.t edocht ét Hartvtrwarmtwd was. de belawgstellLwg tydews de afschtldsbl'\t&vOR,omst. Troostend, de vele baartjes,, brieven, en. telefoontjes kvcet al die bew.oedltaen.de woorden en. verhalen, als herinnering aan. onze al lerliefste broer en oovn KareiJohannes t-tuljbregseiA, Het Is voor ons een grote steun te beseffen dat Karei bij zovelen een onuitwisbare, mooie Indrub achterlaat. De Lege plaats In ons gezin wordt gevuld met mooie herinneringen aan een prachtig mens. vim tn Nellie Huljbregsen - Murre Kinderen en kleinkinderen 's-hteer Hendrlbsbinderen, April 2OOS Als je door verdriet ivordt neergeslagen, het 'waarom'aan niemand kunt vragen, dan is het goed dat er zoveel lieve mensen zijn die aan je denken. Dat voelt fijn. Voor de vele blijken van medeleven die wij tijdens zijn ziek-zijn en na het over lijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa AdriaanKole -Adrie- mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Hanna Kole-Wagenaar Rens en Anja Adinda, Amauro Goes, april 2008 Wij kijken terug op een hartverwarmend afscheid van Ab Lichtendahl (opa Ab) Hij blijft een belangrijke plaats in onze herinnering innemen. Wij danken u heel hartelijk voor uw aanwezigheid bij de uitvaart en alle aandacht in de vorm van telefoontjes, brieven, kaarten en bezoekjes. Met vriendelijke groet, familie Lichtendahl Middelburg, april 2008 In plaats van kaarten Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Judith Vercouteren-Durinck Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Fam. Vercouteren-Konings Fam. de Schepper-Vercouteren Axel, april 2008 In ons verdriet om het heengaan van mijn man, onze dierbare vader, schoonvader en opa Antonie van Hese (Toon) mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Familie G. van Hese-Drijvers Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen na het overlijden van onze zorgzame vader en opa Sjef Vermuë Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u hiervoor onze hartelijke dank. Serooskerke: Fred en Marlet Lewedorp: Ron en Mary April 2008 Een hand, een woord, een kaart, een warme omhelzing, uw aanwezigheid bij het afscheid nemen van mijn geliefde man en onze allerliefste pa Cornells Bernhard Joosse -Ben- heeft ons heel erg goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Ben in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend en dat wij niet de enigen zijn die hem missen. D.T. Joosse-van de Berge en kinderen Oost-Souburg, 26 april 2008 Bedankt Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en cadeau's bij ons 50-jarig huwelijksfeest Bram en Nellie de Smit Colijnsplaat OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZE N llll li ili Ziekenhuis Walcheren Zondagsdiensten De beide ziekenhuizen draaien zondagsdiensten vanwege feestdagen op: 30 april, I mei, 5 mei en 12 mei Op deze dagen kunnen geen afpraken worden gemaakt. Vrijdag 2 mei Het Medisch Centrum Middelburg is vanaf 13.00 uur gesloten. In Ziekenhuis Walcheren is een aantal poliklinieken gesloten. In Goes is de pre-operatieve polikliniek gesloten. Voor meer informatie raadpleeg het overzicht op de website van de Oosterscheldeziekenhuizen www.soz.nl of Ziekenhuis Walcheren www.zw.nl, U kunt ook telefonisch contact opnemen met de Receptie voor informatie. Goes telefoon 0113 234000. Vlissingen telefoon 0118 425000.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78