VERZORGENDE NIVEAU 3 3-IG Kom jij onze woonwinkels versterkenf VERKOPER m/v JUNIOR MONTEUR Cb ERVAREN BINNENHUISADVISEUSE Banen JobTrack.nl la igna ru Filiaalleidster Café cI(estaurant "polskin' Hotel vraagt kok zelfstandig werkend kok POELWIJCK Waar werken pas echt leuk begint 20 I Zaterdag 26 april 2008 PZC Kijk ook op Walcheren en Noord-Beveland VW Wakheren en Noord-Beveland is een regionale WV organisatie met 8 VW vestigingen binnen de gemeenten Veere, Noord-Beveland en Vllssfngen, een Vakantie Reserveringscentrale/ telefooncentrale en de Afdelingen Marketing en Communicatie en Administratie. Wij zoeken per direct voor een periode van 6 maanden een Teamleider Vestigingen M/V Ben jij op zoek naar een leuke en afwisselende baan? Kom dan werken bij de WV Walcheren en Noord-Beveland! Wegens ziekte van de huidige Teamleider Vestigingen zijn we op zoek naar een vervanger m/v voor een periode van 6 maanden. 3e werkt 4 dagen per week (32 uur). De hoofdtaken zijn: Het realiseren van de doelstellingen van het eigen team en werkgebied passend binnen het beleidsplan, het activiteitenplan en de bijbehorende begroting; Het aansturen, begeleiden en coachen van de medewerkers van het eigen team Wij vragen: HBO opleiding met relevante werkervaring; Leidinggevende ervaring; Commerciële vaardigheden. Wij bieden: een boeiende en afwisselende werkomgeving; leuke collega's in een hardwerkend team. Heb je interesse, mail dan je reactie naar de Manager Bedrijfsvoering van de WV Walcheren en Noord-Beveland, Ton Ham, vla het email adres: t.ham@wvwnb.nl of bel voor meer informatie: 0118 587703. La Ligna staat voor mode voor de zelfbewuste moderne vrouw. Voor ons filiaal in Goes zijn wij op zoek naar: Functie-eisen: MBO/Detex opleiding Ervaring in een vergelijkbare functie In staat om een team optimaal te coachen Flexibele en enthousiaste instelling Voor meer informatie zie: www.laligna.nl. Stuur of email uw sollicitatie en CV naar: La Ligna B.V. T.a.v. Afdeling Personeelszaken Van der Waalspark 26 9351 VC Leek laligna@laligna.nl v. deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld (fulltime) Het betreft een iaarbetrekking f' - Reacties t.a.v. Chefkok Sander van Dalen blei i341 planet.nl Solskin... dat is genieten van elk moment Boulevard Bankert 58, 4382 AC Vlissingen Telefoon (0118) 417 350 Fax (0118) 440 072 www.solskin.nl DE KRAAyERT Stichting Poelwijck-De Kraayert Slotstraat 15, 4458 BK 's-Heer Arendskerke tel. 0113-561820, fax 0113-563860 e-mail: info@poelwijck.nl Algemene Informatie: Stichting Poelwijck-De Kraayert te 's-Heer Arendskerke Lewedorp is een moderne, vooruit strevende aanbieder van diensten op het terrein van o.a. verpleging en verzorging in de regio Goes en de regio Borsele en beheert twee locaties. Zorgcentrum Poelwijck biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 verpleeghuisplaatsen en heeft ongeveer 150 medewerkers. Zorgcentrum De Kraayert biedt plaats aan 70 bewoners en heeft ongeveer 90 medewerkers. Naast intramurale voorzieningen biedt de stichting dienstverlening als wonen, zorg en welzijn aan thuiswonende ouderen en levert de organisatie zorg in verschillende woonzorgcombinaties in de regio. De stichting beheert binnen de gemeente Borsele en de gemeente Goes ongeveer 165 (senioren)woningen met centrale voorzieningen en alarmering. Binnen Stichting Poelwijck-De Kraayert zijn vacatures ontstaan voor de functie van: met dienstverbanden van 0-32 uur gemiddeld per week Wat houdt de functie in: li draagt, zelfstandig en in teamverband, bij aan een optimale somatische en psychische zorg- en dienstverlening aan bewoners, begeleidt bewoners op lichamelijk, geestelijk en sociaal gebied, verricht verzorgende werkzaamheden, onderhoudt contacten met de bewoner en diens relaties, werkt in teamverband en/of zelfstandig en in onregelmatige dienst, draagt mede zorg voor een goede woon- en leefsfeer, levert een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van de afdeling en team en u houdt van de uitdagingen die een organisatie in verandering met zich mee brengt. Wat vragen wij: Wij zoeken ondernemende medewerkers met minimaal een diploma verzorgende niveau 3, 3-1G of gelijkwaardig. Bereidheid tot werken volgens rooster in wisselende diensten (alle diensten). Wij zijn op zoek naar professionele collegae die het maximum uit zijn/haar werk wil halen. Uw ondernemende houding uit zich in de wijze waarop u invulling geeft aan uw vakgebied. U bent in staat om observaties weer te geven in het zorgplan en uitvoering te geven aan de beschreven acties. U heeft oog voor de eigenheid van mensen en u bent makkelijk aanspreekbaar voor bewoners, collegae, managers, familieleden huisartsen etc. U bezit goede communicatieve en sociale vaardigheden, heeft zicht op uw sterke kanten en leerpunten en bent bereidt te investeren in opleiding en training. U heeft ervaring met het werken met computers, bij voorkeur met Word en PlanCare U bent op zowel locatie De Kraayert te Lewedorp als locatie Poelwijck te 's-Heer Arendskerke inzetbaar. Open en directe communicatie zijn voor u essentieel om goed te functioneren zowel naar bewoners als naar teamleden. Wat bieden wij: Salariëring volgens FWG functiegroep 30 en/of 35, minimaal 1.590,58 en maximaal 2.308,90 bruto per maand bij een fulltime dienstverband Het salaris wordt afhankelijk van diploma, leeftijd en ervaring vastgesteld. Daarnaast bieden wij mogelijkheden voor opleiding en aanvullende arbeidsvoorwaarden zoals deelname aan een fietsplan, aan- en verkoop vrije dagen, flexibele pensioenregeling, spaarloonregeling en kinderopvang Overige arbeidsvoorwaarden zoals 4% eindejaarsuitkering conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en Thuiszorg. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over bovenstaande functie kunt u op werkdagen contact opnemen met Dick Gorsse, manager zorg, telefoonnummer. 0113-561820. Heeft u belangstelling voor deze vacature, richt dan uw schriftelijke sollicitatie vóór 10 mei 2008 aan Stichting Poelwijck- De Kraayert, afdeling P&O, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail: p&o@poelwijck.nI. Deze vacature wordt zowel intern als extern geplaatst Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. Acquisitie mar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.' De TMC Woonwinkels zijn echte interieuradvieswinkels met de formules: de Binnen huisadviseurs, Biggie Best, BoConcept, Henders Hazel, Licht&Kunst, Living Outlet, Multi Vloer, Nachtruzzzt, Runner Wonen, Sleepy, Top Selected Sofas&Dining, Verf&Wand en Zenz. Voor onze woonwinkel in Koudekerke zoeken we een Wij zoeken iemand die er helemaal voor gaat! Die de vies. Dit houdt in datje soms ook's avonds bij klanten sfeer van onze meubelmerken (o.a. Grange, Blanc thuis op bezoek gaat. Je werkt maximaal 40 uur. Wij d'lvoire en Comptoirs du Sud) volledig verstaat. Je bieden je een leuke werkomgeving en bijscholing is hoofdtaak bestaat uit het geven van deskundig ad- mogelijk, uiteraard op onze kosten. Voor onze woonwinkel in Goes zoeken we een Je houdt ervan om met mensen om te gaan en bent heid om door te groeien tot gediplomeerd binnen- geïnteresseerd in wonen en kleuren. Wij bieden een huisadviseur. Een echte uitdaging! leuke werkomgeving en je hebt bij ons de mogelijk- Voor onze bezorgdienst zoeken wij een Je brengt de verkochte meubels op de juiste plek en Uiteraard zorg je voor een perfecte aflevering, helpt ze in elkaar te zetten. Zie je bet zitten om bij onze woonwinkels te komen Schrijf of mail naar TMC Woonwinkels t.a.v. dhr. werken? Heb je hart voor je werk? Beschik je over J. Witte, Dorpsplein 35, 4371 AC in Koudekerke of goede omgangsvormen en werk je resultaatge- mail naar directie@tmckoudekerke.nl. Eerst wat richt? Twijfel dan niet en stuur ons vandaag nog je meer informatie? Bel dan 06-22744450. motivatie CV. BERGEN OP ZOOM VAN KONIJNENBURGWEG 13 (01641 27 44 77 GOES MARCONISTRAAT 13-15B (0113) 22 41 02 KOUDEKERKE DORPSPLEIN 35 (0118) 55 55 33 KRUININGEN ZANDWEG IB (0113) 38 26 26 WWW.TMCWOONWINKELS.NL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20