Lintjes K r, 1 8 Zaterdag 26 april 2008 PZC P. Jongejan, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Sinds 1987 vrijwilliger bij de stads gewestelijke brandweer Vlissin- gen-Middelburg in de rang van brandmeester. (De heer Jongejan kon niet zelf aanwe zig zijn om het lintje in ontvangst te nemen; op de foto belt burgemeester K. Schouwenaar hem in het vliegtuig met het heuglijke nieuws. C. Kesteloo-Berrevoets, Kerkwerve Lid in de Orde van O.N. Leidster zondagschool van 1969 tot 1984, sinds 1975 interieurverzorg ster kerk, vanaf 1985 kosteres Pro testantse Gemeente. H. Koeman, Vlissingen Lid in de Orde van O.N. Bekend als Michiel de Ruyter, actief bij het bevrijdingscomité en hulp bij herdenkingen WOU, bestuurslid stichting Small Sail. M.L. Koopman, Sint-Maartensdijk Lid in de orde van O.N. Vervult sinds ruim twintig jaar diver se functies binnen de School met de Bijbel en de (hersteld) hervormde gemeente in Sint-Maartensdijk. A. Joosse, Oost-Souburg Lid in de Orde van O.N. Langdurig onderzoek naar vogel stand, verzamelen van gegevens van vrijwilligers die vogels tellen en be schermen. J.N. van Keulen, Sluis Lid in Orde van O.N. Verdiensten voor plaatselijke mid denstand. Bestuurlijk actief binnen Sluis Promotie, de Sluis Helpservice en tennisvereniging LTVS. A. de Kok, Heinkenszand Lid in de Orde van O.N. Bekleedde tal van bestuurlijke functies in de CNV Hout- en Bouwbond. Hij is be stuurslid van school en zangkoor en is koster in de Barbesteinkerk. P.W. Kopmels, Kortgene Lid in de Orde van O.N. Was jarenlang koster en beheerder van de Nederlandse Hervormde kerk in Kortgene. Ook medeoprich ter hulpstichting voor Roemenië. E.J. Joppe, Stavenisse Lid in de Orde van O.N. Medeoprichter van de Thoolse FNV-afdeling en voormalig raadslid voor de PvdA. Tevens actief voor voetbal- en muziekvereniging. C. de Kiewit-van de Velde, Kapelle Lid in de Orde van O.N. Deed en doet vrijwilligerswerk in de kerk, de zorg en de sport. Zij zwemt met ast mapatiënten en organiseert al jaren de collecte voor Simavi. N.C. Kopmels-Ringelberg, Kortgene Lid in de Orde van O.N. Zorgde samen met haar echtgenoot jaren voor de Nederlandse Hervorm de kerk en doet daar nog steeds veel voor J. de Klerk, Goes Lid in de Orde van O.N. Mensen die niet naar de hervormde kerk in Goes kunnen, krijgen door hem een bandje bezorgd, wat hij opneemt. Hij is ook actief bij de VV Kloetinge. D. de Koning, Axel Lid in de Orde van O.N. Verdiensten voor fietscrossvereni- ging, promotie van de streek, in standhouding van cultureel erfgoed, vrijwilliger Oost-lndiëmonument. M. Korstanje-Buijze, Yerseke Lid in de Orde van O.N. Bewoners van verzorgingshuis Vredelust in Yer seke hebben nog nooit vergeefs be roep gedaan op vrijwilligster Kor- stanje, die daar sinds 1984 werkte. R.A. van Kerckhoven, Kloosterzan- de Lid in de Orde van O.N. Stuwende kracht achter voetbalver eniging Hontenisse. Vervulde bin nen club diverse functies. C.F. Kloet-Slager, Burgh-Haamste- de Lid in de Orde van O.N. Helpster ouderensociëteit, actief voor Zeeuw se streektaal en Burghse Dag, grote inzet voor haar naasten. S. de Koning-Poortvliet, Goes Lid in de Orde van O.N. Geeft al meer dan veertig jaar gymles bij For- za Gymnastica in Goes. Ze hielp al die tijd bij de opzet en het jureren van uitvoeringen en wedstrijden. J. Labruijère, Domburg Lid in de Orde van O.N. Belangrijk voor instandhouding folk lore (voorzitter Domburgse Gaai schieters, organisatie festival volks liedjes), actief in voetbal en biljart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18