Lintjes 1 6 Zaterdag 26 april 2008 PZC C. Bruinooge-Flipse, Rilland Lid in de Orde van O.N. vanwege haar grote inzet voor de kerk, jeugd- en sportclubs in Rilland. Ze is vrijwilliger bij de Zonnebloem en be geleidt de kindervakantieweken. H.P.A. Dellaert, Cadzand Lid in de Orde van O.N. Naast zijn reguliere werk bij Ovet bijna dertig jaar in diverse functies betrokken bij het KNRM-reddings- station Cadzand. H. Assink, Zoutelande Lid in de Orde van O.N. Diverse functies in belangenorgani saties voor verkeersveiligheid (WN, ROVZ), dorpsraad Zoutelande, Stich ting Behoud Hoogaars, PvdA. H.M.J. Bogaert, Middelburg Ridder in de Orde van O.N. Bestuurslid bij een groot aantal orga nisaties zoals de WV, Kamer van Koophandel, Vereniging Onderne mers Middelburg, hockeyclub. C. Buijze, Philippine Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke functies binnen lokale middenstand. Medeoprichter Mosselfeesten, schut- ters-en biljartvereniging. Organisa tor van de sinterklaasoptocht. J. Derksen uit Kapelle Lid in de Orde van O.N. vanwege zijn inzet voor de tafeltennissport, het christelijk onderwijs, het oude- renwelzijn en zijn bestuurslidmaat schap van het Rode Kruis. H. Doeleman, Dreischor Lid in de Orde van O.N. Verdiensten voor streek- en landbouwmuseum Goemanszorg, bestuurslid Stad Sr Lande, oprichter Beschermd Erf goed Schouwen-Duiveland. E.W. Blikman-Ruiterkamp, Zierik- zee Lid in de Orde van O.N. Inzet voor Amnesty International, Beschermd Erfgoed Schouwen-Duiveland, Stad Sr Lande, gemeentelijke musea. G.C. van Boven, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Meer dan veertig jaar actief in de duivensport, onder meer als be stuurslid, adviseur, wedstrijdsecreta ris en wedstrijdcontroleur. J.P. Bustraan, Kamperland Lid in de Orde van O.N. Zette zich jarenlang in voor de vrij willige politie en vervulde verder al lerlei functies binnen de kerk en de politiek. A.M. Does, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke en andere functies binnen voetbalve reniging, gymnastiekvereniging, stichting Personen Alarmering Zee land en postzegelvereniging. M.H. Blom, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Grote ver dienste voor scouting Westerschou- wen, jeugdtrainer voetbal en lid ouderraad Regionale Scholenge meenschap Zierikzee. H.C. Braam, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Diverse functies binnen de kerk, meer dan 25 jaar voorzitter Interkerkelijk Kerkkoor, organisator inzamelingen en vrijwilliger van tafeltje-dek-je. G.P. Dekker-Guiljam, Zaamslag Lid in de Orde van O.N. Gehuldigd voor haar bestuurlijke ac tiviteiten binnen ZLTO, Hervormde Gemeente, Bond voor Plattelands vrouwen en dorpsraad. L.F. van Driel, Middelburg Ridder in de Orde van O.N. Vrijwilli ger woordenboek der Nederland- sche Taal, redacteur, schrijver, drij vende kracht achter tal van literaire en taalkundige initiatieven. W.L. van den Akker, Burgh-Haam stede Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke en andere functies binnen onderne mersvereniging, VVV, Burghse Dag, Hiv Monitoring en schilderkunst. M. Bodbijl-van der Have, Bruinisse Lid in de Orde van O.N. Verdienste lijk voor kerk, Jubilee Campaign, bi bliotheek en Brusea. Zamelt in voor blinden en doven in Ghana en voor Amnesty International. E. P. Augustijn-De Visser, Kortgene Lid in de Orde van O.N. Vervulde bestuurlijke en andere functies binnen politiek, gymnas tiekvereniging, ondernemersvereni ging, EHBO en onderwijs. B.G.G. Borgt, Koewacht Lid in de Orde van O.N. Diverse functies in onderwijs- en verenigingsleven. Stuwende kracht achter wielersport voor mensen met een verstandelijke handicap.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 16