-4 Familieberichten Monuta De Heer Marinus Schouten De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen W omtrent uitvaartzorg C en overlijden www.scu.nu ...als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Albert Hofman Dankbetuiging fill f Benny David 36 I Zaterdag 26 april 2008 PZC sd Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Rinus is jarenlang actief geweest als vrijwilliger, grensrechter en bestuurder binnen onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens bestuur en leden van de v.v. WEMELDINGE Heden is op hoge leeftijd uit onze familiekring weggenomen onze oom Steven Schrier weduwnaar van Maria Jacoba Koster Trooste de Heere Adrie en Leu, kinderen en kleinkinderen met het overlijden van hun vader en opa. Neven en nichten van: Fam. Goud-Koster Fam.Weststrate-Koster Fam. Zandee-Koster 23 april 2008 Enige en algemene kennisgeving. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ter Weel", is heden van ons heengegaan mijn lieve zus en schoonzus Willemina van der Weele in de leeftijd van van 80 jaar. Colijnsplaat: T. Kramer-van der Weele Beverwijk: P. van der Weele-van Sluijs Onze bijzondere dank gaat uit naar verzorgend personeel van Ter WeelUnit 6en de medewerksters van "Allévo voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Goes, 24 april 2008 Correspondentie-adres: mevrouw T. Kramer-van der Weele zorgcentrum "Cleijenborch" kamer 217 Dokter Maasstraat 4,4486 BW Colijnsplaat Een korte overdenking, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 29april om 11.15 uur in het "Stiltecentrum van Monuta", Dokter Maasstraat 4a Colijnsplaat, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis plechtigheid zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Colijnsplaat. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd "Stiltecentrum". Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, hebben we thuis, temidden van ons allen, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Anthonie Pieter Willemsen - Toon 14-9-1926 t 20-4-2008 Axel: M.S. Willemsen-van Opdurp Hoofdplaat: Tonny en Margo Anick en Arjan Patricia en Mark Ellen Axel: Eddy en Sjanet Stefan en Mariëlle Terhole: Emmy en Charly Richard Michelle Oosterstraat 68-57 4571 GP Axel Naar de wens van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Huil niet om mij, mijn lijden is ten einde, voor mij geen zorgen meer, geen angst en nooit meer pijn. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kort stondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter Anthonie Cornelis echtgenoot van Maria Pieternella de Reu Drager van de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 86 jaar. Schoondijke: M.P. Cornelis-de Reu Oostburg: Ria en Fred Rabout-Cornelis Rudi en Mirjam Danielle Theo en Caroline IJzendijke: Han en Tilly Cornelis-van der Vlies Chris en Jeska Caz, Britte Oostburg: Tonny en Christian Cornelis-Maenhout Sjoerd Bart Stijn Breskens: Elna en Willem de Kramer-Cornelis Niels Bastiaan Terneuzen, 24 april 2008 Correspondentieadres: Ringlaan 4, kamer 318 4511 HH Breskens De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 29 april om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NAVIissingen Tel: (0118)41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MHGoes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113)21 63 63 Wegens overlijden van dhr. P.A. Cornelis is Profile Cornelis te Oostburg op dinsdag 29 april de gehele dag GESLOTEN. Heden bereikte ons het bericht dat is overleden Piet Cornelis oud-voorzitter Duivenvereniging 'Eerste de beste' Wij wensen zijn familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden 'Eerste de beste', Schoondijke Voor al uw prachtige bloemen, kaarten, telefoontjes en persoonlijke blijken van meeleven, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Soei Djoen Bish-Liong willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2008 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en blijken van medeleven, betoond na het overlijden van mijn man, onze vader, schoon vader, opa en over-opa Een woord van dank ook aan drs. Feyen, het team extramurale zorg, het personeel en vrijwilligers van de "Redoute" voor de uitstekende verzorging en aandacht. Tevens spreken wij onze waardering uit voor de waar dige afscheidsdienst in de kerk en het crematorium. L.M. Hofman-Fermont Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, april 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben mogen ontvangen na het zo onverwachte overlijden van onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria van Noorden-Janssen betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, april 2008 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth den Dekker-Temmerman betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Speciale dank aan alle medewerkers van verzorgingstehuis "Rozenoord", en alle medewerkers van Monuta Haerens Uitvaartzorg voor de begeleiding en verzorging van de crematie. Kinderen en kleinkinderen Biervliet, april 2008 De vele blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan Dierijck hebben ons goed gedaan. Via deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken. Manny Dierijck-Dekker Marja en Henk Leunk-Dierijck Noortje en Dennis, Luuk en Moniek, Lize Terneuzen, april 2008 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven en uw aanwezig heid bij de uitvaartdienst. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Emmy David-Lippens Axel, april 2008 Dankbetuiging Het overweldigende medeleven van zo velen tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van mijn vrouw, onze moeder en oma Erna van Brummelen-van Wilgen heeft ons bijzonder getroffen. Wij zijn daar heel dankbaar voor. Het helpt ons bij de verwerking van het verdriet. Het troost ons te weten, dat zij in de harten van velen een bijzondere plaats heeft ingenomen. Kees van Brummelen, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100