Familieberichten Van der Hooft Colofon Familieberichten Uitvaartzorg 24 I Vrijdag 25 april 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v teletonisch opgegeven advertenties e-mail nzcfamiliaberichlen@weaenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17 00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlina.nl Meer informatie op www.pzc.nl Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan Yvonne de Does in de leeftijd van 47 jaar. Moeder van: joy Hillebrand Nick Hillebrand en Christy de Bruijne Partner van: Gerrit Eveleens Rico Eveleens Perry Eveleens en Claudia Verheule 23 april 2008 Papeweg 27 4471 BE Wolphaartsdijk Zaterdag 26 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Yvonne te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 28 april om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Verlost van een ongelijke strijd is, omringd door hen die haar dierbaar waren, zacht en kalm van ons heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, oma, zus en tante Jacqueline Clara Kersbulck weduwe van Henk Dezutter in de leeftijd van 67 jaar. Sas van Gent: L.Dezutter I.Dezutter-Willeboordse Lieke Marijn Assenede: P.Chinitor-Dezutter E.Chinitor Keshia Aiyssa en Merte Sas van Gent: P. Dezutter C.Piatschorre Veerle Familie Kersbulck Familie Dezutter Sas van Gent, 23 april 2008 Burg. Hoefnagelsstraat 67,4551 HG De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 28 april om 10.50 uur in het crematorium van Temeuzen aan de Bellamystraat 28 C, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Gelieve geen bloemen, maar een donatie aan het KWF kankerbestrijding Giro 26.000. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze mama, dochter, zus, schoonzus en tante Yvonne de Does Kapeile: joy Nick en Christy Middelburg: A.F. J. de Does C. de Does-Huiysman Breda: Willy de Does Middelburg: Marjanne van der Weele-de Does Tonny van der Weele Chantal en Simon Patrick en Vera Zevenbergen: John de Does 23 april 2008 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van "Vonnie" onze vriendin (for ever) Nooit meer dat kopje koffie en dat gezellige praatje. We zullen je zo vreselijk missen. Wij wensen Gerrit en kinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. John, Isabel en Prinses Jennifer Met pijn in ons hart hebben wij kennis genomen van het zeer plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde sportmasseuse en partner van de leider 4e elftal Gerrit Eveleens Yvonne de Does Wij wensen Gerrit, Rico, Perry, Claudia, Nick en Joy alle sterkte toe bij het verwerken van dit zeer grote verlies Bestuur, red. clubblad en leden v.v. Wolfaartsdijk Enige en Algemene kennisgeving Het laatste lei'ensblad is gevallen. Het was goed samen te zijn. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven en een kortstondige ziekte, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Robert Dierick echtgenoot van Marie-Louise Thomas 29-02- 1920 t 20-04-2008 Assenede (B) Sas van Gent Met dank aan de verpleging van extramurale zorg van woonzorgcentrum De Redoute" Sas van Gent: M.L. Dierick-Thomas Terneuzen: Andréen ieanine Dierick-Renique lessica en Pieter-)an. Karlijn |oey en Cathy, Tom Ilse en Dave Fabio 4551 HS Sas van Gent, 25 april 2008 Rijsenburg 84 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Zeer plotseling is overleden de partner van onze aanvoerder/leider en medespeler Gerrit Eveleens Yvonne de Does Wij zullen haar erg missen en wensen onze vriend en regelaar Gerrit met allen die hem dierbaar zijn, een manier toe, om ook hier weer bovenop te komen Spelers met partners 4e elftal v.v. Wolfaartsdijk Met droefheid hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Bram Dourleijn Wij denken met dankbaarheid aan de fijne en goede momenten die wij als familie met Bram beleefd hebben. Wij wensen Leny en de kinderen toe, dat ze zich gedragen weten door liefdevolle aandacht. Paul t en Bep Map en Kees Henk en Hennie Peteren Liz Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat de heer Abraham Cornelis Dourleijn op 72-jarige leeftijd is overleden. Als adjunt- en afdelingsdirecteur van de voormalige Prins Willem Alexander mavo hebben wij de heer Dourleijn gekend als een gedreven onderwijsman met veel belangstelling voor de plaats en de organisatie van het protestants-christelijk voortgezet onderwijs op Walcheren. Wij wensen zijn vrouw en kinderen Gods kracht toe dit zware verlies te dragen. Namens het bestuur en personeel van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, Ir. D,J. Borst, voorzitter VCOW Ir. F.A. Steenblik, algemeen directeur CSW Geheel onverwacht ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van de heer Bram Dourleijn Bram was van 1998 tot en met 2006 voorzitter van de Algemene Kerkenraad van de Protestantse Gemeente Vlissingen. Wij zijn dankbaar voor zijn grote inzet voor de PGV, als voorzitter en ook daarna. Bij dit zware verlies wensen wij zijn vrouw en (klein-)kinderen kracht en sterkte toe. Namens de Algemene Kerkenraad, Rob ten Broeke, Sylvie Bertijn, Voorzitter Scriba Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer A.C. Dourleijn Bram is jarenlang actief betrokken geweest als lid van het REC-bestuur bij de realisatie van REC-4 Meander en als lid van het schoolbestuur bij de ontwikkelingen van ondermeerde Korczakschooi, In deze periode hebben we Bram leren kennen als een betrokken, toegankelijk en besluitvaardig bestuurder, Altijd met oog voor de menselijke aspecten; een kundig mens. Wij wensen Leny, de kinderen en kleinkinderen heel veel steun en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Maarten Burger Ruud Janse REC-4 Meander kamer Zeeland directie Korczakschooi Tot onze grote verbijstering en ontsteltenis hoorden wij dat plotseling is overleden de heer Bram Dourleijn Hij was onze woordvoerder en de motor van onze commissie. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Denktank Protestantse wijkgemeente Lammerenburg, Vlissingen C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Primusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding 111 I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60