Familieberichten de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 26 I Vrijdag 25 april 2008 PZC De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, zacht en kalm, van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Maria van Gilst in de leeftijd van 99 jaar. Een speciaal woord van dank aan het personeel van Cleijenborch" voor de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat: Jasper van Gilst t Tannetje van Gilst t Dingena van Gilst t Dingenis van Gilst t Marina Tazelaar-van Gilst Anton Tazelaar Jan van Gilst Cornelia van Gilst-Zuijdwegt Neven en nichten Zorgcentrum "Cleijenborch", kamer 211 23 april 2008 Correspondentieadres: Krijn en Ria Tazelaar Oost Kerkstraat 4 4486 BM Colijnsplaat De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 28 april om 10.30 uur in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condo leance in bovengenoemd stiltecentrum. "Huil nog maar niet, bewaar je tranen voor later Maar later is nu Vandaag is van ons weggegleden mijn innig, zo zeer geliefde man, onze vader en opa Appolonius Groenendijk ~Ab~ zoon van Albert Groenendijk en Lijntje van der Burg Rotterdam, 7 maart 1929 t Kamperland, 23 april 2008 Hij heeft de laatste week nog kunnen genieten van de vogels in de tuin. Kamperland, Jurjo Groenendijk-Hartman Zierikzee. Jurjen en Nella Amsterdam, Albert en Imke Vught, Martin en Marijke Zelda. Brent Rotterdam, Ronald en Jelle Roxanne Sparrenlaan 1 4493 DB Kamperland De herdenkingssamenkomst zal dinsdag 29 april gehouden worden in de Gereformeerde Kerk aan de Platboslaan te Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Vredehof". Oude Lagezoom 6 te Haamstede, om streeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Veel dank gaat uit naar dr. van Hout en alle mede werkenden van Allévo "Cornelia", in het bijzonder van afdeling "Polderland", en Allévo Thuiszorg "Noord- Beveland" voor de liefdevolle zorg en aandacht aan Ab gegeven. De familie Ai uitvaartverzorging Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons trouw koorlid N.A. Meddeler- Geluk Nellie Haar grootheid lag in kleine dingen. Wij zullen haar missen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, leden en dirigent gemengd koor "Nu met Hope" Burgh- Haamstede 24 april 2008 Je was een vrouw van eenvoud. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een moeder en oma waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. Na een leven vol zorg voor allen die haar dierbaar waren is geheel onverwachts overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Adriaantje Meddeler-Geluk Sinds 1984 weduwe van Berend Jan Meddeler 6 juli 1924 Burgh f 24 april 2008 Nunspeet: Riek en Theo Ellen en Cor Romy Mathieu Inge en Gerrit Damiët Haamstede: Ineke t Woerden: Sylvia en Stephan Burgh: Ben en Yvon Jennifer en Bas Faye en Peter Brendan Correspondent iead res Fam. Meddeler, Weeldeweg 3,4328 NA Burgh De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 28 april om 13.00 uur in de aula van begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede, Oude Lagezoom, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Indien u deze dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde aula. Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart We zijn intens verdrietig door het overlijden van Martien Hajer onze buurvrouw kip" Je was een lieve, wijze moeder en oma voor ons. We zullen je heel erg missen. Wytse en Jannie Gerben en Lindy Laurens Geert en Anita Martine en Jeroen 'Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Korintiërs 5 vers 1 Op 23 april 2008 is thuis rustig ingeslapen mijn lieve vrouw Martina Cornelia Hajer-Kolkmeijer in de leeftijd van 96 jaar. Kapelle: Rob Hajer Maassluis: Tineke Hajer Park Beukenhof 27, 4421 BV Kapelle De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 28 april om 13.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Algemene Begraafplaats) te Kapelle. Aansluitend zal om plm. 14.15 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. sd Tot het eind toe liefdevol verzorgd in Zorgcentrum "De Wieken" is op 93-jarige leeftijd overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Margaretha Menheere-Kouwenberg sinds 29 november 1999 weduwe van S.C. Menheere Brouwershaven: S. Hanse-Menheere Ph. J. Hanse St. Maartensdijk: Marja en Cees Melissa en Joeri Chantal Kerkwerve: Piet-Jan en Lisette Remco Jop Zorgcentrum "De Wieken", kamer 123 Hoge Molenstraat 13, Zierikzee Correspondentie-adres: Jacob Catsstraat 33 4318 BA Brouwershaven De crematie zal plaatshebben op zaterdag 26 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van hef crema torium gelegenheid de familie te condoleren. Op 23 april 2008 overleed te Leende (Noord-Brabant) onze geliefde broer, zwager en oom, de heer Abraham Isaac Risseeuw op de leeftijd van 82 jaar. Oostkapelle: J.A. Risseeuw C. Risseeuw-De Voogd Bleiswijk: Jaap en Monique St. Chéron, Frankrijk: Janine en Bruce Anya, Jake, Max Heden behaagde het de Heere, om op Zijn tijd en wijze, tot onze droefheid uit dit leven weg te nemen onze geliefde vader, schoonvader, opa en overopa Steven Schrier sedert 4 augustus 1980 weduwnaar van Maria Jacoba Koster in de leeftijd van 92 jaar. Goes: A.M. Schrier L. Schrier-de Bat 's-Gravenpolder: Peter en Margreet Schrier-Murre Goes: René en Ellen Schrier-den Boer Goes: Miranda en Gijsbert Geijtenbeek-Schrier en achterkleinkinderen Goes, Ter Valcke, 23 april 2008 Correspondentieadres: Fam. A.M. Schrier L. de Colignylaan 105 4461 SM Goes De rouwdienst wordt D.V. maandag 28 april om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, ).W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de zaal gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het personeel van woning 4.11 van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging van onze vader. Het scheen Hazelaar toe dat hij zijn lichaam niet langer nodig zou hebben en dus liet hij het aan de rand van de greppel liggen. (Waterschapsheuvel) Els Tielens Deurne, 18 april 1940 t Tilburg, 23 april 2008 Ton t Utrecht: Elisa en Nicolaas Milan, Borus, Luca Moergestel: Hanneke en Kees Eva, Anna Familie Tielens Familie Van Kraaij De uitvaartplechtigheid is op maandag 28 april om 10.30 uur in de parochiekerk St. Jans Onthoofding in Moergestel. Daarna brengen wij Els naar de begraafplaats. Els is thuis opgebaard, Korenstraat 11 in Moergestel, waar je zondag 27 april afscheid van haar kunt nemen van 11.30 tot 12.30 uur. Als je bloemen mee wilt nemen, mogen dat zeker ook bloemen of takken uit eigen tuin zijn. Correspondentieadres: Oirschotseweg21 5066 CG Moergestel ri t i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56