Zeeland Zonwering Toparchitect gaat bungalows op de Speelmansplaten ontwerpen coxoiolloxo. Verjfnw Jt Cultuurdebat bij PvdA Goes Ouverture kleurt al vroeg oranje www.zeepoort.nl/pzc Rolluiken Kompleet geleverd en gemonteerd Ruime korting voor doe-het-zelvers DVZ Zonwering Mannenkoren geven in Kapelle Oranjeconcert Busje botst op tractor in Kerkwerve Co Zondag 27 april koopzondag De nieuwe collectie woonaccessoires, spiegels en lijsten is binnen! waar anders? www.autoshak.nl pzc Vrijdag 25 april 2008 I 23 GOES - Koninginnedag is pas volgende week, maar in de Coese wijk Ouverture was gistera vond al genoeg oranje te zien. Buitenschoolse op vang Minoes, peuterspeelzaal de Teddybeer en kinderdagverblijf Jip en Janneke uit Goes hielden voor kinderen en hun ouders een oranje-optocht. Met medewerking van jeugdkorps Confetti werd een feestelijke en lawaaiige ronde door de wijk gemaakt. Waar normaal gesproken zulke tochten pas op Koninginnedag plaatsvinden, was deze zo vroeg, omdat de kinderen volgende week vrij hebben. In totaal liepen tachtig ouders en honderd kinde ren mee in de stoet, die dit jaar voor het eerst ge houden werd. foto Willem Mieras LHoofdstraat 51 Kruiningen Telefoon (0113)21 16 45 KAPELLE - Mannenkoren Jeduthun uit Krabbendijke en De Lofzang uit Goes geven zaterdagavond een Oranjeconcert in de hervormde kerk van Kapelle. Op het programma staan vader landse en geestelijke liederen. Tij dens het concert wordt een collec te gehouden voor de actie Zeeland helpt vluchtelingen in Cartagena Colombia. De entree is drie euro; tot twaalf jaar gratis. Aanvang: 19.30 uur. kerkwerve - Een tractor en een bestelbus zijn gisteren op de Heu- velsweg in Kerkwerve met elkaar in aanrijding gekomen. De tractor- bestuurder, een 63-jarige man uit de gemeente Schouwen-Duive- land, reed achter een kraan en sloeg linksaf om een inrit in te rij den. Uit tegenovergestelde richting kwam een bestelbus aanrijden en dat botste op de tractor. De be stuurder van het busje moet een nacht in het ziekenhuis blijven. THOLEN - Toparchitect Piet Boon gaat het nieuwe bungalowpark op de speelmansplaten bij Tholen ont werpen. Eigenaar Mike Verweij is in zijn nopjes. „Nu kunnen we iets exclusiefs neerzetten." De speelmansplaten, aan de Oes- terdam, ondergaan over een tijdje een metamorfose. Er komen 75 wa tervilla's, een jachthaven en een conferentiecentrum. Piet Boon te kent voor de vormgeving van het bungalowpark. De vormgever en architect uit Oostzaan is populair. Bekend zijn de waterwoningen op IJburg en de limited edition van de Range Rover. „Het is bijzonder dat we hem hebben kunnen ha len", zegt Verweij. „Hij is bekend van New York tot Milaan en heeft de opdrachten voor het kiezen. Dan is het bijzonder dat hij dit ge bied wil ontwikkelen. Het natuur gebied gaf de doorslag." (13.00 - 17.00 uur) Dam 3 a - 4461 HV Goes - (0113) 22 92 08 gw v AUTOBEDRIJF 'S-HEER ARENDSKERKE Vermetstroat 38 0113-561381 Voor al uw luxe visspecialiteiten. Visspeciaalzaak Bezoek ook onze lunchroom ut Kruukeltje di. t/m vr. open tot 20.00 uur Menu's vanaf 7,50 Kreukelmarkt 10/12 Goes Tel. 0113 - 25 38 22 Hel Goese2if Lederwaren Huis Kipling rugzakken in diverse kleuren voor 49,95 St. Adriaanstraat 2 - Goes tel. (0113) 21 13 98 GOES - De PvdA-fractie in de Goe- se raad houdt donderdag 8 mei een forumavond onder het motto Uit de Kunst. De fractie wil een de bat naar aanleiding van de pas ver schenen cultuurnota. Vanaf 19.30 uur wordt in de trouwzaal van het stadhuis aan de Grote Markt gedis cussieerd onder leiding van Char les Linssen. Het forum bestaat uit Marlize Laport, Anton Feijtel, Sop hie van 't Westeinde, Denz de Kroon en een lid van de jongeren- raad Goes. Met de discussie wil de PvdA zoveel mogelijk mensen bij het beleid betrekken, voordat dat op 22 mei wordt vastgesteld. vrijdag en zaterdag 3 roombotercroissantjes voor St Adriaanstraat 15 4401JC Goes Tel. (0113) 21 50 77 I Ambachtsbakker tfc (joulcn^^jra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 49