Familieberichten X 1 De Uitvaart Informatie Hulplijn Van der Hooft ARENSMAN Uitvaartzorg Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 32 Vrijdag 25 april 2008 PZC wa Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Piet Verton Erelid van het kerkkoor Renese Vanaf de oprichting enthousiast lid van het koor. Nadat hij niet meer actief meezong, bleef zijn belangstelling en betrokkenheid bij het koor groot. Met respect en waardering bewaren we goede herinneringen aan hem. We wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van het kerkkoor Renesse |aap Kraaijenbrink, voorzitter Henk Mos, secretaris Diepbedroefd delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na langdurig ziek zijn, onze innig geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Janna de Visser sinds 12 januari 2007 weduwe van Jan de Visser in de leeftijd van 78 jaar. Dankbaar en verwonderd zijn we dat we haar nog zo lang in ons midden mochten hebben. Sterke de Heere ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Yerseke: E. van Vijven-de Visser P. van Vijven H.l. Ambacht: J. de Visser J.J. de Visser-de Muynck Nossegem B.: J.P. de Visser H.J. de Visser-Beckmann Soest: I.E. van de Kamp-de Visser W.A. van de Kamp Meliskerke: L.A. de Visser IP. de Visser-Wiskerke Klein- en achterkleinkinderen 23 april 2008 Oude Grintweg 3 4363 RD Aagtekerke Zaterdag 26 april is er gelegenheid tot condoleren van 15.30 tot 16.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op D.V. maandag 28 april om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. We zijn erg verdrietig dat onze lieve oma De Visser die altijd met ons meeleefde en voor ons bad, gestorven is. We hopen dat de Heere onze ouders en ons kracht zal geven om dit grote verlies te dragen. Rens en Mariëlle Carola )elle Angela Ida en Wilco Julian Lisia Maurits Anneke en Marco Thirza Marja en Adriaan Peter en Gerjanne Reinier en Maddie Elselien Annemarie en Martin Aarnout-Ian en Maaike Jorien en Christiaan Raphaël en Frangoise Daphne en Rube Phébe en Eva-Lianne tin dierbare herinnering) Elyanne Jan Ellen Anne Laura Bedroefd hebben wij het bericht ontvangen dat de Heere na een langdurige ernstige ziekte uit ons midden wegnam onze lieve zus, schoonzus en tante Janna de Visser-de Visser weduwe van Jan de Visser inde leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere haar gezin in dit zware verdriet dat ze zo kort na het verlies van Eva-Lianne moeten dragen en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: C.C. Melse-de Visser Serooskerke: P. de Visser M. de Visser-Meijers Domburg: J. de Visser-de Visser L. de Visser Westkapelle: Joh. de Visser M. de Visser-van Eijzeren Westkapelle: A. de Visser Westkapelle: E.J. de Visser-de Visser J. de Visser Westkapelle: M.A. Houmes-de Visser A. Houmes Neven en nichten 23 april 2008 Na een langdurige ziekte heeft de Heere van ons weg genomen onze geliefde schoonzuster en tante Janna de Visser-de Visser weduwe van Jan de Visser in de leeftijd van bijna 79 jaar Dat de Heere de kinderen en kleinkinderen en ons de kracht schenke om dit verlies te dragen. Sint Laurens: C. Francke-de Visser A. Francke Domburg: L. Wisse-de Visser A. Wisse (in herinnering) Aagtekerke: L. de Visser E. de Visser-de Korte Neven en nichten Aagtekerke, 23 april 2008 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding 21-10-1929 14-3-2008 Hartverwarmend, dat zo velen ons bij het afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornelis Johannes Verkaart - Cor - terzijde stonden. Uw belangstelling en medeleven heeft ons ontroerd en gesteund. Graag willen wij u hiervoor van harte bedanken. Gerda Verkaart-Leijdekker Petra en Piet Sanne Emma Bart en Iris Isa Indy Zierikzee, april 2008 De vele hartverwaimende blijken van medeleven na het heengaan van mijn man, onze vader en opa Hendricus Jan Wiggers hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: J. Wiggers-Leijs April 2008 Mulockstraat 48 4301 KW Zierikzee Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34