Familieberichten Colofon Familieberichten suiUfclsiij 24 I Vrijdag 25 april 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeel niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfaiTiilieber.i5hten®jiv.egeQmiêuwstiedia,[il tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan Yvonne de Does in de leeftijd van 47 jaar. Moeder van: Joy Hillebrand Nick Hillebrand en Christy de Bruijne Partner van: Gerrit Eveleens Rico Eveleens Perry Eveleens en Claudia Verheule 23 april 2008 Papeweg27 4471 BE Wolphaartsdijk Zaterdag 26 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Yvonne te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 28 april om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij kennis dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze mama, dochter, zus, schoonzus en tante Yvonne de Does Kapelle: |oy Nick en Christy Middelburg: A.F. J. de Does C. de Does-Huiysman Breda: Willy de Does Middelburg: Marjanne van der Weele-de Does Tonny van der Weele Chantal en Simon Patrick en Vera Zevenbergen: |ohn de Does 23 april 2008 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van "Vonnie" onze vriendin (for ever) Nooit meer dat kopje koffie en dat gezellige praatje. We zullen je zo vreselijk missen. Wij wensen Gerrit en kinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. John, Isabel en Prinses Jennifer Met pijn t ons hart hebben wij kennis genomen \an het j zeer plot1-" "i'g overlijden van onze zeer gewaardeerde j sportn. "c :x en partner van de leider 4e elftal Gerrit Eveleens Yvonne de Does Wij wensen Gerrit, Rico, Perry, Claudia, Nick en Joy alle sterkte toe bij het verwerken van dit zeer grote verlies Bestuur, red. clubblad en leden v.v. Wolfaartsdijk Tot onze grote verbijstering en ontsteltenis hoorden wij dat plotseling is overleden de heer Bram Dourleijn Hij was onze woordvoerder en de motor van onze commissie. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Denktank Protestantse wijkgemeente Lammerenburg, Vlissingen Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer A.C. Dourleijn Bram is jarenlang actief betrokken geweest als lid van het REC-bestuur bij de realisatie van REC-4 Meander en als lid van het schoolbestuur bij de ontwikkelingen van ondermeerde Korczakschool. In deze periode hebben we Bram leren kennen als een betrokken, toegankelijk en besluitvaardig bestuurder. Altijd met oog voor de menselijke aspecten; een kundig mens. Wij wensen Leny, de kinderen en kleinkinderen heel veel steun en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Maarten Burger Ruud Janse REC-4 Meander kamer Zeeland directie Korczakschool Geheel onverwacht ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van de heer Bram Dourleijn Bram was van 1998 tot en met 2006 voorzitter van de Algemene Kerkenraad van de Protestantse Gemeente Vlissingen. Wij zijn dankbaar voor zijn grote inzet voor de PGV, als voorzitter en ook daarna. Bij dit zware verlies wensen wij zijn vrouw en (klein-)kinderen kracht en sterkte toe. Namens de Algemene Kerkenraad, Rob ten Broeke, Sylvie Bertijn, Voorzitter Scriba Zeer plotseling is overleden de partner van onze aanvoerder/leider en medespeler Gerrit Eveleens Yvonne de Does Wij zullen haar erg missen en wensen onze vriend en regelaar Gerrit met allen die hem dierbaar zijn, een manier toe, om ook hier weer bovenop te komen Spelers met partners 4e elftal v.v. Wolfaartsdijk Ons bereikte het droevige bericht dat de heer Abraham Cornells Dourleijn op 72-jarige leeftijd is overleden. Als adjunt- en afdelingsdirecteur van de voormalige Prins Willem Alexander mavo hebben wij de heer Dourleijn gekend als een gedreven onderwijsman met veel belangstelling voor de plaats en de organisatie van het protestants-christelijk voortgezet onderwijs op Walcheren. Wij wensen zijn vrouw en kinderen Gods kracht toe dit zware verlies te dragen. Namens het bestuur en personeel van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, Ir. D.J. Borst, voorzitter VCOW Ir. F.A. Steenblik, algemeen directeur CSW Met droefheid hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Bram Dourleijn Wij denken met dankbaarheid aan de fijne en goede momenten die wij als familie met Bram beleefd hebben. Wij wensen Leny en de kinderen toe, dat ze zich gedragen weten door liefdevolle aandacht. Paul t en Bep Map en Kees Henk en Hennie Peter en Liz Neven en nichten Haar handen hebben voor ons gewerkt en haar hart heeft voor ons geklopt. Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze zorgzame moeder, oma en overoma Jozina Geelhoed-Verburg sinds 1 maart2004 weduwe van Hendrik Geelhoed In de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Nel Gideonse-Geelhoed Ko Gideonse Waddinxveen: Anita Tanic Twizzle Mulsum (D): Erik en Michaëla Celine Tom Vlissingen, 24 april 2008 Correspondentieadres: Roozenburglaan 193 4337 (E Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 28 april a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend wordt u uitgenodigd voor de crematieplechtig heid om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Roos, kleine knop die geen bloem kan zijn om nu te bloeien in Gods zonneschijn. Voor altijd in ons hart, mijn lief kleindochtertje en ons nichtje Roos Francke We hopen dat Wim, Lizette, Thijs en Bas de kracht krijgen om dit grote verlies te dragen. Riek Francke-Roelse J an Francke (in herinnering) Jan en Wilma LucenNiek Roelof en Laura Bart en Mich iel Bert en Korine Dennis en Demi Barend en Mariska Thorn en Mar it Christiaan en Josine Srijpskerke, 23 april 2008 Roos, je was voor ons een wonder, zo prachtig, teer en klein. Als een roos was jij de mooiste, al mocht je nie t lang bij ons zijn. Je zal altijd dich t bij ons blijven, al lijkt het toch zo ver. We kijken dan naar bo ven en zien jou straks als een ster. Na maanden van spanning is de tweeling Roos en Bas geboren. Maar we zijn verdrietig dat ons kleinkind en nichtje Roos na 12 dagen is overleden. We wensen Wim en Lizette, Thijs en Bas veel kracht en sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Opa en oma Brasser Zoutelande Anita en Edward, Joost en Teun Srijpskerke Ze zal haar tere vleugeltjes nooit meer openslaan... Op 23 april 2008 is rustig ingeslapen onze lieve Roos Ze was een sterk en dapper meisje, maar kon deze strijd niet winnen. We zijn dankbaar dat we haar nog 12 dagen bij ons hebben gehad. Bij ons laat ze een onuitwisbare herinnering achter. We zullen Roos in besloten kring naar haar laatste rustplaats brengen. Wim en Lizette Francke-Brasser Thijs en Bas Noordweg 5 4373 SM Biggekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26