Colofon Familieberichten Abraham Cornelis Dourleijn J.M. Osté-Langebeeke OVERTOOM-GROEN Marinus Schouten opa Rinus M.Schouten 28 I Donderdag 24 april 2008 PZC ZV Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v telefonisch opgegeven advertenties. e-maii azc!ao!iMberi.t4!sa@jsBaehS£aieummediaji! te) 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dolbij zijn wij met de geboorte van onze dochter Indy zusje van Dylan en Youri 23 april 2008 Nic en Daniëlle Schroevers-de )onge Borné 62 4374 DB Zoutelande Heden overleed de levenspartner van onze zuster en schoonzuster Huib Boymans Veere: T. Geldof-de Haze Kamperland: J. de Haze M. de Haze-Versluis Dordrecht: M. de Haze-Antonisse Oost-Souburg: M.|. de Haze-Oreel Neven en Nichten Oost-Souburg 24-04-2008 Dit geheimenis is groot. Efeze 5:32 Na vele jaren samen als gezin vanuit dit Geheim geleefd te hebben, moesten wij zeer onverwacht en met veel verdriet afscheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Middelburg, 6 oktober 1935 Vlissingen, 22 april 2008 Vlissingen: Leny Dourleijn-Koole Middelburg: Arian en Dick Hoogstrate-Dourleijn Anne-Lynn Wemeldinge: Johan en Miranda Dourleijn-Sol Laurens, Arnout, Rogier Steengrachtstraat 2 4386 AT Vlissingen Bram is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 26 april van 11.15 uur tot 11.45 uur in kerk centrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 Vlissingen, Aansluitend wordt hier om 12,00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden. Na de dienst zal de teraardebestelling plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Tot ons verdriet is overleden mijn lieve schoonzus en altijd belangstellende Tante Koos echtgenote van Jan de Groot Nel Dekker-de Groot Paola Mario en Miranda, Marton, Tirno Ronnie en Tamara, Nino. Tara. Roan St. Laurens. 22 april 2008 Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen Het maakt ons stil en verdrietig zo plots afscheid te moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en oma Cornelia Knuijt-Pleijte Corrie echtgenote van Bram Knuijt in de leeftijd van 79 jaar. Haarman: Bram Knuijt Haar kinderen en kleinkinderen: Annie en Aarnoud Mirjam en Paul Rob en Angela Jochem Erik Marijn Jozien en Onny Adri en Astrid Marvin Fabian Nieuw- en Sint Joosland, 22 april 2008. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 25 april van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. Op zaterdag 26 april om 11.00 uur nemen we afscheid van haar in de Nederlands Hervormde kerk te Nieuw- en Sint Joosland. Om 12.00 uur brengen wij Corrie naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Oude Dijkte Nieuw- en Sint Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde kerk te Nieuw- en Sint Joosland. Correspondentieadres: Molendijk 20,4339 AD Nieuw- en Sint Joosland Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Cornelia Knuijt-Pleijte echtgenote van Bram Knuijt in de leeftijd van 79 jaar. Nieuw- en St. Joosland: Middelburg: Nieuw- en St. Joosland Oudewater: Haarlem: Arnemuiden: Ritthem: Wilhelminadorp: Vlissingen: Nieuw- en St. Joosland: D. Coppoolse-Knuijt J.P. Coppoolse t J. Knuijt P.A. Knuijt-van Nimwegen K. Knuijt t E. Knuijt-van de Broeke J. Knuijt N. Knuijt-Dellebeke C van Asselt-Knuijt t T. van Asselt t M. Knuijt A. Knuijt-de Nooijer J. Knuijt C. Knuijt-Enters I. Barendse-Knuijt J.M.D.A Barendse S. Goedegebure-Knuijt t H. Goedegebure J. de Nooijer-Knuijt J.P. de Nooijer Neven en nichten Nieuw- en St. Joosland, 22 april 2008 Op 21 april is voor ons toch nog onverwacht overleden, onze schoonzuster Mientje Osté-Langebeeke Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vrouwenpolder: M. Janse M. lanse-Osté (in herinnering) Veere: C. Osté Vrouwenpolder, 23 april 2008 Ons bereikte het bericht, dat van ons is heen gegaan ons trouw lid, mevrouw Bestuur en Leden Passage afd. Vrouwenpolder Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Wij zi jn geschokt door het plotselinge overlijden van Adriana Catholintje Risseeuw-Boidin Met veel waardering denken wij terug aan haar grote inzet voor het jaarlijks organiseren van het veteranen tennistoer nooi in Groede. Wij wensen |an Willem, Peter en Mieke. Bernie en Bernard, de kleinkinderen Floor en Marije en verdere familie veel sterkte toe. Het bestuur van L.T.V. Con-Forza Leden van de tennisvereniging L.T.V Con-Forza Deelnemers en oud deelnemers (p van het Veteranen tennistoernooi in Groede Nooit klagend, nooit vragend Je lasten in stilte dragend Je liet de moed niet zakken Je wilde nog zo graag Je werd alleen zo moe Onze liefde is voor eeuwig In ons hart ga je overal mee naar toe Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve man, vader, opa en overgrootopa Rinus 23 juli 1923, Kloetinge f 23 april 2008, Goes Wemeldinge: J. Schouten-Schouwenaar Wemeldinge: Jolien Vleugel-Schouten Dies (in herinnering) Joop Duinkerke Yerseke: Marieke en Dick Duinkerke-Schouten Wemeldinge: Jan en Janneke Schouten-Goulooze Wemeldinge: Ad en Marian Schouten-Burger Wemeldinge: Marion en Marjan Schouten-Weststrate Willemstad: Joke (in herinnering) Bert Bleuze Maaike Kleinkinderen en achterkleinkinderen Molenstraat 15,4424 AH Wemeldinge Gelegenheid tot afscheid op vrijdag 25 april van 19.00 - 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1a te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 26 april om 11.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. De begrafenis zal om 12.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend Weet wat dat zeggen wil Rust zacht lieve We zullen je erg gaan missen. Ko& Edith Stephanie, Colin, Danielle, Mellanie, Alicia Jolanda& Johan Jordi, Davy Petra Jacelien Kees RickVDanny, Niek Jacco& Jaqueline Mellanie, Diego Ronnie Joy Esther Julio Martin Astrid Mark, Wendy Angelique&Rik Juliette Bas Annemiek&Tom Richard Evelien Bedroefd zijn wij om het verlies van onze zwager en oom de heer Uit aller naam: Fam. Schouwenaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66