Familieberichten Cjkp PRAKTIJK GESLOTEN Joke van Houdt Jw i£Juuu wathilda wisse (iïi Wisse De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden J.F.M. BERGEN 28 april t/m 2 mei Waarneming: H. MEIJER Tel.: 461212 De Ui tvaart Informatie Hulplijn 30 Donderdag 24 april 2008 PZC Wie gelooft, heeft eeuwig leven joh. 6:47 Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Na een heel actief leven, waarvan de laatste maanden bijzonder zwaar waren, geven wij met groot verdriet kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma janna Slimmen-Rijlaarsdam Gorssel. 30 maart 1920 t Middelburg, 23 april 2008 sinds 15 maart 2001 weduwe van Jacobus Gerrit Slimmen Aruba: Amy en Jan Willeboordse-Slimmen Roosendaal: Tamara en )ohan van Oevelen-Slimmen Klein- en achterkleinkinderen Corr. adres: Res. San Barbola 271 Aruba D.W. I Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen tijdens een dienst die gehouden zal worden maan dag 28 april om 13.30 uur in Kerkcentrum "de Morgen ster", Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In plaats van bloemen, bieden wij u de mogelijkheid om bij het condoleanceregister een gift te schenken t.b.v. het Sint Jans Hospice De Casembroot te Middelburg. CU OMA JANNIE SOSEGA NA PAZ Cu honda pena y tristeza pero di mesun momento agradisi cu e sufrimento a caba, nos na Aruba ta participa fayecimento di nos suegra, wela y bisawela na Hulanda Sra. jannie Slimmen-Rijlaarsdam Bram Carolina Edgar Jonathan Barbara Christian Melany Nayeli Cu Dios lo yuda Amy, fan, Sander, Eke y Storm den e dianan dificil aya na Hulanda. Wij wisten het, wij hebben het goed gehad, het is voorbij. Als het leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Je ongelijke strijd is gestreden, rust nu maar uit. Het afscheid doet veel pijn. Wij blijven van je houden. Met de herinnering aan de gelukkige jaren die zij aan ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve partner en onze zorgzame moeder Elly van Unen-van Keersop sinds 1984 weduwe van Willy van Unen Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Oostburg: F.L.M. Pleunis Cadzand: Monique en Peter Sarah en Michiel Familie Pleunis Familie van Keersop 22 april 2008 Nieuwstraat 66,4501 BE Oostburg U kunt afscheid nemen in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op vrijdag 25 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 26 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aan de Oudestad aldaar. Na afloop van de uitvaartdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te lijden, maar verdrietig om het verlies van onze zuster, schoonzuster en tante tante Jo Wij wensen Ome Cyriel, Marlon, Caroela en kleinkinderen veel sterkte toe. George en Fina van Houdt-Schoonakker Johnny en Marianne, Kevin en Samantha Annelies en Peter, Esmee Diep geschokt door het plotselinge overlijden van ons trouw lid van RZW Colin de Wee Wij wensen zijn vrouw en verdere familieleden heel veel sterkte. Bestuur, leden en scheidsrechters RZW (Regionaal Zaalvoetbal Walcheren) Met droefheid, maar ook met grote dankbaarheid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 75 jaar is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Margaretha Smits weduwe van Jan Worst Gent (B): Adrie Worst Nieuwvliet: Willem Worst Dini Worst-Zonnenberg Arjan Nieuwvliet: Cora Worst 4504 AL Nieuwvliet, 23 april 2008 Prinses Wilhelminastraat 22 De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 28 april om 10.30 uur op de begraafplaats te Nieuwvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis 'De Heerlijckheijt'. Dorpsstraat 39 te Nieuwvliet. Want de blijdschap des HEEREN die is uw sterkte. Plotseling is overleden mijn man, onze (schoon)vader, groot- en overgrootvader Boelhouwer van Wouwe Vlissingen, 22 september 1914 t Middelburg 23 april 2008 A. van Wouwe-Bouman Nel en Theo Rottier-van Wouwe Piet en Anneke van Wouwe-Geeve Coos en Piet Looise-van Wouwe Lenie van Wouwe en John Talboom Kees en Jopie van Wouwe-Alewijnse Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Sint Willibrord" Bachtensteene 1 kamer 203 4331 AB Middelburg Hij is opgebaard in de rouwkamer van Zorgcentrum "Sint Willibrord". De afscheidsdienst. geleid door Ds. J. Nauta, zal worden gehouden op zaterdag 26 april om 12:00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3,4337 PB te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. 24 april 2005 24 april 2008 Jonnie Weezepoel Geen dag zonder gedachten aan jou, soms tientallen malen. Geen dag zonder verdriet, om wat eens was. Geen dag zonder verlangen naar jouw stem en lach. Geen dag zonder jou We missen je, Lia, Saskia, Luc, Owen V, Jodie Monique, Kees, Kim. Michael Betrokkenheid en kwaliteit in de uitvaart overledenenzorg uitvaartver: Tel. 0113 217060 Mob. 06 24650772 Fax. 0113 218373 E-mail info@overledenenzorg.net www.overledenenzorg.net uitvaartverzorging Tel. 0113 259966 Fax. 0113 259647 E-mail info@uitvaartwisse.nl www.uitvaartwisse.nl be Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Ultvaarb'nformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58