Jan de Nooijer Familie: duizendpoten in stoffering Hubo de Bezige Hand al 85 jaar onderscheidend Kwaliteit en maatwerk bij Lili Kwaliteitslinnen ASCOr een unieke formule in topklasse! Verrassend goed, zonnig geprijsd! 42 I Donderdag 24 april 2008 PZC Vlissingen - ASCO, dé specialist in zonwering, glas, kunststof- en aluminium kozij nen, viert deze maand zijn eerste verjaardag. Inmiddels hebben talloze Zeeuwse consumenten iedere dag weer plezier van de hoogkwalitatieve producten van ASCO. ASCO draait sinds voorjaar 2007. Het exclusie ve assortiment, de fraaie presentatie in de showroom, doortimmerde adviezen, vakkundi ge montage en ongekende service duiden op een uitgesproken volwassen bedrijfsvoering. Het toch al zeer complete assortiment is verder uitgebouwd, met onder meer de zonwering concepten van Luxaflex. Een mooi voorbeeld daarvan is de recent gelanceerde Japanese designcollectie, met niet van echt rijstpapier te onderscheiden Washi-producten. Ook nieuw is de buitenzonwering van Lumenguard, met inbraakwerende rolluiken, het windvaste én insectenwerende Multilock screen, en de Threeroll, een rolluik dat in lamelstand kan worden gezet, voor een licht en transparant effect. Alle zonweringproducten zijn uit te brei den met besturingen, bedieningen en motoren van Somfy. In de onlangs heringedeelde, zeer overzichtelij ke en sfeervolle showroom van ASCO vallen ook de inbraakwerende kunststof kozijnen van het Duitse merk Cayko op. De doeltreffend heid van deze producten wordt gedemon streerd in een dvd-presentatie en kan door de klant ook persoonlijk worden getest. Die mag zich met alle mogelijke inbraakapparatuur uit leven op een Gayko-kozijn, dat gegarandeerd niet van buitenaf te openen is. Dus ga eens langs in de showroom en bekijk het met eigen ogen. U bent van harte welkom. Openingstijden: ma t/m do 08.30- 18.00u, vr 08.30 t/m 21.00, za 10.00-16.OOu, buiten openingstij den op afspraak. ASCO, President Rooseveltlaan 735, Vlissingen T: 0118 441944 www.ascozeeland; www.demooistezonwering.nl E:info@ascozeeland.nl Arnemuiden - Stoffeerder Jan de Nooijer weet zich al negen jaar gesteund door zijn echtgenote Willy, zoon Raymond en dochters Angie en Linda. Gezamenlijk run nen zij een succesvol bedrijf in woning-, meubel-, caravan- en bootstoffering. Maar de Nooijer Familie doen meer, met unieke meubels en woonaccessoires. Ze hechten eraan de klant optimaal te helpen met een persoonlijk advies en willen wel de beste zijn, maar niet de duurste. Je voelt het zodra je in gesprek gaat met ondernemers Jan en Willy de Nooijer en hun al even bedrijvige kinderen: dit zijn nuchtere, harde werkers die gaan voor de klant. In hun uitstekend gesor teerde winkel vindt u alles op het gebied van woning- en meubelstoffering (ook voor cara van en boot); gordijnen (o.a. Kendix en Joop!); een dit voorjaar uitgebreid assortiment lami naat (blijvend laag geprijsd!); tapijt (van o.a. Bergoss, Jab en Louis de Poortere) en marmo- leum; rolluiken en buitenzonwering in de vorm van (uitval)schermen en markiezen. Ook de collectie bed-, bad- en keukentextiel mag er zijn, van o.a. Van Dyck, Vossen en Cinderella. Met "doorsnee" hebben de De Nooijers niets; telkens weer zoeken ze de uitdaging, met apar te, een tikkeltje eigenwijze producten. De intri gerende Italiaanse meubels in de showroom zijn daarvan het bewijs: speelse banken en fau teuils worden er gecombineerd met strakke tafels, verrassende verlichting en klokken-met- een-knipoog. Echte blikvangers zijn de grillig gevormde, mondgeblazen siervazen uit Iran. Kwaliteit en service staan bij Jan de Nooijer VOF - met klan ten in heel Midden-Zeeland - bovenaan het prioriteitenlijstje. Voorrijkosten worden niet in reke ning gebracht en ook een vrijblij vend advies op locatie is gratis. Jan de Nooijer VOF, Langstraat 79, Arnemuiden T: 0118 602937; I: www.jandenooijervof.nl Ondernemend Zeeland vr Oost-Souburg - Hubo De Bezige Hand staat al 85 jaar bekend om zijn kwaliteits producten en -materialen, adviezen op maat en perfecte praktische ondersteuning. Eigenaar David van Maldegem en zijn team zetten de Bezige Hand-traditie energiek voort. Ondernemer Willy van Maldegem zette in 1960 een van de eerste doe-het-zelfzaken in de provincie Zeeland op. Zijn vader Andries legde al in 1922 het fundament voor het bedrijf, door als timmerman/aannemer machi naal vervaardigde houtproducten te verkopen. De doe-het-zelfzaak van Willy van Maldegem begon bescheiden, met de verkoop van spijkers vanuit de werkplaats. Anno 2008 is Hubo De Bezige hand nog altijd een no-nonsense winkel, maar wel een met een breed, uitgekiend en scherp geprijsd aanbod doe-het-zelfartikelen. Dit wordt aangevuld met een flink aantal specialiteiten in maatwerk. In de moderne werkplaats worden de meest uiteenlopende vormen van houtbewerking uitgevoerd, variërend van latjes op specifieke diktes tot complete radiatorkasten op maat. Ook montage bij de klant behoort tot de mogelijkheden. Al met al biedt Hubo De Bezige Hand zijn klanten een uniek dienstenpakket. Alle bedrijfsactiviteiten worden in eigen beheer uitgevoerd. Dat bete kent korte lijnen, met als resultaat een hoge productkwaliteit. De ele menten winkel-werkplaats-montage versterken elkaar, doordat kennis Kwaliteit, persoonlijk advies, maatwerk, exclusiviteit en gastvrijheid zijn de pijlers waarop Lili Kwaliteitslinnen, aan de Gaaiperswei 6 te Aardenburg, gegrondvest is. Liliane Verkeste koos in 2004 voor het zelfstandig ondernemerschap nadat de firma Walra enkele jaren eerder besloot te stoppen met hun verkoopactiviteiten. en ervaring uit de praktijk worden gekoppeld aan productkennis, opgedaan in de winkel. Hubo De Bezige Hand is in staat de klant totaaloplossingen te bieden, dankzij de specialisatie in kasten, vloeren, deuren, veiligheidsbeslag, zonwering, horren en, o.a., verf. Voor standaardoplossingen hoeft de klant niet te vrezen: ook na 85 jaar is De Bezige hand nog altijd onderscheidend! Hubo De Bezige Hand Buteuxstraat 12, Oost-Souburg T: 0118 461241 Liliane was bij het familiebedrijf 22 jaar leiding gevend adviseuse geweest bij het samenstellen van uitzetten. De opgebouwde kennis en erva ring komt haar uitstekend van pas bij haar eigen zaak. „Om aan de vraag naar maatwerk en kwaliteit huishoudtextiel te voldoen heb ik mijn eigen zaak opgestart", aldus Liliane Verkeste. Bezoek haar showroom en u treft er een heel scala (duurzame) kwaliteitsproducten en stoffen aan. ledereen die eens iets anders wil dan de massaproducten die overal in de winkel te koop zijn, is bij Liliane aan het juiste adres. In de showroom is er bijvoorbeeld een uitgebreide collectie hoogwaardig beddengoed zoals dekbedden en kussens, overtrekken, (hoes)lakens en matrasbeschermers. Dankzij de Walra producenten en een confectieatelier - op basis van o.a. Egyptisch katoen, Zwitsers satijn, linnen - kan er aan heel wat wensen van klanten vol daan worden; er zijn tevens bedruk te dessins en ingeweven stoffen. De collectie omvat eveneens uitstekend badgoed zoals badjassen voor man en vrouw in tientallen kleuren en/of aparte dessins. Badmatten zijn er zelfs in 150 kleuren, in diverse vor men, samenstellingen en maatwerk. Ook het keukengoed en de tafella kens, omvatten kwaliteitsartikelen met veelal exclusiviteit. Voor de kin deren heeft ze een aparte lijn. Een diversiteit aan cadeauartikelen en cadeaucheques maakt de collectie compleet. U kunt ook gebruik maken van het gratis 'Walra' spaarsysteem. Vanwege het gedegen persoon lijk advies en om de klant de vrijheid te geven zelf het tijdstip te kiezen om langs te komen, wordt er op afspraak gewerkt. Bel en kom vrij blijvend kijken, de koffie staat klaar.... Geïnteresseerd maar geen internet Schrijf of bel voor een foldertje. Tot en met zaterdag 17 mei zijn er showroom actieweken met voor iedere koper gratis extra producten. Lili Kwaliteitslinnen Gaaiperswei 6 4527 Aardenburg Tel: 0117-493005 E-mail: info@lili-kwaliteitslinnen.nl www.lili-kwaliteitslinnen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44