Heros Sluiskil groeit stevig door Een goede zaak kan niet zonder Hakvoort Horeca HEROS HAKJO^©(öMJ©A\ infotorial Heros is in 1991 gestart in Roosendaal met een viertal medewerkers, terwijl er anno 2008 bij de Heros Groep in totaal 110 mensen emplooi hebben, exclusief inleenkrachten. Hiervan zijn er ruim 80 werkzaam bij hoofdvesti ging Heros Sluiskil BV. De Heros Groep, met naast Sluiskil en Roosendaal tevens vestigingen in Alblas- serdam en Duiven, is actief in de recy cling van afvalstoffen naar bouw- en grondstoffen, waterbehandeling, haven activiteiten en verhuur van mobiele hijs kranen. Heros Sluiskil BV is een interna tionaal opererende onderneming, gelegen aan het kanaal van Gent naar Terneuzen langs diep vaarwater en mede ontsloten door het spoor en de weg. Het uitgestrek te terrein van 42 hectare beschikt over vloeistofdichte vloeren en is bij uitstek geschikt voor (langdurige) opslag van bulkstoffen in open terrein of in speciale gesloten silo's. Verschillende typen pro ducten zoals schroot, hout, afvalwater en AVI-bodemassen worden op het terrein bewerkt en geschikt gemaakt voor (nut tig) hergebruik. „Onze corebusiness is het opwerken van het as van afval verbran- Directeur-eigenaar Randy van Yperen: Zeeland moet zich blijven profileren." dings installaties (AVI). Het afval van de welvaart wordt nuttig hergebruikt in de maatschappij. Huisvuil en daaraan gelijk gesteld bedrijfsafval wordt elders verbrand in de ovens en het as wordt na opwerking veelal als secundaire bouwstof gebruikt als funderingsmateriaal in de wegenbouw; op- en afritten, geluidswallen (ophogings materiaal), en dergelijke. Wij werken in Sluiskil jaarlijks ongeveer 300.000 ton ru we AVI-bodemassen op tot de secundaire bouwstof AVI-bodemassen. De bij de opwerking vrijkomende materialen zoals non-ferro- (koper, messing, aluminium, e.d.) en ferro-materialen zijn bestemd Oostkade 5, 4541 HH Sluiskil Tel: 0115-471258 Fax: 0115-472749 www.heros.nl voor onder andere de staalindustrie", al dus algemeen directeur Randy van Ype ren van de Heros Groep. Aanvankelijk vonden in Roosendaal zo wel kraanverhuur als opwaardering van AVI-bodemassen plaats. Sinds 2004 vin den alle recyclingactiviteiten van Heros in Sluiskil plaats, op het terrein van de voor malige Cokes-fabnek die eind 1999 de poorten sloot. Op de vestiging in het ka naaldorp is er volop gelegenheid tot uit breiding, terwijl er eveneens een optima le bereikbaarheid is. Regeren is vooruit zien, zoals op het gebied van de dreigen de krapte op de arbeidsmarkt. Randy van Yperen. „We hebben het personeelsbe stand goed op orde, zodat we momenteel nog niet echt last hebben van de schaarste op de arbeidsmarkt. Tegelijkertijd hebben we doorlopend vacatures, zoals voor kraan- en shovel-machinisten. Het invul len van vacatures zal de komende jaren moeilijker worden, met name door de toenemende vergrijzing. Belangrijk is dat Zeeland zich blijft profileren als mooie provincie waar veel te doen is en dat stu denten na hun opleiding niet in de rand stad blijven hangen. Gelukkig hebben we een goed ingespeeld team van mensen die hun verantwoordelijkheden nemen. Bij vacatures zoeken we ook speciaal naar mensen die mee willen denken en met initiatieven komen." Heros volgt de ontwikkelingen in de ka naalzone op de voet. Heros is een belang rijke deelnemer in het Biopark Terneu zen. Het grootschalige kassenbouwpro- ject op de Axelse Vlakte is voor Heros in teressant. „Wij hebben op ons terrein in Sluiskil onder andere een afvalwaterbe handelingsinstallatie voor het opslaan, voorbehandelen en biologisch zuiveren van afvalwater. Het is de bedoeling dat wij het water voor de kassenbouw zuive ren en dat het misschien wel als hoog kwalitatief 'gietwater' hergebruikt kan worden in de kassen. Verder hopen we binnen afzienbare tijd in Sluiskil een bio massacentrale te kunnen realiseren. Orga nische reststromen en dierlijke meststof fen worden in deze centrale vergist. Daar bij ontstaat gas wat na verbranding omge zet wordt in elektriciteit (groene energie) en verder veel water, een biobrandstof en een groene kunstmest." Momenteel zijn bij Heros Sluiskil de bouwactiviteiten voor een nieuwe kade en een nieuwe toegangspoort in volle gang. Andermaal een teken aan de wand dat Heros stevig door blijft groeien. staan dag en nacht klaar voor onze klan ten. Die zijn bij Hakvoort Horeca dan ook 'koning'. Om zo efficiënt mogelijk te kunnen werken, hebben onze monteurs de beschikking over rijk geoutilleerde, re presentatieve bestelbussen die passen bij een toonaangevende organisatie zoals de onze. Technici, monteurs en chauffeurs die kiezen voor afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid binnen een jon ge en gezonde organisatie, nodigen wij van harte uit, contact met ons op te ne men. Dankzij onze zeer gevarieerde klanten kring en het uitgebreide assortiment ho- reca-apparatuur is bij Hakvoort Horeca geen dag hetzelfde!", besluit Marco den Boer. Met zes vestigingen in Neder land en een grenzeloos en ge varieerd assortiment voor de totale inrichting van restaurants en groot keukens is Hakvoort Horeca een van de belangrijkste spelers in de Nederlandse horeca- en grootkeu kenwereld. Foto's: Willem Mieras waarin de eerste stap wordt gezet naar een doordacht inrichtingsplan. De wensen van de klant vertalen wij naar een ontwerp, dat wij hem presenteren in duidelijke digitale 3D-tekeningen. Pas als de klant helemaal content is wordt de op dracht uitgevoerd, eventueel binnen onze eigen roestvrijstaal fabriek. Vervolgens bezorgen en installeren onze monteurs de apparatuur. Onze eigen, 24 uur per dag bereikbare Technische Dienst begeleidt de opdracht. Elke klant heeft één vast aanspreekpunt binnen de organi satie." Eigentijds "Werken bij Hakvoort Horeca betekent deel uitmaken van een enthousiast team medewerkers in een moderne omgeving met een no-nonsense cultuur en de be schikking hebben over goede materialen. Onze monteurs zijn onze ambassadeurs. Zij beheersen hun vak als geen ander en Bedrijfsweg 9, Postbus 261, 4380 AG Vlissingen T 0118 49 32 22 F 0118 49 32 32 e info@hakvoorthoreca.nl i www.hakvoorthoreca.nl Het werkgebied van Hakvoort Horeca Zeeland BV omvat naast de provincie Zeeland, de Zuid-Hollandse Eilanden, West-Brabant en België. In de vestiging in Vlissingen werken 27 personen. Assortiment Naast alle apparatuur en kleinmaterialen, van theelepel tot combisteamer en van ijs blokjesmachine tot bakwand, levert Hak voort Horeca tegen aantrekkelijke prijzen standaardinrichtingen van restaurants en grootkeukens, maar ook maatwerkmeu- bilair dat in de eigen roestvrijstaal fabriek is vervaardigd. Speerpunten Nederlands toonaangevende totaalleve rancier binnen de horeca non-food sector richt zich op kwaliteit, innovatie en ex- Missingen Hakvoort Horeca. pansie. De Hakvoort Horeca medewer ken streven naar een duurzame relatie met hun afnemen. Daartoe beschikken zij over kennis van zaken, aandacht en inlevingsvermogen in de wensen van hun opdrachtgevers. Mar co den Boer, directeur Hakvoort Horeca Zeeland BV: "Onze (potentiële) klanten adviseren en begeleiden wij van concept tot project. Dat begint met een persoonlijk gesprek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84