Martens Brijs haalt beste uit mens en organisatie Bel nu 0113 - 315 548 infotorial Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! 12 Op woensdag 22 oktober verschijnt een speciale uitgave van 'de Ondernemer' die geheel in het teken staat van het werven van personeel. Hierin gaan we in op de situatie van de arbeidsmarkt. Alle aspecten komen aan bod. Profileer uw organisatie als dé nieuwe werkgever! Reserveer nu uw advertorial. Ondernemer Het kantoor in het rustieke Sint-Denijs-Westrem (Gent). een zeer hoge score op klantentevreden heid. Volgens Mariëtte Kuipers is dit te verklaren door de focus op het bieden van concrete meerwaarde, integer advies en respectvolle communicatie met alle partners. Dit gebeurt door consultants met een erg ruime en diverse back ground, gekoppeld aan een pragmati sche, no-nonsense aanpak. Rekruteren bij Martens Brijs bete kent een 'go' bij kandidaten waarvan we gefundeerd weten en geloven dat ze een onderneming met plezier vooruit hel pen; een 'no-go' in alle andere gevallen; blijvend selectief durven zijn, ook bij schaarste. Deelnemers aan onze opleidingen erva ren vaak duurzame en effectieve gedrags verandering. Bewustwording en inzicht liggen hierbij aan de basis. We bieden hen de nodige denk-kaders maar koppe len dit aan praktische handvaten waar mee zij onmiddellijk aan de slag kunnen. Ook bij onze assessments geven we in zicht in de fundamenten van een mens: hoe zit de persoonlijkheidsstructuur in elkaar? Welke motivaties komen telkens weer bovendrijven? Wat zijn de attitu des, valkuilen, sterktes en wat is het mo gelijke groeipotentieel? Soms opvallend hoe een simpel inzicht mensen tot ver andering aanzet." Adelaarsstraat 15, 9051 Gent (Sint-Denijs-Westrem) Tel: 0032-9-2447878 Fax: 0032-9-2447879 info@martensbrijs.be www.martensbrijs.be Martens Brijs is voor bedrijven uit de J 3 meest uiteenlopende sectoren een vaste partner op één of meerdere HR-domei- nen: rekrutering selectie, assessments, opleidingen in sales/people manage ment/time management, organisatie advies en strategische workshops. Uit het Q4-onderzoek (kwaliteitsaudit) blijkt Martens Brijs heeft de focus op het ontwikkelen van mens en organisatie. Vanuit haar fraaie en rustieke pand te Gent, met de nodi ge opleidingsfaciliteiten en assess- mentruimtes laat men bedrijven, management en medewerkers bo ven zichzelf uitstijgen. Het werkgebied van Martens Brijs is zowel België als Nederland. Om het grensoverschrijdend karakter extra ge stalte te geven, wordt er overwogen om ook in Zeeland een kantoor te openen. Voorlopig kunnen de klanten, zeker in het naburige Zeeuws-Vlaanderen, prima bediend worden vanuit Sint-Denijs- Westrem dat aan de oevers van het ka naal van Gent naar Terneuzen gesitueerd is. Consultant Mariëtte Kuipers is uit Nederland afkomstig en heeft in Zeeuws-Vlaanderen al een aardig net werk opgebouwd. Na als kandidaat notaris respectievelijk bankdirecteur werkzaam te zijn geweest, heeft ze voor personeelsmanagement (HRM) geko zen, een terrein waar Mariëtte zich altijd al voor interesseerde. De door de zaak voerders Steven Martens en Ruth Brijs geworpen handschoen, pakte ze enkele jaren geleden op. ,,Onze uitdaging be- Mariëtte Kuipers: ,,De mens is het hart van de onderneming." staat erin bedrijven te helpen om hun medewerkers te laten groeien, om ze mee te laten evolueren met de ont wikkelingen van de onderneming. Wat leeft er in een organisatie? Welke veran deringen zijn er nodig en op welke wij ze kunnen wij daarbij helpen. Het gaat om 'wegen en bewegen'. We wegen eerst wat er leeft in de organisatie en ver volgens wordt de onderneming doelge richt in beweging gezet. Onze dienstverlening richt zich met an dere woorden op het hart van de onder neming: de mens (manager, medewer ker, klant)", aldus Mariëtte Kuipers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82