Imtech Roestbestendig carrière maken doe je bij Hillebrand www.imtech.nl/jobs HILLKmUAND m.V.I «infotorial Er zijn vermoedelijk maar weinig bedrijven in deze regio waar je kennis kunt maken met zo'n diversiteit en breedte aan techniek. Dat maakt ons tot een uitermate interessante werkgever. De uitdagende banen liggen hier voor het oprapen en de doorgroeimogelijkheden zijn legio." Rien Brouwers, regio directeur van de Business Unit Industry steekt zijn enthou siasme voor dit bednjf met onder stoelen of banken. "In een ver verleden zijn we hier met een paar van die spreekwoorde lijke 'Willie Wortels' gestart. Daarmee werd een perfecte basis gelegd voor de technisch dienstverlener die het bedrijf vandaag de dag is. Met maar liefst 19 dui zend medewerkers - in aardig wat (Euro pese) landen - spreken we wereldwijd op tal van vakgebieden inmiddels een flink woordje mee." Klanten over heel de wereld Eén van die loten aan de Imtech boom is de Business Unit Industry. "Een marktge bied waar wij ons zeer nadrukkelijk m profileren," aldus Piet van der Hoeven, operation manager binnen Imtech Pro jects. "We bewandelen daarbinnen de volledige breedte. De afdeling waar ik verantwoordelijk voor ben, Imtech Ana lyser Systems, legt bijvoorbeeld de focus op analysesystemen (voor de chemie en petrochemie), het ontwikkelen van meet systemen (voor het meten van olie en gas- systemen) en de bouw van pilotplants. Wij doen dat met een groep van hoog staande techneuten voor klanten over heel de wereld." Onderhoudsactiviteiten "Daar heb je meteen een verschil te pak Meer weten over een baan bij Imtech Industry? Neem dan contact op met Froukje Rijke P&O functionaris telefoonnummer 06-53740048 of via e-mail froukje.rijke@imtech.nl www.imtech.nl/jobs ken met het vakgebied waar wij actief in zijn," vervolgt Brouwers. "Het meren deel van onze klanten bevindt zich voor namelijk in deze regio. Ons speerpunt ligt op het verrichten van onderhoudsactivi teiten (in de breedste zin van het woord) bij grote industriële bedrijven. Zo onder houden we bijvoorbeeld met een team van meer dan 300 personen de plant van Shell Moerdijk, TOTAL en Thermphos. Een paar aansprekende namen waar wij als Imtech al een jarenlange relatie mee hebben. Ondanks de verschillen tussen de diverse afdelingen zijn we binnen de Bu siness Unit Industry natuurlijk ook nauw met elkaar verbonden. Vandaar ook dat we eind dit jaar fysiek bij elkaar komen in een nieuw bedrijfspand in Goes." Ons kapitaal Van der Hoeven: "Omdat de groei er nog steeds goed in zit - op alle vakgebieden waarin we actief zijn, behoren we toch wel tot de absolute top - zijn we vorig jaar een grootscheepse campagne gestart om aan nieuw personeel te komen. Een groot succes was het en heel wat nieuwe vak mensen hebben we hier mogen begroe ten. Maar er is altijd plaats voor nieuwe enthousiastelingen, vandaar dat de cam pagne 'Imtech gaat voor de top' een ver volg krijgt." "Imtech investeert sowieso veel in haar mensen," valt Brouwers hem bij. "Wij zijn ons er maar al te zeer van bewust, dat zij ons kapitaal zijn. Waar heel wat bedrijven productgedreven zijn, zijn wij overduidelijk people gedreven. Het zijn de mensen die het doen en daar moet je zuinig op zijn. Vandaar dat wij hoog inzetten op persoonlijke ontwikke ling en hen voldoende mogelijkheden bieden tot verdere ontplooiing. Of je nu een baan zoekt als techneut, een leiding gevende functie ambieert of juist in de ondersteunende dienst je steentje bij wilt dragen de eerste die zegt 'Volgens mij hebben jullie echt niets voor mij!' moeten we hier nog tegenkomen." Als er één ding is dat je bij Hille brand Konstruktiebedrijf niet zult doen, dan is het wel vastroes ten. Want Hillebrand, dat bruggen bouwt door heel Nederland en staalconstructies maakt voor onder andere de offshore, maakt een groeispurt van jewelste door. En dat vraagt om vakmensen met een energieke kijk op de toekomst. De verhuizing van Hillebrand Konstruk tiebedrijf, anderhalfjaar geleden, van Ar- nestein naar de Kleverskerkseweg in Mid delburg is een gouden greep gebleken. De nieuwe locatie ligt pal aan het Kanaal door Walcheren. Dat maakt het vervoer over het water van enorme staalconstruc ties mogelijk. En die worden bij Hille brand - dat zijn omzet al in het eerste kwartaal van 2008 met 50 procent zag toenemen in verhouding tot die van vorig jaar - aan de lopende band gemaakt. Niet letterlijk dan; want het constructiebedrijf vervaardigt unieke producten, zoals vaste en beweegbare bruggen en onderdelen van bijvoorbeeld boorplatfonns. In de in drukwekkende productiehallen - met een gezamenlijk vloeroppervlak van 8.000 vierkante meter - wordt gewerkt aan gi gantische staalconstructies, waann met enige fantasie al een brugdek, brugleunin gen en de ombouw van een tegengewicht van een ophaalbrug zijn te herkennen. Megakranen zoeven geruisloos langs de plafonds van de hoge hallen, met aan de haak stalen constructies van vele duizen den kilo's. Buiten op de kade liggen con structies klaar voor vervoer, over het door sierlijke berkenbomen omzoomde Kanaal door Walcheren. Glanzende toekomst Hillebrand is een modem en zeer sterk uitgerust staalconstructiebedrijf, met een team van zo'n 60 vaste medewerkers en rond de 15 uitzendkrachten. Eigenaar-di recteur Cees van Belzen bouwde zijn be drijf in 16 jaar uit tot een belangrijke spe ler in de markt. Sinds de verhuizing naar de nieuwe locatie ligt de weg naar een glanzende toekomst open. 'Nederland telt talloze bruggen en wij voorzien dat dat er, met het oog op de klimaatverandering, al leen nog maar meer zullen worden. Wij hebben een dusdanig uitgebreide experti se en ervaring, dat we steeds vaker door grote, gerenommeerde weg- en water bouwbedrijven worden uitgenodigd deel te nemen aan omvangrijke projecten. Denk daarbij aan Ballast Nedam, Struk- ton, Heijmans en Heerema. In deze bran che hebben topkwaliteit en capaciteit de hoogste prioriteit, en die kunnen wij le veren. Dit dankzij ons energieke team van teke naars, calculators, werkvoorbereiders, projecdeiders en werkplaatsmedewerkers. Iedereen binnen het bednjf vormt een onmisbare schakel in de productieketen. Tegenover hard werken staat bij ons ook "hard ontspannen"; regelmatig onderne men we bedrijfsuitjes. Ook op andere vlakken doen we ons best het de mede werkers zoveel mogelijk naar de zin te maken. In dit bedrijf is niemand een nummer. Dat was zo toen we nog klein waren en dat willen we, ook nu we hard groeien, vasthouden.' Uitdagingen genoeg Hillebrand wil zich met name onder scheiden op het gebied van innovatie en kwaliteit, continuïteit voor de langere termijn en een prettige werksfeer voor al le medewerkers. Al met al is uitbreiding van het vaste team van medewerken ge wenst, vertelt bedrijfsleider Han Blok. 'Wij zijn op zoek naar constmctiebank- werkers, lassers, tekenaars, calculators en werkvoorbereiders. Zij gaan met Hille brand een interessante toekomst tege moet. Wij plannen zelfstandig en voeren ook zelfstandig uit. Daarbij stellen we de input van onze medewerkers zeer op prijs. We nodigen hen uit mee te denken, om onze activiteiten voortdurend naar een hoger plan te tillen. Uitdagingen ge noeg, kortom.' KÖNSmUKTiËBËBftUF Kleverskerkseweg 83, Industrieterrein Arnestein II, 4338 PM Middelburg T 0118 -61 23 48 F 0118-63 87 63 E info@hillebrand-konstruktie.nl I www.hillebrand-konstruktie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80