Familieberichten "Ik heb geleefd Theo van der Velde j 26 I Woensdag 23 april 2008 PZC ZV Nooit zul je door de tuin meer lopen, waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je zorgende hand. Een andere tuin ging voor jou open. O, die vertrouwde kleine dingen, die jij zo onopvallend deed, die zullen we missen, tot dit leed verstild is tot herinneringen. Verdrietig dat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons betekend heeft en altijd zal blijven betekenen, laten wij u weten dat onze lieve, zorgzame moeder en oma Jacomina Maria Osté-Langebeeke gehuwdgeweest met Kornelis Osté op 90-jarige leeftijd is overleden. Francien en Bram Schout-Osté Irma Mariska en Daniël Ruben Leonie Marlien en Rinus Corbijn-Osté Remko en Suzanne René en Dianne Marijn en Marieke Elna en Peter van Buuren-Osté Joana en Robbie Charis en Robert Een ieder die aan haar verzorging heeft bijgedragen willen wij hartelijk bedanken. Vrouwenpolder, 21 april 2008 Koningin Wilhelminalaan 42 4354 BC Vrouwenpolder Wij nodigen u uit om de dankdienst bij te wonen op vrijdag 25 april om 13.00 uur in de Pelgrimskerk aan de Fort den Haakweg te Vrouwenpolder. Voorafgaand kunt u van 12.15 tot 12.45 uur in de consistorie van de kerk afscheid van onze mama en oma nemen. Om 14.00 uur zullen we haar naar haar laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Ontmoeting' van bovengenoemde kerk. het is stil, Oma Groede is niet meer Dankbaar voor het leven dat zij met ons gedeeld heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Adriana Catholintje Risseeuw-Boidin Oostburg 18 oktober 1924 t Groede 21 april 2008 echtgenote van Jannis Pieter Risseeuw 18 maart 1995 Groede: Jan Willem Risseeuw Heemstede: Peter Risseeuw en Mieke Poelsma Rotterdam: Bernie en Bernard Gieszen-Risseeuw Floor en Marije Blekestraat 15,4503 BE Groede De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 26 april om 14.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Ma hield van bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Adriana Catholintje Risseeuw-Boidin Tante Addy Oostburg: N.S. Boidin-de Jonge Breda: Rien en Mattie Boidin Breskens: Izaak en Magda Boidin Goirle: Mieke en Freek Bos-Boidin Horsholm (Dk): Pieter en Pia Boidin Hulst: Ben en Anja Boidin Neefjes en nichtjes Oostburg, 21 april 2008 Bedroefd zijn wij om het verlies van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacomina Maria Osté-Langebeeke Onze gedachten gaan uit naar de kinderen en kleinkinderen. Rutten: C. Langebeeke (in herinnering) L. Langebeeke-de Buck (in herinnering) Kamperland: E. de Putter-Langebeeke P.J. de Putter (in herinnering) Emmeloord: J. Buijs-Langebeeke (in herinnering) J. Buijs Vrouwenpolder: A. Langebeeke (in herinnering) Vrouwenpolder: M. Langebeeke (in herinnering) Vrouwenpolder: J. Langebeeke (in herinnering) R. Langebeeke-Bergsma Neven en nichten Aan vele jaren van vriendschap is een einde gekomen met het overlijden van Mientje Osté-Langebeeke Onze herinnering aan die vriendschap, haar grote betrokkenheid, gastvrijheid en warme belangstelling is van blijvende waarde. De kinderen en (achter)kleinkinderen wensen wij sterkte toe om het verlies van moeder en oma te dragen. Wim en Koos van Tatenhove Gapinge, 22 april 2008 Op 21 april is overleden onze lieve bure Mientje We zullen haar erg missen. John, Ruth en Sem Deurloo Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze altijd opgewekte zwager en oom Henk Smit Harderwijk: Janny en Lein Zaamslag: David en Adrie Californie: Ko en Joyce Terborg: Cor en Bora Australië: Bram en Elly Onstwedde: Ineke en Henk Deventer: Simon en Gerda Zaamslag, 22 april 2008 Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze vader, opa, broer, zwager, oom en goede vriend Bergen op Zoom, 23 januari 1948 t Hansweert, 21 april 2008 Namens familie en vrienden Correspondentieadres: Eendracht 32,4417 CB Hansweert Er is gelegenheid om van Theo afscheid te nemen op donderdag 24 april van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1A te Kapelle. Een samenkomst, voorafgaande aan de begrafenis, zal worden gehouden op vrijdag 25 april om 10.30 uur in de zaal 'Zeelandia', Kanaalstraat 10-12 te Hansweert. De begrafenis zal om 11.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in 'Zeelandia'. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gaarne deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te lijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zus en tante Johanna Verdaasdonk ~/o~ *5 juli 1939 t 22 april 2008 Mevr. K.W. Verdaasdonk C. Verdaasdonk S. Verdaasdonk-Versteegh en verdere familie Verpleeghuis Smeetsland Pietersdijk 60, Rotterdam Correspondentieadres:Mevr. K.W. Verdaasdonk Jan van Nassaustraat 12 3331 BG Zwijndrecht De crematieplechtigheid vindt plaats zaterdag 26 april om 11.00 uur in de aula van crematorium Essenhof, Nassau- weg 200,3314 JR Dordrecht. Na de plechtigheid ontmoeten wij elkaar weer in de ontvangstruimte van Essenhof. Geeft den Heere de hand, 2 Kronieken 308 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve vader en opa Pieter Verton sinds 31 maart 2000 weduwnaar van Maria Verton-Koster in de leeftijd van 93 jaar. We zijn dankbaar voor de mens die hij was. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Zierikzee, 22 april 2008 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: De Lei 16 4318 ED Brouwershaven Onze vader en opa is opgebaard in zijn kamer 219, daar is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 24 april van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. vrijdag 25 april om 13.30 uur in de "Jacobuskerk" van de Protestantse gemeente aan de Dorpsring te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Renesse, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. We zijn de medewerkenden van "Borrendamme" dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht aan onze vader gegeven. De kinderen Nooit meer mondharmonica Nooit meer taxi Nooit meer bellen Nooit meer verhalen We zijn blij dat je zo lang bij ons bent geweest. Dag lieve opa Piet Derius en Ditmar Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma. Haar lijden is nu voorbij. Dingena Johanna Jannetje Maat weduwe van Arnold de Vos Kruiningen, 18 juli 1928 t Den Haag, 21 april 2008 Rotterdam: Leonard en Henny de Vos-Koerselman Goor: Anke en Henk Blok-de Vos Den Haag: Huco en Marleen de Vos-van Hees Koen, Linda, Michiel, Lotte Onze moeder is overgebracht naar 't Clingendaelhuys, Benoordenhoutseweg 279 te Den Haag. Bezoek aldaar op afspraak. Wij nemen afscheid op vrijdag 25 april om 16.30 uur in de aula van crematorium Eikelenburg, Eikeienburgiaan 7 te Rijswijk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Leendert Butterstraat 44 3062 XN Rotterdam 06-24218184

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50