Familieberichten RIJINSTRUCTEUR WORDEN? Dankbetuiging Antoine Michielsen START OP De Ui tvaart Informatie Hulplijn Y x Grote vraag naar rij instructeurs! 34 I Woensdag 23 april 2008 PZC Diep zijn wij getroffen door het overlijden van onze oud-medewerkster Joke Wauters-van Houdt Onze gedachten gaan uit naar Cyriel, Marlon, Caroela en kinderen welke wij veel sterkte toewensen. Directie en medewerkers autobedrijf van Putten Zoon B.V. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van mijn kleinzoon en onze neef Colin de Wee Oostkapelle: Oma van Zetten Lanzarote (E): Adriana en Pedro Issum (D): Chris en Hildeburg Oostkapelle: |an en Ineke Oostkapelle: Angeline en Peter Neefjes en nichtjes Onwezenlijk! Oneerlijk! Niet te begrijpen! Nog zo veel om voor te leven, Maar dit werd je niet meer gegeven. Door een tragisch ongeval zijn wij Colin kwijtgeraakt. Wij wensen Gwen, Bram, Elly, Erik heel veel sterkte toe. Opa en Oma Hamelink Willy en Ko John en Juliet Kenan en Mikan Mirella en Gerard Roy en Britt Zondagavond ontvingen wij het droevige bericht dat door een tragisch ongeval is overleden Colin de Wee We wensen de familie veel sterkte toe. Familie Baas Na het plotseling overlijden van ons voetbalmaatje Colin de Wee willen wij Gwendolyn, Erik en de rest van de familie veel sterkte toe wensen, met dit ongelofelijke verlies. Colin, we zullen je missen ZAALVOETBALTEAM "WOONTRENDZEELAND" Diep getroffen door de grote belangstelling ons betoond bij het overlijden van onze geliefde man en vader Hubrecht Koster betuigen we u, ook mede namens onze kinderen, onze oprechte dank. Uit aller naam: [.A. Koster-van den Berge Rilland, april 2008 Hierbij willen wij u van harte bedanken voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn beminde broer, schoonbroer en onze oom en neef Het was voor ons een steun en troost en zal een dank bare herinnering blijven. Een bijzonder woord van dank richten wij aan Pastor Polet, Pastor Ferket, de medewerkers van de Thuiszorg, de medewerkers van de Huisartsenkliniek in Hulst en de medewerkers van de Afdeling Meander van de Blaauwe Hoeve, voor de liefdevolle verzorging die zij hebben gegeven. Uit aller naam: De familie Michielsen Vogelwaarde, april 2008 In plaats van kaartjes Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde, zorgzame man, onze zwager, oom en vriend Jan Stouten betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. M. Stouten-de Bat Fam. Kamerling-de Bat Neven en nichten Fam. de Bat Oostdijk, april 2008 Teresa kreeg een kans s> Geef Rina dezelfde kans edukans »a1 geef een kind een kans op school www.edukans.nl ma28aprin Breda zat 31 mei in Dordrecht Informatie? bel 076 520 35 36 www.compactopleidingen.nl Websitewww.hkwalcheren.nl Jaarvergadering HKW en Lezing over restauratie Oostkerk Heden 23 april houdt de Heemkundige Kring Walcheren haar jaarverga dering. Op deze avond wordt ook de winnaar van de HKW-Cultuurfonds- prijs 2008 bekend gemaakt. Na de pauze houdt A. Louws uit Serooskerke een diapresentatie over de restauratie van de Oostkerk in Middelburg. Woensdag 23 april 2008, om 20.00 uur, in de Aula van de Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 te Middelburg. Ook niet-leden zijn van harte welkom!! Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van ons lid Colin de Wee Wij wensen zijn vrouw en verdere familie heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Bestuur, leden en scheidsrechters van de MIDZAVO (Middelburgse zaalvoetbalvereniging) Met ontzetting ontvingen wij het bericht van het overlijden van Colin de Wee Colin heeft, net als zijn broer Erik, jarenlang in de jeugd van VCK gevoetbald. Later werd al hun vrije tijd en aandacht opgeslokt door het bedrijf dat zij samen met hun ouders hebben opgezet. Als sponsor bleven zij echter betrokken bij VCK. Boven het Woontrend Zeeland leugdtoemooi zal dit jaar een donkere schaduw hangen. Wij wensen Gwendolyn en de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Voetbal Combinatie Koudekerke (V.C.K.) Koudekerke, 20 april 2008 Diep geschokt en vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Colin de Wee Wij wensen Gwen en beide familie's heel veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Frans en Betsie Kasander-Simonse Fabian en Maartje, Mathijs Bemadette Ad en Leunie Leijdekkers-Simonse Jacco en Stefanie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36