/jÊéi^suLxjj Familieberichten Colofon Familieberichten JÖf IkliKOdJllfc 24 I Woensdag 23 april 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzctamilieberichten@wegenernieiiwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl De heer en mevrouw Glavimans-Howell geven met vreugde kennis van de geboorte van hun kleindochter landen Georgette Kristina Alexandra 15 april 2008 Geboren te Rotterdam ssksjsmrnrnm- getrouwd els scheermeijer henksoepenberg middelburg, 21 - 04 - 2008 'Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw, de hemel en de aarde' Verdrietig maar dankbaar voor de mooie herinneringen geven wij u kennis dat, thuis, omringd door alle liefde en zorg die hij zo waardeerde, is ingeslapen mijn levens partner, onze pa en opa Huub Hubertus Franciscus Boymans weduwnaar van C.M.W. Otto 30 november 1925 t 22 april 2008 Kortgene: Th. Wolse-de Haze Philippine: Annet en Piet Astrid en Bart Den Haag: Bert en Hilda Linda ~J en /os Leoni Kamperland: Corrie en Leen, in herinnering Marius en Marjan Tonja en Cor Kortgene: Nellie en Ko Ronny Marcel en Moon Kortgene: Trudy en Piet Brendy, in herinnering Robin en Nina Ferdy Mark Nieuwdorp: Peter en Tolineke Annemiek Abby Rody en achterkleinkinderen Hoofdstraat 20,4484 CE Kortgene Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 24 april van 18.00 tot 18.30 uur in de 24-uurs familiekamer van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 25 april om 14.00 uur in dorpshuis 'De Pompweie', Bernhardstraat 2A te Kortgene, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Voorafgaand aan de dienst is er in 'De Pompweie van 13.30 tot 13.45 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Dankbetuiging De overweldigende belangstelling bij de viering van ons 60-jarig huwelijk belet ons ieder persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij hiervoor onze toevlucht nemen tot deze advertentie. Wij zullen nog vaak met genoegen en dankbaarheid terug denken aan alles wat u ons hebt bereid. A. Rijk/J.M. Rijk, zorgcentrum "De Kraayert" Lewedorp Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze schoonzuster en tante Saar Daane-de Groot Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Familie Daane Enige kennisgeving Hij kent hen die bij Hem schuilen Nahum 17b Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, onze zorgzame schoonmoeder en oma Sara Daane-de Groot weduwe van Willeboord Daane Meliskerke t Vlissingen 29 augustus 1925 20 april 2008 West-Souburg: Wim en Ella Daane Zoutelande: Jordan en Anna West-Souburg: Raymond Sint-Laurens: Leo Daane Sarineke Wilco West-Souburg: Hans en Ria Daane Wolphaartsdijk: Eric en Fridy Daane Correspondentieadres: Vrijburgstraat 24 4387 AJ West-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 25 april om 10.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Aansluitend om 11.00 uur zal er een herdenkingsdienst gehouden worden, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Met onze welgemeende dank aan het verplegend personeel van Weyevliet voor de goede zorgen aanhaar gegeven. wa Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Dankbaar voor de vele mooie herinneringen geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder Cornelia den Boer - Corry echtgenote van Sjaak Faasse in de leeftijd van 54 jaar. Sjaak Bras Zierikzee, 18 april 2008 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Jan van Renesseweg4 4325 GN Renesse Dinsdag 22 april hebben wij in besloten kring afscheid van Corry genomen. Na een langdurige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve dochter, onze onvergetelijke zus en tante Corry den Boer echtgenote van Sjaak Faasse moeder van Bras in de leeftijd van 54 jaar. den Boer-Boot Leo en Ria (acomine Marja Maaike Arno en Jolanda Pauline Jenny en Bram Rick Mare Nel Eva Simon Annet Ons bereikte het droevige bericht dat, na een kortdurende ziekte op maandag 21 april 2008 is overleden, onze collega Dirk Hendrikse Wij kennen Dirk als een prettige collega en ervaren chauffeur. Het was een plezier om met hem te mogen samenwerken. Dirk was tot het laatst toe erg betrokken bij zijn werk en collega 's. Hij had graag zijn bijdrage geleverd aan de nieuwe organisatie, maar dit heeft helaas niet meer zo mogen zijn. Dirk is slechts 51 jaar geworden. Wij zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij Lydia, Ramon, overige familie leden en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Collega 's en directie AVR/Van Gansewinkel Regio Zuidwest Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26