Familieberichten Het vervolg van de familieberichten van pagina 26 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 40 28 I Dinsdag 22 april 2008 PZC (O)pa, Voor jou waren klokken je lust en je leven. Stilstaan deden ze bij jou maar heel even. Ineens was 't je tijd op een dag in april viel plots jouw klokje, voor altijd stil! Hendricus Jacobus Smit Henk in de leeftijd van 81 jaar. MJ. Smit-de Bree Hans en Riet Sjaak en Joke Anton en Elly Carla Wilma en Adrie kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 20 april 2008 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: De Vagerstraat 28 4301 MS Zierikzee Donderdag 24 april zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. In deze dagen, liever geen bezoek aan huis Beetje bij beetje heb je ons verlaten, We konden niet meer zo goed met je praten, Je was op een gegeven moment zo teer, De vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan Zeggen we: "dank je voor wat je hebt gedaan Op 79 jarige leeftijd is overleden onze ma, schoonmoeder, oma en ouwe oma Wilhelmina Geertruida de Smit Weduwe van Abraham de Smit Een speciaal woord van dank aan de doktoren en het personeel van Zorgcentrum "Ter Weel", unit 3 voorde liefdevolle verzorging. Middelburg: Ella Bom-de Smit Jan Bom Sebastiaan en Melanie Morris, Renzo Alexander en Yvonne Brenda Kamperland: Aarda Geldof-de Smit Jan Geldof Ronald Quinty, Damian Mario en Bianca Goes, 20 april 2008 Corrrespondentieadres Ed. Vetermanstraat 14 4333 CH Middelburg Volgens haar wens vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats Op 79-jarige leeftijd is overleden onze zus en schoonzus Wilhelmina Geertruida de Smit G.W. de Rijcke-de Smit I.C. de Rijcke Kamperland, 20 april 2008 Plotseling is uit ons midden weggenomen mijn lieve man en zoon, onze broer en zwager Bastiaan Willem Verhelst op de leeftijd van 64 jaar. Goes: Chandrawatie Verhelst - Harry Paul Axel: M. Verhelst-de Groote Axel: Wim en Ady Verhelst-Koster Haamstede: Nellie en Levien de Braal-Verhelst Axel: Rinus en Anke Verhelst-Zijl Axel: Tannie en Kees de Pooter-Verhelst Goes, 14 april 2008 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons geven wij u kennis dat na een ongelijke strijd heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lijke moeder en super-oma Johanna Cornelia van Houdt echtgenote van Cyriel Wauters in de leeftijd van 62 jaar. Terneuzen: Cyriel Terneuzen: Marlon Jeroen Thomas Terneuzen: Caroela Lorenzo 21 april 2008 Stuvesande 400 4532 MK Terneuzen Wij komen vrijdag 25 april om 10.30 uur samen om Joke te gedenken in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend gaan wij haar begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop is er in genoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. is geweest, van ons is onvergete- Nooit meer oppassen Nooit meer samen spelen Nooit meer samen naar de stad Nooit meer kipjes eten Nooit meer oma-soep Dag lieve oma-flat We zullen je zo missen. Jeroen, Thomas, Lorenzo Somewhere over the rainbow Way up high There's a land that I heard of Once in a lullaby Somewhere over the rainbow Skies are blue And the dreams that you dare to dream Really do come true Totaal onverwachts is onze droom uiteengespat Colin de Wee 20 december 1978 20 april 2008 Gwendolyn de Wee-Vermeule Bram de Wee Rie de Wee-Hamelink (in herinnering) Elly Baas Erik de Wee Liesbeth de Vries Ronald Vermeule Cathrien Vermeule-van Zetten Vanessa Dommisse-Vermeule Tommie Dommisse Daymian Djaymoh Tramstraat 19 4371 BV Koudekerke Donderdag 24 april is er in het uitvaartcentrum van Monuta, Industrieweg 20 te Vlissingen van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid van Colin te nemen en de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal vrijdag 25 april om 13.30 uur plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zomaar, ineens. We kunnen het maar niet geloven, het verlies van Colin maakt ons stil... Veel sterkte aan de familie en Erik, wij zijn er voor je! Monique Dingeman en Jolanda, Seb, Mila Tamara en Evert Stefan en Alexandra Marloes en Fabian Ramon en Femke Corné en Marjolein We zijn verbijsterd door het noodlottig ongeval van onze neef Colin de Wee We wensen Gwendolyn, Bram, Elly, Erik en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Ooms, tantes, neven en nichten De Wee wa AndI don 't know why you 're gone, now you 're gone No beautiful goodbye You will never leave my mind And it turns out to be so much different than our dreams Now you 're, you 're a star in heaven Colin We zouden nog zoveel samen doen. Lennard Bianca, Evi Vanessa Dimmy, Lynn Martijn Karin Ramon Linda Abby Chantal, Mika en Danja Robbie Karianne, Niels en Jesse Joëlle Rutger Monique Crawling in my skin These wounds they will not heal Fear is how 1 fall Confusing what is real Colin Je was een broer voor ons. Ramon en Linda Audry Vol ongeloof bereikte ons het bericht dat door een nood lottig ongeval is overleden onze buurman Colin de Wee Wij wensen Gwendolyn en de families heel veel sterkte met dit grote verlies. Familie: N. Boogaard M. Brasser B. Hofman J. Wagenaar Broer, Elke dag samen Elke dag samen er voor gaan Elke dag samen met "de jongens" Elke dag samen er weer staan Elke dag samen overleggen Elke dag samen bij elkaar Elke dag samen weer proberen Elke dag samen voor elkaar Elke dag samen Erik Geschokt en diep bedroefd vernamen wij het plotselinge overlijden van onze direkteur en collega Colin de Wee op de leeftijd van slechts 29 jaar Wij wensen zijn vrouw en naaste familieleden veel sterkte in de komende periode. WOONTREND ZEELAND EN WOONTREND ZEELAND PROJECT Koudekerke, 21 april 2008 In verband met de crematie van Colin de Wee zal Woontrend Zeeland op vrijdag 25 april 2008 de gehele dag gesloten zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30