Familieberichten Het vervolg van de familieberichten van pagina 20 Maatje Pieternella Lagendijk-van Houte Maatje Pieternella Lagendijk-van Houte Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 26 24 I Dinsdag 22 april 2008 PZC wa 4 Vol bewondering voor haar moed en kracht en intens dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van onze geliefde, dappere, altijd optimistische vrouw, ma en oma Koos de Groot-Davidse Jakoba Tannetje Meliskerke, 22 juni 1938 Grijpskerke, 20 april 2008 Jan de Groot ElineenTonny Kirsten, Cindy en Danique Mieke en Piet Yvon Erwin en Wilma Isa Burg. Bouwmanstraat 14 4364 AG Grijpskerke Koos is thuis in haar vertrouwde omgeving, waar wij in huiselijke kring de laatste dagen met haar doorbrengen. De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 25 april om 13.00 uur in de Opstandingskerk, )acob Catsstraat 7, Grijpskerke. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Grijps kerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Op een mooie lentedag ben je van ons weggegaan. |e hebt altijd voor ons klaargestaan. Warmte en liefde heb je ons gegeven. Je was de schat in ons leven. Lieve oma, wat zullen we je missen! Kirsten, Cindy, Danique, Isa en Yvon Vertrouwend op haar Heer en Heiland is, na een ernstige ziekte, overleden in de leeftijd van 69 jaar, onze lieve zus, schoonzus en tante Jakoba Tannetje Davidse Koos echtgenote van Jan de Groot De rust die van haar uitging, is ons tot grote troost. Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel kacht toe. Vlissingen: Korrie Wisse-Davidse Ko Wisse t Middelburg: Cathrien Geschiere-Davidse Gideon Geschiere t Freek Wisse Vissingen: Sjaan Caljé-Davidse f Gilles Caljé Netty Louws v.d. Berg Grijpskerke: Adrie Davidse Koos Davidse-Geertse Middelburg: Mini van Sighem-Davidse Adrie van Sighem Nichten en neven Grijpskerke, 20 april 2008 Na jarenlange vriendschap is overleden Koos de Groot-Davidse Vol bewondering zijn wij, hoe zij omging met haar ziekte en erover sprak. Jan, de kinderen en kleinkinderen wensen we van harte kracht en sterkte. Jan en Dora de Lignie Zo dapper, zo moedig. Vol bewondering hebben wij gezien hoe je met je ziek zijn omging, kuur na kuur, altijd vol goede moed. Maar daar is nu een einde aan gekomen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Koos de Groot-Davidse Jarenlang is zij onze buurvrouw geweest en wordt een hechte vriendschap afgesloten. Wij wensen buurman Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Koos en Adri f Frans en Corrie Jan-willem en Marjolein Wim enTanneke Adrie en Nel Sjaan en Teun t Marco en Roos en kinderen Grijpskerke "Als leven lijden wordt, is sterven een gewin Bedroefd geef ik u kennis, dat na een kortstondige ziekte is heengegaan mijn lieve zorgzame man Marinus Jan Jansen echtgenoot van Betty Onggo Temeuzen, 11 november 1935 t Brugge, 19 april 2008 Terneuzen: Betty Jansen-Onggo en verdere familie Javahof 3 4531 HW Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 23 april om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Mijn grote dank gaat uit naar de Doktoren en het verplegend personeel van het AZ Sint-fan te Brugge, voor de goede zorgen aan fan gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Kinderen en kleinkinderen delen u mede dat toch nog onverwacht van hen is heengegaan hun lieve vader en opa Rob Kerpel 4 3 januari 1942 19 april 2008 Sas van Gent: Hennie en Nancy Rutger, Sylke Philippine: Ronnie en Esther Caitlin, Aisha Terneuzen: Eddie Correspondentieadres: Monuta Rouwcentrum Terneuzen Rooseveltlaan 6 4536 GZ Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 24 april van 13.15 uur tot 13.45 uur in Monuta Rouw centrum Terneuzen. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden na het afscheid nemen om 14.00 uur in voornoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de begraaf plaats aan de Jac. Hobeinstraat te Philippine. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Na een arbeidzaam leven en langdurig ziek zijn is, op Zijn tijd, overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Cornelis Johannes Joseph Krijger Kees 4 Goes, 23 december 1933 - t Heinkenszand, 20 april 2008 Heinkenszand: L. S. Krijger-Wagenaar 's-Heer Arendskerke: Kees en Corinne Simone, Jasmijn Heinkenszand: André en Mariska Dennis, Patrick Lewedorp: Centien en Jan-Kees Corné Wij willen het personeel van "Allévo hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Gamander 3,4451 TB Heinkenszand Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 24 april van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 april om 12.00 uur in het crematorium, Wes-telijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Indien u de plechtigheid bij wenst te wonen nodigen wij u uit om 11.50 uur aanwezig te zijn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangst kamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze geliefde broer, zwager en oom. Kees Krijger Hannie en Jan Jo en Bep Rinus en Tonny Dik en Mary Nico en Janny Addie en Jaap Willie en Jan Hans en Jacqueline Neven en Nichten Goes, 20 april 2008 Met droefheid nemen wij afscheid van onze geliefde zwager en oom Cornelis Krijger echtgenoot van onze zus Leu, in de leeftijd van 74 jaar. We zijn dankbaar dat aan zijn lange lijdensweg een einde is gekomen. Goes/Kloetinge Namens de familie Wagenaar De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121 vs 8 Onverwachts, maar in alle rust, is onze lieve en zorg zame moeder weduwe van Andries Cornelis Willem Lagendijk overleden in de leeftijd van 83 jaar. Wij zijn dankbaar voor alle goede herinneringen die blijven. Brussel: Joost en Nevin Strijensas: Lilian en John Roosendaal, 20 april 2008 Correspondentieadres: Havenstraat 19 3292 AB Strijensas Onze moeder is overgebracht naar het uitvaart centrum van Monuta De Groen, Bergrand 236 te Roosendaal, waar u woensdag 23 april van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid krijgt om afscheid van haar te nemen. Donderdag 24 april wordt om 12 .00 uur de rouwdienst gehouden in de Kruiskerk, St. Lucasplein te Roosen daal. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 11.15 uur gelegenheid tot persoonlijk en schriftelijk condoleren in de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis om 14.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na afloop van de plechtigheid bestaat eveneens de mogelijkheid tot persoonlijk condoleren in "de Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde schoonzuster en onze lieve tante C.W.F. van Houte (in herinnering) H. van Houte-Boer Jaap en Rian van Houte-Stoel Eline Christiaan Krabbendijke, 20 april 2008 Dag lieve opa we zullen je missen. Simone, Dennis, Jasmijn, Corné, Patrick

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26