Familieberichten Colofon Familieberichten Anne-Lotte OVERTOOM-GROEN Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 24 20 I Dinsdag 22 april 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Igpi t ft sStistivsutj Na een lange tocht te hebben afgelegd is overleden mijn vader, onze broer en zwager Drs. T. H. J. van Beers Ton Delft, 19 oktober 1940 t Doom, 19 april 2008 Wij willen speciaal de medewerkers van de afdelingen Leeuwenburg en Walenburg van het Verpleeg- en Zorg centrum Het Zonnehuis te Doom bedanken voor de wijze waarop zij Ton, gedurende de ruim zeven jaar die hij daar heeft gewoond, hebben verzorgd en ondersteund. Shana van Beers Harry en Christa van Beers-Spoor Bert en Marty van Beers-Noordermeer Correspondentieadres: H. T. J. van Beers Heeswijk 84 3417GS Montfoort Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Ton op donderdag 24 april om 11.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij hem naar de Algemene Begraaf plaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke waar om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij u graag voor een informeel samen zijn in voornoemd uitvaartcentrum. Vol liefde en dariKbaarheid verwei Komen wij ons zusje en dochtertje 29 april 2008 "Rpné, Dorothea, Olivier en Vaientün Boonstra 2-ilvermeeutüstraat 2, «32 DG Middelburg TE|. 0218-626796 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het op 86-jarige leeftijd overlijden van de heer George Fidelius Bonte Ridder in de orde van Leopold II Hij was een gedreven bestuurder die zich in de jaren zeven tig en tachtig als raadslid en wethouder met veel werklust heeft ingespannen voor zijn geliefde Aardenburg. Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen, schoonkinderen en kleinkinderen. De gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de medewerkers van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier mr. J. Schaalje, wnd. gemeentesecretaris Oostburg, 22 april 2008 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die hij mij heeft gegeven en met bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziek zijn heeft weten te aanvaarden, geef ik u kennis van het overlijden van mijn man Hendrik Adriaan Acda Drager van het Verzetsherdenkingskruis in de leeftijd van 87 jaar. C. Acda-Minderhoud 20 april 2008 Ter Hoogestraat 36 4335 EP Middelburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 24 april om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een periode van moeizame strijd is overleden onze oom Henk Acda Wij zullen hem missen en wensen tante Corrie de nodige sterkte toe om het verlies te dragen Zonnemaire: Sjaak de Bree en Willy de Bree-Bakker Rotterdam: Corry Schroten-de Bree en Henk Schroten Sittard: Simon de Bree en Judy de Bree-Rijkée Dreischor: Jo Verkuijlen-de Bree en Frans Verkuijlen Het bestuur van de Afdeling Zeeland van de Nationale Federatieve Raad van het Voormalig Verzet Nederland heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van haar oud-bestuurslid Henk Acda Drager van het Verzetsherdenkingskruis Onze gedachten van deelname gaan uit naar zijn vrouw Corrie, die wij alle sterkte toewensen. Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-commissaris George Bonte George was vele jaren lid van de Raad van Commissarissen van de toenmalige RZVW. Wij kenden hem als een betrokken en innemend mens. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Terncuzcftr22 april 2008 Enige kennisgeving Hij kent hen die bij Hem schuilen Nahum 17b Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, onze zorgzame schoonmoeder en oma Saar Daane-de Groot weduwe van Willeboord Daane Meliskerke 29 augustus 1925 t West-Souburg 20 april 2008 West-Souburg: Zouteland: West-Souburg: Sint-Laurens: West-Souburg: Wolphaartsdijk: Wim en Ella Daane Jordan en Anna Raymond Leo Daane Sarineke Wilco Hans en Ria Daane Eric en Fridy Daane Correspondentieadres: Vrijburgstraat 24 4347 AJ West-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 25 april om 10.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeck straat 620 te Vlissingen. Aansluitend om 11.00 uur zal er een herdenkingsdienst gehouden worden, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Met onze welgemeende dank aan het verplegend personeel van Weyevliet voor de goede zorgen aanhaar gegeven. Na een langdurige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve dochter, onze onvergetelijke zus en tante Corry den Boer echtgenote van Sjaak Faasse moeder van Bras in de leeftijd van 54 jaar. J. den Boer-Boot Leo en Ria Jacomine Marja Maaike Arno en Jolanda Pauline Jenny en Bram Rick Mare Nel Eva Simon Annet Op 19 april 2008 overleed mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader, grootvader, broer en zwager Willem de Feijter echtgenoot van Titie Holman (overleden 6 februari 1977) en Marietta Koelewijn Geboren 31 mei 1935 te Axel Overleden 19 april 2008 te Baarn Baarn: Marietta de Feijter-Koelewijn Heerenveen: Caroline Banki-de Feijter Maarten Banki Tessa, Viktor, Nienke Amstelveen: Jeannette de Feijter iurrien Pentinga jelmer, Berend, Justine Driebergen: Willem de Feijter Hanneke Vermunt Josefïen, Frederiek, Liseloor Axel: Sarina Meijer-de Feijter Pieter Jan Meijer Stationsweg 28 3743 EN Baarn Op woensdag 23 april is er van 19.45 uur tot 20.45 uur gelegenheid tot condoleren in de Herberg van Paulus (grenzend aan de Pauluskerk), Stationsweg 16 te Baarn. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 april om 10.30 uur in de Pauluskerk aan de Brink te Baarn. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de naast gelegen Herberg van Paulus. De begrafenis zal in de namiddag in besloten kring plaats vinden op de begraafplaats "Westerveld" te Driehuis. Bloemen kunnen bezorgd worden bij uitvaartcentrum "De Ark", Reigerstraat 17 te Baarn. de Heer is mijn Herder Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en overopa Gerrit Wilhelmus Antoon de Goey -Ger- 's-Gravenhage, 28 augustus 1924 Middelburg, 21 april 2008 Oostkapelle: A. de Goey-Damen Vught: Gert en Gerrie de Goey-de Laat Bas en Marcel Dick en Nicole, Daan Hilvarenbeek: Cathy en Hans Stolk-de Goey Middelburg: Remco en Yvonne de Goey-Wagenaar Marisa Frank en Louise Marthe 4356 GH Oostkapelle, 21 april 2008 Oosterpark 2a De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 25 april a.s. om 14.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar gelegenheid om afscheid te nemen van 13.15 tot 13.45 uur. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20