DOMINICUS Familieberichten SPECIALIST IN GEDENKTEKENS www.dominicusgedenktekens.nl f ZUSTER NICOLINE MARIA SOFIA NAGTZAAM S I Maandag 21 april 2008 PZC wa Psalm 23 Heden overleed onze lieve vader, groot- en overgrootvader Pieter Labruijère sinds 13 juni 2000 weduwnaar van Kornelia Labruijère-Jasperse in de leeftijd van 93 jaar, Vlissingen: Jasper Labruijère Carla Lijsse Grijpskerke: Nellie [asperse-Labruijère Kees Japerse Oost-Souburg: Poula Gabriëlse-Labruijère Jo Gabriëlse Klein- en achterkleinkinderen Mei dank voor de liefdevolle verzorging van de "Zoute Viever" en afdeling "Noord4" van Ziekenhuis Walcheren. 19 april 2008 Dongestraat 1 Oost-Souburg Correspondentie-adres: J. Gabriëlse, Beciusstraat 19a, 4388 BB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 23 april van 12.30 uur tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de aula van voornoemd uitvaartcentrum, waarna om 14.00 uur de begrafenis plechtigheid zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het uitvaartcentrum. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Labruijère in de leeftijd van 93 jaar. Kapelle: Addy de Jager-Labruijère Adrie de lager Biervliet: (oh. Labruijère Sarie Labruijère-Zonnevijlle Vlissingen: Petra Labruijère Vlissingen: Johan Borg Joke de Haas-Meulmeester Neven en nichten Vlissingen. 19 april 2008 Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Catharina Louwerse-Cevaal Echtgenote van Pieter Stoffel Louwerse in de leeftijd van 87 jaar Oostkapelle: P.S. Louwerse Kamperland: loke en Ben Biondina-Louwerse Esther en Joep Rosali en fob Carolien en Hajo Grijpskerke: Ada en Paul Cevaal-Louwerse Loes en Wouter Annemarie Evelien en Jorco Veere: Rietje Louwerse en Jan Fagel Marcel en Nathalie 20 april 2008 Correspondentieadres: Oude Domburgseweg 1 4356 CA Oostkapelle Mama is thuis opgebaard. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 24 april a.s. om 13.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "de MoerbeiDorpsstraat 52 te Oostkapelle. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoals ik kwam zoals ik ben zoals ik ben geweest zo ben ik heengegaan Verdrietig, maar intens dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons heeft omgeven, geven wij u kennis dat voor ons onverwacht van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Adriana van der Male-Timmermans - Sjaan - sinds 15 mei 1992 weduwe van Pieter van der Male in de leeftijd van 86 jaar. Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis 'TerValcke', woning4-03 bedanken voorde goede en liefdevolle verzorging. Vlissingen: A. van der Male R.C. van der Male-Hamelink Goes: W. van de Kreeke-van der Male J. van de Kreeke Goes: M. Goedegebuure-van der Male J. Goedegebuure Klein- en achterkleinkinderen Goes, 19 april 2008 Correspondentieadres: Ravelijn de Groene Jager 68 4461 DJ Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 23 april om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.45 uur. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht Lieve oma van der Male Anita en Frank, Swen Biancaen Richard Peter en Annet, Sharon Monika en Ron Michel en Jolanda, Cynthia, Daisy Jacoline en Marco, Dennis, Sacha Goes, 19 april 2008 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Meeuwse-Murre P.C. Kloet-Meeuwse t C. Kloet G.C. Meeuwse CJ. Meeuwse-Welleman C.N. Minderhoud-Meeuwse t C. Minderhoud t Neven en nichten Goes, 17 april 2008 Natuursteen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern Bezoek onze showroom voor een vrijblijvend advies Oude Zandweg 2,4361 SK Westkapelle, T. 0118-571436 Verrijn Stuartweg 10,4462 GE Goes,T. 0118-571436 DORDRICH! ROTTERDAM DIN HAAI. "De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. (Huub Oosterhuis) Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve medezuster, schoonzus en tante Ursuline van Bergen Zij werd 78 jaar en was gedurende 53 jaar lid van onze gemeenschap. In haar krachtige jaren gaf zuster Nicotine met veel plezier leiding aan jonge vrouwen in pension Eykenburg in Den Haag. Daarna volgde een periode als adjunct-directrice in de Bosmanstichting voor bejaarden in Venhuizen. Toen zich een hartkwaal openbaarde moest ze het kalmer aan doen. Ze was nog vele jaren dienstbaar in haar communiteit en de gemeenschap in Venhuizen. Vanaf 1991 woonde ze in Bergen. De laatste tijd ontving ze de goede zorg in de Uuthof waarvoor ze heel dankbaar was. Nu moeten we haar uit handen geven en vertrouwen we haar toe aan Cods eeuwige liefde. Namens familie en medezusters, Zuster Renée de Jong, alg. overste Bergen N.H., 18 april 2008 Correspondentie-adres: Zusters Ursulinen, Postbus 176, 1860 AD BERGEN N.H. Zuster Nicoline ligt opgebaard in het mortuarium van De Uuthof, Lijtweg 57, Bergen N.H. De Avondwake wordt gehouden op dinsdag 22 april om 19.00 uur in de Angela Mericikapel aan de Nesdijk 31 De Viering van Woord en Gebed bij haar Uitvaart is op woens dag 23 april om 14.30 uur in bovengenoemde kapel. Daarna begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op ons kloosterkerkhof. Voorgoed weg uit het heden maar voor altijd in ons verleden Heel verdrietig delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en tante Wil Peel-Vermeulen Wilhelmina Anthonia Maria Nijmegen, 11 april 1931 Vlissingen, 19 april 2008 Wij zullen haar zo missen. Oost-Souburg: Henk Peel Marianne en Jaap Thijs, jurre, Mijke neven en nichten Nieuw Bachten Poorte Oranjeplein 218 4388 AH Oost-Souburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. jtujgwvopff; De Heer is mijn herder Als wij de doodsvallei betreên, laat ons elk aardse vriend alleen. Maar Hij, de beste vriend in nood, vergezelt ons over graf en dood. Na een moeizaam leven, maar vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan Wennie Seubring weduwe van Henk Pronk Westerbork, 12 februari 1925 Vlissingen, 19 april 2008 Uit aller naam: familie J. Poppe correspondentieadres: Middenhofsingel 53 4388 AP Oost-Souburg De overledene is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 23 april om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor de liefdevolle verzorgingwiiten wij dr. K. Wouters en het personeel van verpleeghuis Weyevliet hartelijk dankzeggen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8