-amilieberichten Colofon Familieberichten George Bonte 6 I Maandag 21 april 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfarnijieberichtentgwegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dengan tiba-tiba telah meninggalkan kita semua suami saya yang sangat prihatin, ayah dan kakek kami yang kami kasihi Geheel onverwachts is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Dieudonné Leon (Don) Anakotta lahir: Batavia, 1-11-1939 meninggal: Middelburg, 18-4-2008 geboren: Batavia (Ind), 1-11-1939 overleden: Middelburg, 18-4-2008 mazmur91:2 Aku akan berkata kepada Yehuwa, Engkau perlindunganku dan bentengku. Allahku, gang kepadanya aku percaya. psalm 91:2 Ik wil tot Jehovah zeggen: Gij zijt mijn toevlucht en vesting. Mijn God, op wie ik wil vertrouwen. Middelburg: Annemarie Anakotta Kinderen en kleinkinderen Turkoois 22 4337 MV Middelburg Op woensdag 23 april a.s. zal om 11.00 uur een lezing worden gehouden in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen, Dauwendaelselaan 35 te Middelburg. Voorafgaande aan de lezing is er gelegenheid tot afscheid nemen in de Koninkrijkszaal van 10.15 - 10.45 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ons bereikte het droevige bericht dat overleden is George was een van de oprichters van de partij Gemeentebelangen. We zijn dankbaar om zijn inzet als gewaardeerd gemeenteraadslid en wethouder in de gemeente Aardenburg voor onze partij. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Gemeentebelangen Sluis Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij ons achterlaat, geven wij u kennis van het onverwachts overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Celina Maria Dusarduijn-Paridaen weduwe van Gustaaf Dusarduijn Sint Kruis, 17 februari 1921 Groede, 19 april 2008 Groede: George Dusarduijn [Jzendijke: Aimé en Ria Dusarduijn-Zeegers Kitty en Frits Lars Provincialeweg 9 4503 GD Groede De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op woensdag 23 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Groede. Enkel schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze zwager en oom Laurus Boone echtgenoot van Maatje Boone-Boogaard Koudekerke: A. Boogaard t J. de Witte-van Eijzeren t A. de Witte t Kapelle: P. Boogaard t F. Boogaard-Dingemanse Brielle: N. Hoek van Dijke-Boogaard t I. Hoek van Dijke t Middelburg:Arendse-Boogaard A. Arendse t neven en nichten 18 april 2008 Het heeft de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen onze geliefde broer, zwager en oom Laurus Boone Namens de familie Boone Neven en nichten Kruiningen, 18 april 2008 Je hebt je strijd ten einde toe gestreden tot God je riep. Hij nam je bij de hand. Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden, ggje stap voor stap geleid naar het Beloofde Land. En naast de droefheid die we moeten dragen, is er het zeker weten: "God heeft je bevrijd! Hij gaf ons niet het antwoord op ons vragen, maar schonk ons uitzicht op Zijn Eeuwigheid. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die we van hem hebben gekregen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Laurus Boone gehuwd met Maatje Boogaard 17-02-1928 f 18-04-2008 Kruiningen: M. Boone-Boogaard Veere: Rinus en Heieen Marianne en Martijn Marco (in liefdevolle herinnering) jhonny (in liefdevolle herinnering) Kruiningen: Lenie Amsterdam: Ineke en los José Judith Kruiningen: Wim en Tineke Berghoekstraat 21 4416 B J Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is thuis, alwaar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 21 april van 15.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Dhr. N.A. Donselaar, wordt D.V. dinsdag 22 april om 13.30 uur gehouden in de Ichtuskerk, Clercqswegje 12 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid om de familie te condoleren. Als u geen rouwkaart hebt ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Adriaan Thomas de Fouw Echtgenoot vaii Jannetje van den Hoven in de leeftijd van 88 jaar. Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentrum Cieijenborchvoor de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat: J. de Fouw-van den Hoven Colijnsplaat: A.G.C. de Fouw M.C. de Fouw-Huige Roland en Carmen Silvia en Jacco Thomas Luuk 19 april 2008 Zorgcentrum Cieijenborch, kamer 126 Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat De samenkomst is op woensdag 23 april om 10.00 uur in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemd stiltecentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zaterdagmorgen ontvingen wij het droevige bericht dat ons gewaardeerde erelid, de heer Joop Goossens is overleden. We verliezen in hem een nauw betrokken en deskundig liefhebber van de ruitersport, die door jarenlang de bestuursfunctie van wedstrijdsecretaris te vervullen veel voor de ruitersportvereniging Axel heeft betekend. We wensen Lieveke, Patrick en Stephanie veel sterkte toe. Bestuur en leden ruitersportvereniging Axel Als de energie op is, eindigt het leven. Na een liefdevolle verzorging in Poelwijck is overleden Eeltje Kallemein-van Loon Heinkenszand, f 's-Heer Arendskerke, 3 oktober 1916 19 april 2008 Nieuwe Tonge: J.W.F. Smallegange R.C. Smallegange-van der Wiel Oost Souburg: A.M. Janse-Kallemein Correspondentieadres: J.W.F. Smallegange Hertog Jan van Beiereniaan 59 3244 XH Nieuwe Tonge De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donder dag 24 april om 11.00 uur in de aula van crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Dankbaar dat zij zo lang en zo goed in ons midden mocht zijn, geven wij kennis dat op 17 april, na een liefdevolle ver zorging in de Talma-borch nog vrij onverwacht kalm en zacht is heengegaan Leijntje de Buck gehuwd geweest met Hendrik Klok Grijpskerke 14-2-1915 Apeldoorn 17-4-2008 Overeenkomstig haar wil, wordt zij in besloten kring be graven. Uit aller naam: Fam. de Buck Grijpskerkseweg 2a 4356 RA Oostkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6