Sport HVV'24 dreigt nu toch echt te Clinge moet nog vol aan de bak BenZeker nl Spanning in vijfde klasse naar het kookpunt De goedkoopste autoverzekering van Nederland? 26 Maandag 21 april 2008 PZC Sluiskil, IJzendijke en Oostburg met evenveel punten aan kop. Vizier van Steen staat in de tweede helft wel op scherp. GOES - Het is dringen aan de kop van de ranglijst in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal. Door de winst van IJzendijke op Graauw (t-o) en de zege van Oostburg op Vogelwaarde (2-1) staan er drie ploegen met vijftig punten uit 24 wedstrijden aan de leiding. Dit zijn Sluiskil, IJzendijke en Oost burg. Oostburg-Vogelwaarde 2-1 (0-0). Niek Maenhaut 1-0, Artjan Lambert 1-1, Steven Versluys 2-1. In de eerste helft had Oostburg een veldoverwicht en kreeg het kansen. Daar sprong de ploeg niet effectief mee om. Na de rust wa ren de teams aan elkaar gewaagd. Graauw-IJzendijke 0-1 (0-1). Ivo van de Calseijde 0-1 Een sportief en gelijkopgaand duel met veel middenveldspel en rela tief weinig doelgevaar. Van de schaarse mogelijkheden benutte IJ zendijke er één in de 20e minuut. Hoofdplaat-Philippine 2-1 (1-1). Ke vin Nielen 0-1, Ralph Baumgarte 1-1, Jo van den Ameele 2-1. Hoofdplaat kwam goed weg voor de rust. Als het vizier van de be zoekers wat zuiverder had gestaan, was het na drie kwartier klaar ge weest met de thuisploeg. Na de doelwisseling was Hoofdplaat, on der impuls van uitblinker Pascal Pijcke, de bovenliggende partij. Terhole-Groede 0-0. Met enkele B-junioren in de gele deren bood Terhole in de eerste helft gelijkwaardig tegenstand. Na de rust was Groede beter en trof twee keer de lat. Maar ook Terhole raakte de omlijsting en zag zelfs een doelpunt afgekeurd worden. Het duel werd in de slotminuten overschaduwd door een ogen schijnlijk ernstige enkelblessure van Terhole-speler Thomas Maes. Hij werd per ambulance afge voerd. Schoondijke-Sluis 4-3 (1-2). Patrick Vinke 0-1, Claude Kornelis 1-1, Audrey Westerbeek 1-2, Baltus Verhage 2-2, Clau de Kornelis 3-2, Remco Kramer 4-2, Pa trick Vinke 4-3. Een levendig en doelpuntrijk duel van twee teams die frank en vrij speelden en nadrukkelijk voor de aanval kozen. In de eerste helft was Sluis wat be ter, maar na de doelwisseling had Schoondijke het meeste in te brengen. Volharding-Corn Boys 1-5 (0-2). Joris Neijt 0-1, Steven de Meijer 0-2, Barend Schik 1-2, Mario Bogaert 1-3, Joeri de Kind 1 -4, Steven de Meijer 1-5. Corn Boys was vrijwel de gehele wedstrijd beter. Alleen in het be gin van de tweede helft kon de thuisploeg tegenstand van beteke nis geven. VLISSINGEN - Na een 3-0-zege op Clinge is Zeelandia Middelburg nog één punt verwijderd van de winst in de strijd om de derde pe- riodetitel. Clinge moet daarente gen nog vol aan de bak om directe degradatie te vermijden. Kam pioen Vlissingen dolf het onder spit tegen Dosko (3-1). Steen won met 5-2 van Walcheren. Goes haal de met 5-1 uit bij BSC, Zierikzee verloor met 1-0 van Roosendaal. Zeelandia Middelburg-Clinge 3-0: In een matige wedstrijd was scheidsrechter Loos de uitblinker op het veld. Een sterker Zeelandia Middelburg opende al na twaalf minuten de score via Jerfey Booy, op aangeven van Alberto Conde Morgado: 1-0. Het duurde vervol gens tot halverwege de tweede helft voordat invaller Jeffrey van de Velde de voorsprong verdubbel de: 2-0. In de laatste minuut be paalde Alper Koe met een fraaie lob de eindstand op 3-0. Steen-Walcheren 5-2: De thuis ploeg toonde zich slordig in de af werking, waardoor het halverwege 1-1 stond na treffers van Jeroen Dij ker en Sigi Leest. Na rust liep Steen uit naar een 4-1-voorsprong via een eigen doelpunt van Boban Martinovic en treffers van Wouter de Neijs en Sander van Remortele. Even later passeerde ook Gert-Jan Martens zijn eigen doelman (4-2), waarna Dennis Buijs de eindstand op 5-2 bepaalde. Dosko-Vlissingen 3-1: Hoewel de bezoekers voor rust iets beter voet bal lieten zien, was het Dosko dat tweemaal het houtwerk trof. Me- Clinge deelt na gisteren nog steeds de voorlaatste plaats met Meto. De ploeg moet zondag winnen om lijfsbehoud in eigen hand te houden. de hierdoor stond het 0-0 halver wege. Na rust werden de tweeling broers Dietvorst bij Dosko inge bracht en één daarvan, Rob, trof al na acht minuten doel: 1-0. Even la ter werd het 2-0 via Michael Meh- met, die er kort voor tijd ook 3-0 van maakte. Met een schot van af stand redde Peter de Jong een mi nuut later de eer voor de kam pioen van deze klasse: 3-1 de eind stand. BSC-Goes 1-5 (1-2). Niels Paardekooper 0-1, Jordy den Toonder 1-2 (strafschop), Niels Paardekooper 1-3 en 1-4, Rosanno Acton 1-5. Zierikzee-Roosendaal 0-1 (0-0). 0-1 Martin Zacharias. 0 mmmummmmmmmmmm BenZeker.nl vergelijkt en helpt u op weg! Tim Mechelinck van HW'24 snelt vlakbij de zijlijn langs een tegenstander van RCD. foto Wim Kooyman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66