he^Smash Assistent goud waard voor niet lastig maken De Ganze is niet in staat tot nieuwe stunt 28 Maandag 21 april 2008 PZC Middelburgers blijven met vernieuwd team in de eerste divisie. Van der Graaff mist de cut in Spaans Open Mannen verliezen derby, vrouwen winnen en zijn veilig. B GOES - De tafeltennissers van TTC Middelburg hadden nog een klei ne kans op de titel in de eerste di visie, maar dan moest er gewon nen worden van koploper Bult man/Smash. Die zege zat er zater dag geen moment in. Het werd 3-7 voor de gasten, die daarmee de ti tel binnensleepten. Voor het Middelburgse team speel den Jos Verhulst en Wesley Weg man hun laatste wedstrijd. Weg man won tweemaal, Verhulst één maal. TTC Delta Middelburg had nog twee punten nodig voor hand having, ook die werden dus be haald. TTCM gaat nu op zoek naar ver vangers voor Verhulst en Weg man. De kans dat Lennard Rood- enburg op het oude nest terug keert, lijkt behoorlijk groot. Wie er nog meer op het verlanglijstje staat van de Middelburgers is nog niet bekend. „We zoeken naar een sterke derde man", meldde trainer/coach Peter Boon gisteren. „Dat zal nog niet meevallen." De vrouwen van SAR/Rabobank slaagden er niet in om twee com petities achter elkaar een Houdi- ni-act te verrichten. Waar vorige competitie een achterstand van zes punten in de laatste wedstrijd tegen de concurrent ongedaan ge maakt werd, bleek nu een achter stand van drie punten te groot. De kans op benodigde 7-3-zege op Treffers was al snel verkeken, de Kloosterzandsen werden kansloos met 8-2 weggespeeld en degradeer den naar de tweede divisie. TTC Middelburg begint met een kleine kans op de titel aan de laatste wedstrijd, maar verliest met 7-3. De vrouwen van SAR verliezen ook en degraderen. Forza-speler Yuri van de Sluis (nummer 3) probeert het blok van Benevia te slechten. foto Dirk-Jan Gjeltema GOES - De uit Tholen afkomstige profgolfster Marjet van der Graaff heeft tijdens het eerste toernooi van de Europese Tour de cut niet gehaald. Ze mocht daardoor bij het Spaans Open in niet meedoen aan de laatste twee rondes. Van der Graaff maakte donderdag een ronde van 84 slagen. Een dag later verbeterde ze zich aanmerke lijk met 79 slagen. Met 13 boven par haalde ze de schifting - de grens was bij 6 onder par - echter niet. De in Rijswijk woonachtige werd eind 2007 prof en debuteerde toen in India in het 'Europese' profcir cuit. Ze haalde daar meteen de cut en hoorde dus nog bij de beste golfsters. Dit jaar is daar nog niet in geslaagd. In Australië en Spanje werd ze vroegtijdig uitgeschakeld. Het volgende toernooi is het Schots Open. Dat is van 1 tot en met 3 mei. door Ko Mechielsen GOES - De Zeeuwse waterpolo- derby in de vierde klasse tussen De Ganze en De Stormvogel 2 ein digde zaterdagavond in een neder laag voor de Goesenaren. Het werd in Sportpunt Zeeland 5-11. De vrouwen van De Ganze won nen met 8-1 van Aquamigos 2 en blijven daardoor in de derde klas se. De Ganze-De Stormvogel 2 5-11: De Stormvogel 2, dat al kampioen is, heeft dit seizoen slechts twee punten verspeeld. Dat was in een eerder treffen met De Ganze in Goes. De Ganze had zich veel voor gesteld van de laatste wedstrijd en hoopte de stunt van eerder te kun nen herhalen. Dat lukte niet. Al na de eerste pe riode leidden de gasten met 0-3. De thuisploeg kwam wel terug tot 2-4, maar in de derde en vierde pe riode deed De Stormvogel 2 weer van zich spreken. De Ganze-Aquamigos 2 8-1: In de strijd tegen degradatie speelden De Ganze-vrouwen een spannen de wedstrijd tegen de nummer laatst, dat lange tijd goed tegen stand gaf De Ganze nam in de eer ste periode een i-o-voorsprong en wist knap de verdediging sluitend te houden. Ook in de tweede periode was het spannend. A- quamigos drong wel aan, maar kwam er niet door heen. Lang zaam werd De Ganze sterker en de ploeg liep uit naar 4-0 aan het einde van de derde periode. In de laatste periode verdubbelde de thuisploeg de eigen score. Aqua migos zette daar één goal tegen over. Moment uit de derby De Ganze-De Stormvogel 2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60