Sportl Heinkenzand duwt Apollo over het randje RCS houdt waterkansje op titel in tweede klasse Kwadendamme terug naar vijfde klasse Niels Paardekooper draagt weer flink bij aan grote zege Goes Duur gelijkspel Jong Ambon Souburgers verslaan tegenstander Halsteren met ruime cijfers: 5-1. Luctor'88 wint bij Koewacht, Robur pakt punt tegen Hulsterloo. WHS houdt koploper Duiveland op een gelijkspel: 2-2. Zondag-derdeklasser blijft vierde na winst bij BSC. Artsenprakijk Riethoven Hl Maandag 21 april 2008 I 27 j Halsteren-trainer Cees Houtepen en RCS-trainer Romeo van Aerde (rechts) bij de warming-up gebroederlijk naast elkaar, foto Lex de Meester door Marco Verdoorn OOST-SOUBURG - RCS knokte zich gisteren op sportpark De Alblas met ruime cijfers langs Halsteren en doet zo nog steeds mee om het kampioenschap in de tweede klas se van het zondagvoetbal. De Sou- burgse formatie van trainer Ro meo van Aerde won met 5-1. Ter- neuzen verloor, terwijl HW'24 ge lijkspeelde. RCS-Halsteren 5-1: De overwin ning was verdiend, maar enigszins geflatteerd. Vlak voor rust tekende Alwin van Ham na goed voorberei dend werk van Dennis de Nooijer voor de openingstreffer. Al snel na rust maakte Mohammed Ben Kad- dour de 2-0. Nog geen drie minu ten later bekroonde Hoessein Bou- zambou een knappe solo vanaf zijn eigen helft met een fraaie tref fer. Alwin van Ham tekende voor RCS wint weliswaar met 5-1 van Halsteren, maar ook koploper Dongen pakt drie punten. De kans dat de Souburgers kam pioen worden, is klein. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de strijd om deel name aan de nacompetitie boekte RIA W. een zeer nuttige 3-1-zege bij Patrijzen. Ook Luctor'88 deed goede zaken via een overwinning (5-2) op vreemde bodem bij Koe wacht, zij het dan hierbij in de strijd tegen degradatie. Kwaden- damme verloor en keert na één sei zoen weer terug in de vijfde klas se. Robur-Hulsterloo 2-2: Van de ve le kansen in de eerste helft wist Rik Hopmans er één te benutten: 1-0. In de tweede helft zag de Goe- se ploeg het hard werkende Hul sterloo op 1-2 komen via Niels Cor nells en Remi van Itegem. Een kwartier voor het einde redde Roy 4-0, omdat zijn als voorzet bedoel de vrije trap rechtstreeks in het doel belandde. Ahmed Didi maak te namens Halsteren de enige te gentreffer en invaller Jeremy van Aalst bepaalde met een fraai lobje de eindstand op 5-1. Zondag treden de Souburgers aan tegen Terneuzen. Koploper Don gen heeft de beste papieren in de tweede klasse. De ploeg heeft drie punten voorsprong en mag het op nemen tegen Madese Boys. Die ploeg is nog niet helemaal veilig. Als RCS kampioen wil worden, moet het zelf zien te winnen van Terneuzen en hopen op verlies van Dongen. Mocht dat niet luk ken, dan hebben de Souburgers nog de nacompetitie als achter deur naar de eerste klasse. Oosterhout-Terneuzen 3-2: Voor Terneuzen waren de druiven giste ren zuur. De Zeeuws-Vlamingen kwamen in Oosterhout twee keer op voorsprong, maar werden door een treffer in blessuretijd met 3-2 verslagen. Maik de Wolf en Jona than Constancia zorgden voor de Terneuzense goals. HW'24-RCD 0-0: De Hulster formatie kwam niet tot winst te gen hekkensluiter RCD. De num mer tien stevent nu af op nacom petitie. Haerkens met een afstandsschot toch nog een punt voor Robur: 2-2. Patrijzen-RIA W. 1-3: Het beste voetbal kwam voor rust van de be zoekers. Toch hadden de Patrij zen-voetballers Gabriël Sapulete en Trung Tran de twee beste kan sen. Kort na rust wist Quincy Tjan-Asem niet te scoren uit een strafschop, maar enkele minuten later kwam RIA W. toch op voor sprong via Daryl Rawidjan. Arno Verlinde verdubbelde deze voor sprong even later, waarna Rawid jan in de slotfase voor 0-3 zorgde. De late tegentreffer was van Edwin Capello. Breskens-Kwadendamme 5-1: Binnen een kwartier leidde Bres- kens al comfortabel met 2-0 door doelpunten van Elmar Lauret en Merijn van der Plas. Nadat eerst Michel Coquit nog de paal had ge troffen, liep de thuisploeg verder door Klaas Verspoor GOES - Voor zaterdag-derdeklasser Apollo'69 is zaterdag het doek ge vallen. Net als Krabbendijke speelt de ploeg uit 's-Gravelpolder ko mend seizoen in de vierde klasse. Heinkenszand, WHS en De Meeu wen zijn nog altijd niet veilig. Apollo'69-Heinkenszand 0-5: Apollo'69 had weinig in te breng en tegen Heinkenszand. Robin de Winter zette de bezoekers voor rust op 0-1. Via Sander Nagelkerke was Apollo'69 daarna nog dicht bij de gelijkmaker. De Winter teken de in de tweede helft ook voor de 0-2 en daarna liep Heinkenszand eenvoudig verder weg. Gerben Menheere zorgde voor 0-3, Ermo Cappon maakte de 0-4 en Guido Wiskerke bepaalde de eindstand op 0-5. Colijnsplaatse Boys-Rillandia 1-3: Arjan Koopmans opende de score en via Esmir Kustura kwa men de bezoekers in de eerste helft aan een o-2-voorsprong. Na door jos van Belzen VLISSINGEN - Na een 3-0-zege op Clinge is Zeelandia Middelburg nog één punt verwijderd van de winst in de strijd om de derde-pe- riodetitel. Goes boekte via onder meer drie treffers van Niels Paarde- kooper een ruime overwinning bij BSC. Ondanks deze zege blijft de uit naar 5-0 via Erik de Rechter, Mark Boeckhout en Jeffrey Than- ge. Kort voor tijd deed Roel de Jon ge wat terug namens Kwadendam- me. Koewacht-Luctor'88 2-5: De thuisploeg kwam na een kwartier verdiend op 1-0 door Johnny Len- sen. Ronald van de Zwaluw bracht de hervatting kwam Colijnsplaatse Boys via Youri Visser nog wel dich terbij, maar met zijn tweede tref fer van de middag gooide Kustura de wedstrijd op slot. Noad'67-Krabbendijke 3-0: Uit een voorzet van Jeroen Reijngoudt kopte Corné de Frel Noad'67 naar een i-o-voorsprong. Krabbendijke was voor rust nog dicht bij de ge lijkmaker, maar een kopbal ver- Tholense Boys wordt geveld vanaf de strafschopstip dween net naast. Na rust zette Remy van Herk De Frel vrij voor doelman Van Koeveringhe en dat betekende de 2-0. Na voorberei dend werk van Wiljan Lisseveld kon Koen van Dijke in een mêlee van spelers daarna voor de 3-0 zor gen. WHS-Duiveland 2-2: Het duel be gon een uur later omdat er geen scheidsrechter aanwezig was. Uit Roosendaal werd Peter van Groe- ninge opgetrommeld. Al na 64 tellen opende Leon de ploeg vierde in de derde klasse A, omdat concurrent Roosendaal met 1-0 won bij Zierikzee. BSC-Goes 1-5: Nadat Paardekoo- per al na zeven minuten de score had geopend (0-1), kwam de thuis ploeg snel langszij: 1-1. Vanaf elf meter bepaalde Jordy den Toonder de ruststand op 1-2. In de tweede helft kreeg Goes de nodige kansen om verder uit te lopen, wat pas in het laatste kwartier lukte. Via twee treffers van Paardekooper en één van Rosanno Acton werd het 1-5. de bezoekers weer langszij: 1-1. Na rust sloeg de ploeg uit Heinkens zand snel toe: binnen zes minuten werd het 1-3 door Johnny Nieuw- dorp en Juul Back. Na de 1-4 (door Koewacht-doelman in eigen goal geslagen) maakte Lensen er 2-4 van. Rutger van Rossum zette het verschil met een lob weer op drie. Witte, na een vrije trap van Perry Snoep, de score. Op schitterende wijze zorgde Ronald Zwager daar na voor de gelijkmaker. Vlak voor rust kopte De Witte een corner van Patrick Ketting in en volgens de arbiter was de bal al achter de lijn geweest voordat Marcel de Bruine de bal wegwerkte. Zeven minuten na rust zorgde Dennie le Comte met zijn honderdste treffer voor Duiveland voor de gelijkma ker. Daarna kregen beide ploegen nog kansen op de winnende tref- j fer en hield Capelle in blessuretijd Ketting nog van de winnende tref fer af. FC Dauwendaele-De Meeuwen 2-1 (0-1). Timme Kwast 0-1, Geert Hopmans 1-1, Geert Hopmans 2-1. Veere-VCK 3-0 (1-0). Giacomo Wattel 1-0, René-Michel Gerritsen 2-0, Mark de Theye 3-0. Derde klasse B. TSW Merlijn-Tholense Boys 2-0: Evenals in de thuiswedstrijd kon Tholense Boys niet winnen van de ploeg uit Tilburg. Door twee strafschoppen kwam TSW Merlijn al voor rust aan de 2-0. Tot twee keer toe was Hans Keiler van af de stip trefzeker. Dosko-Vlissingen 3-1 (0-0). Rob Diet- vorst 1-0, Michael Mehmet 2-0 en 3-0, Peter de Jong 3-1. Steen-Walcheren 5-2 (1-1). Jeroen Dijker 0-1, Segi Leest 1-1, Boban Mar- tinovic (eigen doelpunt) 2-1, Wouter de Neijs 3-1, Sander van Remortele 4-1, Gert-Jan Martens 4-2, Dennis Buijs 5-2. Zeelandia Middelburg-Clinge 3-0 (1-0). Jerfey Booy 1-0, Jeffrey van de Velde 2-0, Alper Koe; 3-0. Zierikzee-Roosendaal 0-1 (0-0). Martin Zacharias 0-1. VLISSINGEN - In de vierde klasse B van het zondagvoetbal was de op vallendste uitslag het doelpuntloze gelijkspel van titelkandidaat Jong Ambon bij hekkensluiter Val Aan. De Middelburgse ploeg staat met nog één ronde te gaan drie punten achter op SC Gastel, dat gisteren wel won. Zeeland Sport verloor met 1-2 van De Schutters. De Vlissingse ploeg staat tiende. Chelatie hart- en bloedvaten ziekten Wijdverbreide Amerikaanse therapie bij etalagebenen, borstpijnen, vermoeidheid en algemene verouderingsproblemen. Verwijdert o.a. kalk en zware metalen uit het lichaam en bloedvaten. Tevens algemeen lichaams-, bloed- en urine- onderzoek; medische- en voedingsadviezen. Deelvergoeding zorgverzekeraars. Wijngaardstraat 37 Goes *T (0113) 223 999 www.biomedischcentrum.com i - Robur-voetballer Wijnand Sloos (links) in het duel met Hulsterloo. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 59