Utah en Verona kunnen hogerop Krantenbezorger m/v Monique van Belzen terug na armblessure Futsallers van TCV veroveren de beker Springpaarden van Ingrid Jacobsen op dreef in Stal de Kroo. Gemiddeld 150,- per maand bijverdienen? mm 28 Maandag 21 april 2008 PZC W GOES - Bij de toestelfinales turnen in Prinsenbeek heeft Monique van Belzen de regiotitel brug-ongelijk op haar naam geschreven in de ca tegorie junior NTS 8. Ze scoorde 7.900 punten. De turnster van het Vlissingse VTV rekende daarmee definitief af met een zware armblessure waar mee ze een jaar tobde. Ook haar clubgenote Carmen Me- chielsen was goed op dreef Zij ein digde op de tweede plaats in de balkfinale in de categorie pupil 1 NTS 11. MIDDELBURG - De futsallers van Taxicentrale Vlissingen (TCV) heb ben beslag gelegd op de beker in het rayon Walcheren. De ploeg won in de finale met 9-4 van Mila- no Domburg. Grote man bij de TCV was Martin Jansen. De speler van RCS 2 nam zeven doelpunten voor zijn reke ning. De Vlissingse formatie mag nu meedoen aan het regionaal kam pioenschap op maandag 28 april in Zierikzee. Milano had zich hier voor als kampioen al geplaatst. M twee ijzers in het vuur. Als eer ste starter trok ze met Utah een paal naar de bodem, maar ze no teerde wel de snelle tijd van 43.19 seconden. Het foutje bleef onbe straft, want ook de concurrentie ging in de fout. Chris de Heer vormde met Vick nog even een bedreiging. De ruiter uit Sprundel dacht met een rit op safe de overwinning binnen te ha len. Met nog één hindernis te gaan schopte de ruin echter een balk naar beneden en kwam de Braban der ruim een tel tekort om Jakob- sen van de leiding te verdringen. Als laatste combinatie in de beslis sende ronde ging Jakobsen zelf ook in de fout. De rit op safe met Verona kwam haar duur te staan. Door een stuurfout kwam de schimmel verkeerd voor een hin dernis, met een weigering als ge volg. De 24-jarige amazone eindig de met de Corland-dochter op de vijfde plaats. „In het barrageparkoers zaten niet echt lijntjes waar je tijd kon win nen. Daarom ben ik met Utah vol uit gegaan. Ik had gehoopt met Verona foutloos te blijven. Maar door mijn schuld is dit niet gelukt. Jammer." Met haar overwinning en de vijfde stek in een voor het merendeel met profs sterk bezet deelnemers veld bewees Ingrid Jakobsen over een stel goede paarden te beschik ken. „Ik mag niet klagen. Utah en Verona zijn goede paarden om te rijden. Ik stap met hen nu over naar de klasse Z. Ze geven mij het gevoel dat ze klaar zijn voor een stap hoger." Worden Utah en Ver ona ook verkocht als ze het goed doen in de Z-klasse? „Utah is van mijn zus en zal niet zo vlug wor den verkocht, maar als ze het goed doet gaat ze wel de fokkerij in. Ver ona zal, als er een goed bod komt, zeker worden verkocht. Want zo als ik al zei: nationaal is voor mij niet betaalbaar." PZC zoekt op korte termijn een Vrouwenpolder, Grijpskerke en Serooskerke Het bezorgen van dagbladen is een prima bijverdienste voor ouderen en jongeren vanaf 15 jaar. Het is zelfstandig, gezond en verantwoordelijk werk en uitstekend te combineren met school en met andere bezigheden. Verdiensten De prima verdiensten zijn afhankelijk van de wijk waar je bezorgt. Daarnaast lees je gratis de PZC en zijn er geregeld interessante extra's. Aanmelden of Informatie Ben je bereid 's ochtends vóór 07.00 uur kranten te bezorgen? Ga dan naar www.bezorgers.nl en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantoor uren contact op met 0800 - 02 32 333. Voorwaarden Wij zoeken bezorgers van 15 jaar of ouder. Kandidaten moeten in het bezit zijn van een geldig legitimatiebewijs. door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - De springwedstrijden bij Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joosland trok ken zaterdag weer een massa rui ters van buiten de provincie. Met overwinningen van Jil Buijze met Dame Blanche in de klasse B, Alys- sia Janse met Morentes in de klas se L en Ingrid Jakobsen met Utah in de klasse M imponeerden des ondanks de Zeeuwse ruiters. In de klasse Z ging de zege naar Bas Knijff uit Barendrecht met Odine Independence. Ingrid Jakobsen vond de belangrij ke rol van de Zeeuwen niet zo ver wonderlijk: „Er loopt in Zeeland een aantal goede paarden rond en veel ruiters nemen privéles bij top- ruiters. In de klasse B tot en met M doen we dan ook niet onder voor de rest van Nederland. Maar als de paarden in klasse Z ook goed lopen, worden ze veelal ver kocht. Met een normaal paard tel je tegenwoordig in de klasse Z niet meer mee. Zeker niet op wedstrij den met veel profs, zoals hier." „Het is niet vreemd dat talentvolle paarden worden verkocht", vindt de amazone uit Meliskerke. „Paar densport is duur. Zeker als je natio naal wilt starten. Voor een ama teur zonder sponsor, zoals de meeste Zeeuwen, is paardensport op hoog niveau niet te betalen. Als je dan een goed bod krijgt voor je paard is de verleiding om te verko pen groot. Met Utah en Verona had Ingrid Ja kobsen in de barrage van de klasse Ingrid Jacobsen won de klasse M met Utah en werd met Verona (foto) vijfde foto Lex de Meester rjj De Zeeuwse springruiters zijn tijdens wedstrijden in Nieuwland in de minderheid, maar ze schrijven wel de meeste rubrieken op hun naam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30