Sport RCS behoudt kans op titel Waterkans Arnemuiden Terneuzen De Meeuwen \s nog steeds niet veilig De goedkoopste autoverzekering BenZeker van Nederland? René Brasser GRATIS Souburgers verslaan tegenstander Halsteren met ruime cijfers: 5-1. Ploeg uit Zoutelande na verlies bij Dauwendaele nog in degradatiegevaar. 26 I Maandag 21 april 2008 PZC W Verkeersschool &B8VAS j MOTORRIJLES: I 20 motorrijlessen examen I voertuigenbeheersing examen 1 verkeersdeelneming 795,- Theorielessen AUTORIJLES: le 10 autolessen €225,- Autorijles Opfriscursus (cat. A en B) Aanhanger (EAB) RIS rijden in stappen) O Motorrijles Training/Training verhoogde rijvaardigheid (cat. A) Voor uw auto- en motorrijlessen 0118-471950/417464 www.renebrasser.nl GOES - Terneuzense Boys werd zat- terdag kampioen in de tweede klas se E. De ploeg won met 0-4 bij Zwaluwe en zag achtervolger Zaamslag met 2-1 verliezen van Nieuwdorp. Die ploeg strijdt in de slotronde met Arnemuiden om de laatste plaats in de nacompetitie. Arnemuiden-Bruse Boys 1-0: Bruse Boys was voor rust het sterkst. Toch kwam Arnemuiden op voorsprong. Op aangeven van Jarco Siereveld schoot Leon van Belzen de 1-0 in de touwen. Het houtwerk stond tot twee keer toe de gelijkmaker in de weg. Na de pauze deed Arnemuiden wat meer van zich spreken, maar ge scoord werd er niet meer. Arne muiden moet volgende week win nen om kans te maken op nacom- petitievoetbal. Nieuwdorp moet dan verliezen van terneuzense Boys. Dinteloord-Oostkapelle 2-1: De beste kansen in de eerste helft wa ren voor Dinteloord. Keeper Mat- thijs van Wageningen was echter goed op dreef In de openingsfase van de tweede helft bracht Nicky de Frel de thuisclub aan de leiding. Daarna maakte John Kats 2-0. Na de 2-1 van Anton Kruit drong Oost- kapelle aan maar wist geen kansen meer af te dwingen. Kapelle-Serooskerke 2-0: Het al gedegradeerde Kapelle was de bete re ploeg maar kon dat pas na rust in de score tot uitdrukking breng en. Edwin van Damme schoot twee keer raak. Nieuwdorp-Zaamslag 2-1 (1-1): onbe kend 0-1Turan Dogan 1 -1Niels Mulder 2-1. door Marco Verdoorn OOST-SOUBURG - RCS knokte zich gisteren op sportpark De Alblas met ruime cijfers langs Halsteren en doet zo nog steeds mee om het kampioenschap in de tweede klas se van het zondagvoetbal. De Sou- burgse formatie van trainer Ro meo van Aerde won met 5-1. De overwinning was verdiend, maar enigszins geflatteerd. In de eerste helft ging het bij de thuis ploeg namelijk niet bepaald van een leien dakje. RCS maakte het zich onnodig moeilijk en zag het Halsteren van trainer Cees Hout epen enkele keren dicht bij de ope ningstreffer komen. Gelukkig voor de Souburgers stond het Brabant se vizier niet op scherp en doel man Roy Sallet behoedde de thuis ploeg met knap keeperswerk voor een achterstand. Nog voor rust te kende Alwin van Ham na goed voorbereidend werk van Dennis de Nooijer voor de openingstref fer. Trainer Van Aerde vond dat zijn team in de eerste helft 'simpeler had moeten voetballen' en zag in het tweede bedrijf de puzzelstuk jes beter in elkaar vallen. RCS stel de al snel orde op zaken en zag Mohammed Ben Kaddour de 2-0 binnenschieten. Nog geen drie mi nuten later bekroonde Hoessein Bouzambou een knappe solo van af zijn eigen helft met een fraaie treffer. Alwin van Ham tekende voor 4-0 omdat zijn als voorzet be doelde vrije trap rechtstreeks in het doel belandde. Ahmed Didi scoorde namens Halsteren de eni ge tegentreffer en invaller Jeremy van Aalst bepaalde met een fraai lobje de eindstand op 5-1. Volgende week treden de Soubur gers aan tegen Terneuzen. Koplo per Dongen heeft de beste papie ren in de tweede klasse. De ploeg heeft drie punten voorsprong en mag het opnemen tegen Madese Boys. Die ploeg is nog niet hele maal veilig. Als RCS kampioen wil worden, moet het zelf zien te win nen van Terneuzen en hopen op verlies van Dongen. Mocht dat niet lukken, dan hebben de Sou- Het verschil tussen koploper Dongen en RCS bedraagt drie punten. Mocht Dongen het laat ste duel verliezen, maken de Sou burgers nog kans op de titel. burgers nog de nacompetitie als achterdeur naar de eerste klasse. „Voorafgaand aan dit seizoen heeft de club gezegd een stabiele tweede klasser te willen zijn", vertelde Van Aerde. „Maar nu we kans ma ken om kampioen te worden, moe ten we er natuurlijk ook voor gaan. Mochten we naar de eerste klasse promoveren, is een bredere selectie een must. Dit seizoen heb ben we weinig blessures en schor singen gehad, maar wie zegt dat dat volgend jaar ook zo is?" RCS-Halsteren 5-1 (1-0): 44. Alwin van Ham 1-0, 46. Mohammed Ben Kaddour 2-0, 48. Hoessein Bouzambou 3-0, 58. Al win van Ham 4-0, 70. Ahmed Didi 4-1, 88. Jeremy van Aalst 5-1. Scheidsrechter: J.W.S.M. van Tilburg uit Drunen. Gele kaart: Danny Suijkerbuijk (Halsteren), Ro meo van Aerde (RCS). Aantal toeschou wers: 60. GOES - Terneuzen moest gisteren in blessuretijd de punten in Oos terhout achterlaten. De tweede klasser nam tegen de degradatie kandidaat twee keer een voor sprong, maar zag Custley Cornelia in de 92e minuut 3-2 maken. Ondanks de nederlaag zijn de kan sen op een periodetitel nog niet helemaal verkeken. De ploeg moet hopen dat het zondag van RCS wint en dat 't Zand verliest. door Klaas Verspoor GOES - De strijd om de tiende plaats is in de derde klasse van het zaterdagvoetbal is nog niet be slecht. De Meeuwen is een van de ploegen die nog moeten vrezen voor de strijd tegen degradatie. Veere heeft na het gelijkspel van Duiveland nog steeds kans op de titel. De ploeg versloeg VCK met 3-0. Dauwendaele-De Meeuwen 2-1: In een rommelig duel kwam De Meeuwen via Timme Kwast in de eerste helft op voorsprong. Dau wendaele stelde in het vervolg or de op zaken. Geert Hopmans zorg de voor de gelijkmaker en uit een voorzet van René de Nooijer maak te Hopmans daarna ook nog de winnende treffer. Dauwendaele eindigde het duel met tien man omdat Mirzada Akbar wegens na trappen uit het veld werd ge stuurd. De Middelburgers houden dankzij de zege uitzicht op een plaats in de nacompetitie. Apollo'69-Heinkenszand 0-5 (0-1): Ro bin de Winter 0-1, Robin de Winter 0-2, Gerben Menheere 0-3, Ermo Cappon 0-4, Guido Wiskerke 0-5. Colijnsplaatse Boys-Rillandia 1-3 (0-2): Arjan Koopmans 0-1, Esmir Kustura 0-2, Youri Visser 1-2, Esmir Kustura 1-3. Noad'67-Krabbendijke 3-0 (1-0): Corné de Frel 1-0, Corné de Frel 2-0, Koen van Dijke 3-0. WHS-Duiveland 2-2 (2-1): Léon de Wit te 1-0, Ronald Zwager 1-1, Léon de Wit te 2-1, Dennie le Comte 2-2. Derde klasse B. TSVV Merlijn-Tholense Boys 2-0 (2-0): Hans Keiler 1-0, Hans Kei ler 2-0. gwwmwww— BenZel'or.r vergelijkt en helpt u op weg! Halsteren-trainer Cees Houtepen (links) en RCS-trainer Romeo van Aerde (rechts) stonden bij de warming-up van beide elftallen gebroederlijk naast el kaar. foto Lex de Meester i i m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28