familieberichten iC Dankbetuiging George Segers 10 I Maandag 21 april 2008 PZC /Al heeft zij ons verlaten, zij laat ons nooit alleen. Wat wij in haar bezaten, is altijd om ons heen. Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Goudina Antonia van Rijswijk-Pluijmers Dien weduwe van Antonie van Rijswijk Middelburg, t Vlissingen, 10 september 1938 18 april 2008 Breda: Corrie Ruud en Nancy, Quinty, Moïse Ed en Wendy Debbie Vlissingen: |osé en Harry Natascha Vlissingen: Jos Vlissingen: Gert-Jan en Viola Daisy Carlo lari Coosje Buskenstraat 220 Vlissingen Correspondentieadres: Verkuijl Quakkelaarstraat 72,4381 TP Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 22 april van 19,00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 23 april om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu jjp Ontslapen in Christus, die de hoop van het eeuwige leven is, mijn lieve man, onze lieve vader, opa en .yj overopa Hendrik Jacob Schouwenaar (Henk) echtgenoot van E. van Sluijs Rilland-Bath, 31-01-1924 t Middelburg, 18-04-2008 E. Schouwenaar-van Sluijs Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, 18 april 2008 Correspondentieadres: Pres. Wilsonlaan 414334 GB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 24 april van 12.45 tot 13.15 uur in het kerkcentrum :Het Bolwerk" van de Oostkerk, Verwereijstraat te Middelburg. Aansluitend wordt in de Oostkerk te Middelburg om 13.30 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden. De teraardebestelling vindt plaats om 15.30 uur op de alge mene begraafplaats te Rilland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het kerkcentrum "De Levensbron", gelegen tegenover de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar iedereen die de afgelopen tijd een bijdrage heeft geleverd acn de verzorging van onze ouders. "Ik wandel in het licht met Jezus Met verdriet nemen wij afscheid van onze ocm Henk Schouwenaar echtgenoot van Elisabeth van Sluijs (zus van onze moeder Cornelia Jasperse-van Sluijs t) Overleden op 18 april in de leeftijd van 84 jaar. Wij bewaren goede herinneringen aan zijn warme mee levendheid met ons. Kees Jasperse Sien de Visser Corrie Verhoeff-lasperse en Jan Verhoeff Riet Walraven-Poppe en Henk Walraven Hannie Lampert-Jasperse en Kees Lampert Thijs Jasperse en Cia de Putter Neven en nichten Middelburg 19 april 2008 Op 18 april 2008 ontvingen wij het bericht dat in Sarnia, Canada, is overleden op 79-jarige leeftijd, onze lieve zus Maatje Jacoba Vanderlinde-Coomans Bedroefd, maar met goede herinnering, verblijven wij, namens de familie C.S. Geertse-Coomans Hogehilweg 1 4357 AC Domburg De overstelpende belangstelling en uw oprecht mede leven na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa hebben bewezen dat hij in veler harten een plaats innam. De woorden van troost, de vele schriftelijke reacties, alle telefoontjes en de aanwezigheid van zo velen bij de afscheidsdienst waren ons tot grote steun in deze moeilijke dagen. Hiervoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan DELA, Bella van Hoff voor de regeling van de uitvaart en Piet Picavet voor de perfecte uitvoering hiervan. Thea Segers-de Bakker Jurgen en Mireille Noa, Boaz Stefan en Monique Mats, C? Clinge, april 2008 - - - -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10