JobTrack.nl Banen www.middelburg.nl Enthousiast verkoopteam! SENIOR ADVISEUR Autobedrijf Joosse ffOOMMOT STAMIBOUW BV Schadehersteller Autobedrijf Joosse Medewerker ICT le Medewerker Servicedesk Administratief Medewerker Servicedesk (inkoop) VIERSPRONG Voor onze nieuw te openen winkel in het hart van Middelburg zijn wij op zoek naar een: Parttime fulltime O N LY VEROMODA Street One CECIL Spreken deze merken jou aan en ben je in het bezit van onderstaande eigenschappen dan willen wij graag met jou samen werken. Spontaan Verkoopgericht Tussen de 20 en 40 jaar Flexibel Servicegericht Stuur je brief vergezeld van een recente pasfoto met vermelding van je gewenste uren, binnen 8 dagen naar: Shanon t.a.v. personeelszaken Wolstraat 75, 4381 GD Vlissingen. MONTEURS STAALCONSTRUCTIE MONTEURS DAK- EN GEVELBEKLEDING TEKENAAR/WERK VOORBEREIDER Kijk ook op PZC Zaterdag 19 april 20081 55 De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tege lijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzie ningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken een: Senior adviseur Afdeling Bestuursondersteuning Voor 36 uur per week Functie: Adviseren en informeren van management, bestuur en medewerkers op uiteenlopende bestuurlijk/ politieke en juridische aangelegenheden. Belast met de coördinatie van het programmabestuur en medeverant woordelijk voor de opstelling van de programmabegroting en -verantwoording. Deelname aan diverse projecten. Profiel: academisch dan wel hbo-werk- en denkniveau met aanvullende vakinhoudelijke kennis en ruime werk ervaring met een juridische achtergrond. Salaris: maximaal 4.284,- bruto per maand, functie- schaal 11. Tevens kennen wij een uitloopschaal 12 met maximaal 4.873,- bruto per maand. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor dinsdag 6 mei 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen met een filiaal in Nieuw en Sint Joosland. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen- en bedrijfswagens, in- en verkoop van occasions en lease zijn dit onderhoud, reparatie, snelservice, schadeherstel, financiering en verkoop van motorbrandstoffen. Autobedrijf Joosse is gevestigd aan de Gildeweg 20, 4383 NK te Vlissingen. Ter versterking van ons schadeteam hebben wij plaats voor een Je bent werkzaam in een zelfstandige schadeafdeling als onderdeel van een klein team waarbij alle schades volledig verwerkt worden inclusief het spuiten. Wij werken hoofdzakelijk aan het merk Ford zowel de personen- als de bestelauto's maar ook andere mer ken komen bij ons binnen. Joosse is een samenwerkende reparateur met de ZLM. Als schadehersteller draag je zorg voor het her stellen en vernieuwen van de carrosserieën aan de hand van reparatieopdrachten. Ben je een allround autoschade vakman en heb je aantoonbare ervaring dan bieden wij je een interes sante baan en kun je rekenen op een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vragen kun je contact opnemen met Piet Joosse, telefoon 0118-442215. sollicitatie voorzien van C.V. naar: Postbus 206 4380 AE Vlissingen DE VIERSPRONG, ambitieus, Vernieuwend en inspirerend Psychotherapeutisch centrum De Viersprong is een ambitieuze derdelijns GGZ-instelling voor diagnostiek en behandeling van jongeren en volwassenen met ernstige persoonlijkheids-problematiek, naast psychische klachten. Voor de afdeling Facilitaire Zaken, onderdeel van de Ondersteunende Dienst, zoeken wij een 32-36 uur per week 36 uur per week 36 uur per week Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze website www.deviersprong.ni. DE Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hoondert Staalbouw B.V., Postbus 7, 4420 AA Kapelle (www.hoondert.coml e= Wij zoeken op korte termijn: Onze voorkeur gaat uit naar ervaren personen die in teamverband kunnen werken. Tevens zoeken wij een: voor het hoofdzakelijk tekenen van vergunningaanvragen, detailleringen en gereed maken van bestellingen. Voor meer informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met de heer A.W.J. Hoondert, te bereiken onder nummer 06-51082259. Stuur je

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 63