Trajectbegeleider Banen Manager Werkvoorbereiding éQ lobTrack.nl ALLROUND TIMMERLIEDEN mj FRAANJE Auris ambulant begeleider(s) v/m MA/ voor 36 uur per week Kijk ook op PZC Zaterdag 19 april 2008 I 49 Divisie Infra, afdeling Distributie Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Kerntaken - Aansturing, begeleiden en coachen van de (assistent) werkvoorbereiders (circa 15 fte). - Zorgdragen voor de business transition van organisatiewijzigingen die voortvloeien uit het thans lopende verbeterproject. - Realiseren van de in het Ondernemingsplan gestelde doelstellingen. Profiel - Afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur in technische richting. - Ervaring als peoplemanager en met het begeleiden en laten landen van organisatieveranderingen. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Wat bieden wij? We bieden je een afwisselende baan met volop doorgroeimogelijkheden en een prima pakket met primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met de heer R. Harinck, Manager Projecten Werkvoorbereiding, telefoonnummer (0113) 88 44 21. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 3 mei 2008 per e-mail naar vacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 190408-PZ-0681. Als je solliciteert naar aanleiding van onze advertentie in BN/De Stem vermeld je vacaturecode 190408-BN-0681. levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. OLLTAN.V. Postbus 5048 4330 KA Middelbos T (qu$) $8 20 00 L yacatures3DEtTA.nl wwsr.DEt.7A.nt DELTA lil the multi-utility company Fraanje b.v. is een zelf standig aannemings bedrijf met 150 werk nemers in vaste dienst, welke bouwkundige werken realiseert in geheel Zeeland, West- Brabant en de Zuid- Hollandse eilanden. Ons bedrijf is actief in de utiliteitsbouw, op de woningbouwmarkt en in onderhoud en lid van Bouwend Nederland In verband meteen toename van onze activiteiten zoeken wij: Functie-eisen: - Minimaal 3 jaar praktijkervaring in de bouw - Flexibele instelling - Zelfstandig kunnen werken - Iemand met de juiste motivatie en mentaliteit Functie-omschrijving: - Alle voorkomende timmerwerkzaamheden vanaf fundering tot afbouw. Wat wij bieden: - Een sociaal en prettig werkklimaat waarin persoonlijke inbreng en initiatief worden gewaardeerd - Salariëring conform de CAO voor de Bouwnijverheid - Doorgroei mogelijkheden - Goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden Denkt u degene te zijn die ons team kan versterken? Schriftelijke sollicitaties kunnen, binnen 10 dagen, gericht worden aan de directie van Aannemingsbedrijf Fraanje b.v. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld aannemingsbedrijf Nieuwe Kraayertsedijk 37 Postbus 1 4456 ZG Lewedorp tel. 0113-615500 fax 0113-612764 www.fraanje.com vacatures@fraanje.com Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise Auris Dienstverlening Goes De Koninklijke Auris Groep is dé partner voor mensen die moeite hebben met horen, spreken, lezen, schrijven of begrijpen. De organisatie is mensgericht, maatschappelijk betrokken, transparant en flexibel. Auris Dienstverlening Goes is een onderdeel van de Koninklijke Auris Groep en verzorgt ambulante (onderwijskundige) begeleiding, gezinsbegeleiding, arbeids- toeleiding en cursussen. Auris Dienstverlening Goes is per 1 augustus 2008 op zoek naar Zowel een volledige betrekking als een parttime betrekking (minimaal 0.6 fte) behoort tot de mogelijkheden. Voor meer informatie over de functie en de organisatie zie www.auris.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CD Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) is een jonge dynamische organisatie, sterk in de groei die zich bezighoudt met de opvang en nazorg van gedetineerden in justitieel kader en ex gedetineerden in een vrijwillig kader. De Stichting biedt aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding om zo bij te dragen aan het verbeteren van kansen van ex-gedetineerden om terug te keren in de samenleving en het arbeidsproces. Taken: - De trajectbegeleider is verantwoordelijk voor het periodiek houden van trajectbesprekingen. - Werkt deze uit in trajectrapportage en ziet toe op de uitvoering daarvan - Ondersteund bewoners en begeleiders in het zoeken naar creatieve oplossingen binnen het Zeeuwse of forensisch zorgaanbod. - Onderhoud contacten met toezichthouders van de Reclassering en medewerkers van het Ministerie van Justitie. Functiekenmerken: - een open en respectvolle houding jegens onze bewoners. - een respectvolle houding heeft t.o.v. diverse religieuze en culturele achtergronden - zich goed kan verhouden tot (soms) botsende waarde en normenpatronen - inlevingsvermogen in de ervaringswereld van onze bewoners en deze herkenbaar is in de trajectrapportage - creatief in het vinden van passende oplossingen t.a.v. wonen, werken, relaties, financiën en zingeving - mondelinge en schriftelijke vaardigheden voor het opstellen en verantwoorden van trajectplannen en registratiesystemen Functie-eisen: - HBO werk- en denkniveau - Kennis van de sociale kaart - Kennis op het gebied van sociale wet- en regelgeving - Kennis van instellingen en organisaties die benodigd zijn bij het opstellen en uitvoeren van de trajectplannen Wij bieden Een uitdagende functie in een sterk groeiende organisatie Een tijdelijke functie van een jaar. Bij goed functioneren bestaat er de mogelijkheid dat het contract wordt omgezet naar een contract voor onbepaalde tijd. Toepassing van de CAO welzijn. Salaris: schaal 8 (max. 3046,- bruto per maand) met een eventuele doorgroei naar schaal 9 (max. 3354,-). Informatie Inlichtingen, informatie over de vacature: Dhr. H. Godschalk, plv coördinator Telefoon: 0118-635627. Voor meer informatie over de vacature zie onze website www.stichtinadoor.nl. Solliciteren U kunt uw sollicitatie richten aan: Stichting DOOR, Postbus 5076, 4380 KB Vlissingen T.a.v.: Directeur Dhr. J. Swart. o.v.v.: 'trajectbegeleider' Sluitingsdatum sollicitatieprocedure: 1 mei 2008 De eerste sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 20 Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan. Je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57