Open Dag| gemist llfj VMBO en MBO Er gaat een wereld voor je open! Banen Q> JobTrack.nl Ervaren werkvoorbereider met affiniteit KAM werkzaamheden m/v Financieel administratief medewerker m/v Ervaren werkvoorbereider m/v WAARIN haverkort voormolen B.V. INDAVER 22 april is er nog een informatieavond 44 I Zaterdag 19 april 2008 PZC Kijk ook op Haverkort Voormolen B.V. is een autonoom opererende bouwonderneming binnen TBI Infra. Vanuit een maatschappelijke betrokkenheid bieden wij economisch verantwoorde oplossingen voor vraag stukken op het gebied van infrastructuur, water, logistiek en industrie. Hierbij staat het aangaan van een duurzame, professionele relatie met opdrachtgevers en comple mentaire partijen centraal. Transparantie en duidelijkheid vormen hierbij de basis voor een goede samenwerking. Wij zijn een landelijk ope rerende bouwonderneming met vestigingen in Apeldoorn en Capelle a/d IJssel. Met ca. 200 vaste medewerkers trachten wij onderscheidend te zijn in ons vakgebied. Onderscheidend door het werken met enthousiaste teams, maar ook vooral het beschikken over ruime specia listische kennis en inbreng bij complexe projecten. Wij kie zen voor projecten die passen bij een gezond ambitieniveau voor de werknemers binnen de organisatie. Maatwerk in technische dienstverlening Voor projecten in de regio Zeeland zijn wij op zoek naar nieuwe teamspelers voor de volgende functies: Takenpakket voor deze full-time functie zal onder meer bestaan uit: Plannen en voorbereiden van onderhoudswerkzaamheden Maken van rapportages Operationele KAM taken zoals geven van instructies en houden van audits Onderhouden van het kwaliteitssysteem Functie-eisen Onze nieuwe collega heeft minimaal een MTS diploma, werktuigbouw of elektrotechniek en kan werken met AutoCAD en MS Project, is bekend met verkeersvoorzieningen, EMN en installaties, is bereid om buiten de reguliere werktijden aan de slag te gaan. Maximale reisafstand: 30 minuten van Terneuzen. Takenpakket voor deze parttime functie zal onder meer bestaan uit: Debiteuren en crediteuren administratie Bijwonen en notuleren van contractoverleg met opdracht gever Verwerken van termijnen Maken van opleverdossiers Bijhouden van het technisch archief Functie-eisen Onze nieuwe collega heeft een MBO diploma, is bij voorkeur 5 ochtenden in de week beschikbaar en heeft affiniteit met diverse ad ministratieve softwarepakketten. Van deze collega verwachten wij dat hij de uitvoering ondersteunt en adviseert op het gebied van planning, risico's, inkoop, logistiek, uitvoeringsmethode, bouwtechniek, hulpconstructies en ontwerp. Het takenpakket bestaat onder meer uit: Maken van planningen op basis van afgesproken werkmethode. Coördinatie van te maken berekeningen en tekeningen. Maken van inkoopvoorstellen op basis van offertevergelijk. Afstemmen van eigen werkzaamheden en die van onderaannemers. Inventariseren van risico's op gebied van kwaliteit, geld, tijd, veiligheid en gezondheid. Functie eisen Onze nieuwe collega heeft een HTS diploma civiele techniek, heeft ruime ervaring in werkvoorbereiding en is bij voorkeur woonachtig in Zeeland. Wij zoeken nieuwe collega's met een sterke persoonlijkheid, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en goede communicatieve vaar digheden voor uitdagende functies binnen de civiele betonbouw. Wij bieden onze nieuwe collega's een inspirerende werkomgeving vol professionele uitdagingen en mogelijkheid tot verdere ontplooiing. Een informele en collegiale sfeer waarbij samenwerken een belangrijk uitgangspunt is. Naast een goed salaris bieden wij een concurrerend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden met ruime vergoeding voor collectieve verzekeringen en als bijzonderheid een financiële ondersteu ning voor de studie van uw schoolgaande/studerende kinderen Interesse? Is een van deze functies je op het lijf geschreven, of heb je vragen neem dan contact op met Nicole Reinders, Personeelszaken: E-mail: nre@haverkortvoormolen.nl Telefoon 055 - 5382222 TBI infra s tndaver is toonaangevend in de uitbouw van duurzaam en integraal afvalbeheer. Sterk verankerd in Vlaanderen groeit het bedrijf ook fors in Nederland. Het multi-utility-bedrijf Delta is meerderheidsaandeelhouder van Indaver en ondersteunt de strategie en groei van Indaver. Op zijn locatie in Hoek, bij Terneuzen, exploiteert Indaver Gevaarlijk Afval BV (een onderdeel van Indaver) een van de best uitgeruste transferstations voor gevaarlijke afvalstoffen in Nederland. Gevaarlijke afvalstoffen worden er gesorteerd en verwerkt met respect voor het milieu. Complexe bedrijfsafvalstromen behandelen we in een waterzuiveringsinstallatie. Tankwagens en treinwagons reinigen we op een milieuvriendelijke manier in een cleaninginstallatie. Om ons team in Hoek te versterken, zijn wij op zoek naar (m/v): Meewerkend Voorman Afvalwaterzuivering Je functie: Na een interne opleiding bedien je in ploegendienst de productie-installatie voor de verwerking van waterige afvalstoffen. Bovendien stuur je een kleine ploeg van operators aan en doe je de procescontrole. Je coördineert ook sommige onderhoudswerkzaamheden en laad- en losactiviteiten. Je profiel: Je hebt een mbo-opleiding in procestechniek afgerond en hebt aantoonbare ervaring in operationeel leidinggeven. Je werkt graag in een team, neemt initiatief en bent stressbestendig. Chauffeur Je functie: Je vervoert gevaarlijke afvalstoffen en waakt over de veiligheid bij het laden en lossen en tijdens het transport. Bovendien controleer je of de verpakking en de bijbehorende documenten in orde zijn. En je onderhoudt de vrachtwagen waarmee je rijdt. Je profiel: Je beschikt over een groot rijbewijs en CCV/B en hebt een ADR- en VCA-opieiding afgerond. Je gaat zelfstandig en georganiseerd te werk. Verantwoordelijke Elektriciteit, Instrumentatie en Procesautomatisering Je functie: Je bent verantwoordelijk voor de hele elektronische instrumentatie en procesautomatisering in onze installaties. Bovendien zorg je ervoor dat storingen tot een minimum beperkt blijven en reik je bij storingen oplossingen aan. Je begeleidt ook derden bij de uitvoering van werkzaamheden, maakt kostenberekeningen en bereidt bestekken voor. Je profiel: Je hebt een technische hbo-opieiding gevolgd met een specialisatie in instrumentatie. Bovendien heb je enkele jaren ervaring in een industriële omgeving. Ons aanbod: We bieden een veelzijdige baan in een boeiend en hoogtechnologisch bedrijf met respect voor mensen. Je draagt verantwoordelijkheid en kunt rekenen op een competitief salaris, aangevuld met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Bovendien krijg je veel ontplooiings- en doorgroeimogelijkheden. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met cv naar: Indaver Gevaarlijk Afval BV, t.a.v. Danny Boogaard. Postbus 445. 4530 AK Terneuzen.Tel.: +31 115 678 645 - pomilieu@delta.nl - www.indaver.nl Toonaangevend in duurzaam afvalbeheer op het GROEN COLLEGE GOES Op deze avond kun je alles te weten komen over ons VMBO. Wist je bijvoorbeeld datje bij dierverzorging nu ook met paarden- houderij te maken krijgt? Of dat instromen in ieeFjaar 3 ook nog steeds mogelijk is? Voor de schoolverlaters van het voortgezet onderwijs die nog geen keuze gemaakt hebben voor een MBO opleiding is dit de kans om je ais nog te iaten informeren over de veelzijdige 'groene' opleidingen. Kortom de moeite waard om even langs te komen op 22 april vanaf 19.30 uur (afspraak niet nodig) Alvast tot ziens en je zult zien... Groen College Goes, Stationspark 39, 4462 DZ Goes 0113 272250 www.groencollegegoes.nl info@groenco!legegoes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52