W het onderwijs Banen J -u +\Y) \J (Q) JobTrack.nl 11A Tactisch Inkoper (m/v) fulltime Regioadviseur Zeeland m/v Investeren in de kwaliteit van Zeeland, iets voor jou? Werken in WGGGNGR NieuwsMedia Koninklijke Prins Dingemanse zoekt: Met gevoel voor onze producten Sociaalpsychiatrisch verpleegkundige/ maatschappelijk werker Apothekersassistent met vo Emergis 7 42 I Zaterdag 19 april 2008 PZC Kijk ook op WERKEN In het Onderwijs zullen tot 2011, 86.000 duizend banen vrijkomen! Hiervan is maar liefst 89% vervanging. Dit is hoog omdat het onder wijs kampt met vergrijzing van de beroepsgroep. Reden dus om vroegtijdig maatregelen te treffen door het opleiden en werven van deskundig personeel. Daarom brengt Wegener NieuwsMedia op 21 mei a.s. "Werken in het Onderwijs" uit. Dit informatieve themanummer gaat in op de diverse aspecten rond het werken in het onderwijs, zowel voor pedago gische beroepen als ook voor manage ment en stafdiensten. Bent u op zoek naar gemotiveerd en gekwalificeerd personeel, dan mag u zeker niet ontbreken in deze special! MEER INFORMATIE Wilt u meer weten over adverteren in "Werken in het Onderwijs", neem dan contact op met Wegener NieuwsMedia, Arbeidsmarkt (055) 538 80 00. BN/DeStem Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad De Gelderlander PZC de Stentor De Twentsche Courant Tubantia Koninklijke Prins Dingemanse gevestigd in Yerseke is al jaren toonaangevend in de schaal- en schelpdieren branche. Het bedrijf levert haar producten aan de retail, visspeciaalzaken en horeca in heel Europa. De ambitie van het bedrijf is om verder door te groeien door het product assortiment te verbreden en de opgebouwde posities in de verschillende markten te versterken. In deze uitdagende inkoopfunctie wordt u (mede) verantwoordelijk voor de inkoop, inkoopprijzen en condities van ons breed pakket bestaande en nieuwe schaal- en schelpdieren en overige producten en diensten. Door middel van onderhandelen realiseert u een goede prijs en kwaliteit. U werkt in Nederland, maar u zult tevens een gedeelte van uw werktijd op reis zijn, u rapporteert aan en werkt nauw samen met Hoofd inkoop. Voor deze uitdagende functie zijn goede communicatieve en commerciële vaardigheden en een flexibele werkinstelling vereist en enkele jaren werkervaring op HBO werk- en denkniveau. Beheersen van meerdere moderne talen is een pré. Tevens bent u bereid eventuele aanvullende opleidingen of trainingen te volgen (bijv. NEVI). Koninklijke Prins Dingemanse biedt u een aantrekkelijke functie binnen een gezond familiebedrijf. De communicatielijnen binnen het bedrijf zijn open en direct. Wij bieden u een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze vacature u aan en bent u ervan overtuigd dat u de juiste persoon bent om deze vacature in te vullen, stuur of mail dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Koninklijke Prins Dingemanse, t.a.v. mevrouw T. van Loon, afdeling P&O, Postbus 63, 4400 AB Yerseke of t.van.loon@orinsendinaemanse.com Wilt u meer weten over Koninklijke Prins Dingemanse en onze producten bezoek dan onze websi te: www.Drinsendinaemanse.com Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de sollicitatie procedure. Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achtergrond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. en ervaring met psychiatrische problematiek is vereist. Het gaat om een functie voor minimaal 24 en maximaal 36 uur per week. U voert intakegesprekken en verricht screeningen ten behoeve van bureau jeugdzorg. Ook houdt u zich bezig met protocollaire groepsbehandelingen, individuele begeleidingen en psycho-educatie voor kinderen en jeugdigen. Naar ouders en verwijzers hebt u een begeleidende en adviserende rol. U draait binnen kantoortijden ook mee in de bereik baarheidsdienst van Ithaka. U hebt een diploma b-verpleegkundige of hbo-v aangevuld met de spv-opleiding, of hbo social work (maatschappelijk werk) aangevuld met een voortgezette opleiding. Relevante werkervaring en een goede kennis van de sociale kaart zijn vereist. Verder beschikt u over goede communicatieve vaardigheden. Kennis van U bent verantwoordelijk voor het distribueren en beheren van geneesmiddelen binnen de centrale voorziening, met inbegrip van de daarbij behoren de administratieve werkzaamheden. Wij zoeken een enthousiaste en flexibele collega die in het bezit is van het diploma apothekersassistent. Wij verwach ten dat u zelfstandig kunt functioneren en in staat bent, ook onder tijdsdruk, nauwkeurig te werken. Het gaat om een parttime functie Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens en verdere infor matie over deze vacatures kunt u terecht op www.werkenbijemergis.nl. www.werker.bijemergis.nl Voor het regiokantoor Zuid/West Nederland (!oc2tie Rotterdam) zoekt het VSBfonds per 1 september voor circa 24 uur per week een De regioadviseur is contactpersoon voor alle instellingen uit Zeeland die via een donatie van het VSBfonds wilien investeren in de kwaliteit vanZeeiand. Hij/zij moet op zelfstandige wijze donatieaanvragen uit de provincie Zeeland stimuleren, beoordelen en afhandelen. Daarnaast denkt hij/zij zelf actief mee over de koers van het VSBfonds in de provincie Zeeland. Taken - Stimuleren, beoordelen en afhandelen van donatieaanvragen - Adviseren en begeleiden van (potentiële) aanvragers - Actief op zoek gaan naar toekomstige donatie aanvragers in de regio - Onderhouden en uitbreiden van netwerk met relevante maatschappelijke (partner)organisaties - Regionale Raad van Advies adviseren over toe te kennen donaties Het VSBfonds is de grootste niet-gouvernementelesociale investeerder van Nederland. Jaarlijks steunt het VSBfonds meer don 2.000 initiatieven op een breed maatschappelijk terrein: Mens Et Maatschappij, Natuur Et Milieu, Kunst Et Cultuur en Sport, in 2007 heeft het VSBfonds voor 60 miljoen euro projecten ondersteund die verbetering van de samenleving tot doel hebben. Het hoofdkontoor van het VSBfonds is in Utrecht gevestigd. Daarnaast heeft het VSBfonds zes regionale kantoren. Profiel - Minimaal HBO werk- en denkniveau met meerjarige relevante werkervaring - Aantoonbare affiniteit met de aandachtsgebieden van het VSBfonds - Kennis van financieel management - Grote maatschappelijke belangstelling met kennis van het maatschappelijke veld in Zeeland - Bekend met de regionale cultuur en beschikken over een actueel en relevant relatienetwerk - Uitstekende communicatieve vaardigheden en makkelijk contacten kunnen leggen met mensen uit alle geledingen van de samenleving - Zelfstandig en in collegiaal verband kunnen werken - In bezit van rijbewijs B en auto - Woonachtig in de provincie Zeeland Bruto jaarsalaris bedraagt maximaal 48.400 op basis van een 36-urige werkweek (inclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering). Sollicitaties met CV graag vóór 3 mei naar: VSBfonds, Personeel 8t Organisatie, t.a.v. mevrouw K. Vermeulen, Postbus 16, 3500 AA Utrecht of per e-mail: sollicitatie@vsbfonds.nl Neem voor meer informatie contact op met de heer M.P. Scherpenzeel (afdelingshoofd), telefoon (030) 230 33 38 of kijk op www.vsbfonds.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. l_j VSBfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50