mm mêbêè Familieberichtei Colofon Familieberichten Uitvaartverzorging 28 I Zaterdag 19 april 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsm8riia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op H ■Hf Wij zijn 17 april getrouwd Jaap Verspoor Lianne Louws Ons adres blijft: De Savorninlohmanlaan 38 4463 TH Soes P. Birza en C. Birza-Moens hopen op 24 april a.s. met hun kinderen en kleinkinderen hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren op 24 april van 10.00 uur tot 17.00 uur aan huis. Dorpspad 1 43Ó3 AT Aagtekerke Onze ouders en grootouders Piet de Visser en Vina Wisse zijn 30 april 2008 60 jaar getrouwd. CJ bent van harte welkom om hen te feliciteren op zaterdag 26 april a.s. van 15.30 - 17.00 uur in Zaal Middendorp, Smidstraat 16, Zoutelande. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Cadeautip Ë3 Langendam 34, 4374 AD Zoutelande Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen bedanken, die 5 april voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Onvoorstelbaar al die goede wensen, in de vorm van bloemen, kaarten, envelopjes en verdere cadeau's. Bedankt, "wij zijn sprakeloos". Cor en Tine de Voogd Waterstraat 1 Oostkapelle Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij zo lang van hem hebben mogen ontvangen, hebben wij nu afscheid moeten nemen van onze lieve pa, schoonvader en opa George Fidelius Bonte weduwnaar van Alina Maria de Backere St, Knjis, 12 november 1921 t Oostburg, 17 april 2008 Bavel: Lidwien Willy de Milliano-Bonte Annet f Tilburg: Ellen Amsterdam: Ann St. Kruis: Stanny Sabine Bonte-Deleu Margot Justine Correspondentieadres: Peurssensstraat 51 4527 BK Aardenburg Indien u afscheid wilt nemen van pa dan is daartoe gelegen heid op maandag 21 april om 20.15 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De plechtige uitvaartmis, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 22 april 2008 om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw Hemelvaart te Aarden burg. Gelegenheid tot condoleance in voornoemde kerk na de begrafenis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik ben op reis Al weet ik niet waarheen Maar ergens stond geschreven Dat ik deze weg moest gaan En al aarzel ik soms even Langs die eindeloze baan Toch weet ik: Iemand ging me voor En daarom ga ik door Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij in ons leven heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan onze lieve nicht en buurvrouw Janneke Elizabeth Koster weduwe van Abraham Jacobus Fremouw in de leeftijd van 80 jaar. Neven en nichten Edy en Ria Pijcke-van Pamelen Oostburg, 17 april 2008 Correspondentieadres: DJ. Herrebout Oude Haven 6 4501 PA Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 22 april om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij bedanken de artsen en verplegend personeel, zowel van De Honte als van het Antonius ziekenhuis, alsmede de medewerkers van de Thuiszorg voor alle goede zorgen aan Janneke besteed. Neven en nichten Edy en Ria bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Hierbij geven wij u kennis dat geheel onverwachts is over leden onze zuster en tante Cornelia Jacoba Varekamp Sinds 1992 weduwe van P. van den Hoek Sinds 1979 weduwe van A. Maaskant 4 10 juli 1922 t 13 april 2008 Vierpolders: L. Varekamp Rotterdam: J. de Jong-Varekamp Rijk de Jong Renesse, Correspondentieadres: Klaassen Notarissen Postbus 187 4300 AD Zierikzee De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden op de Herv. Begraafplaats te IJsselmonde. In "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is na een liefdevolle verzorging, op 87-jarige leeftijd, overleden onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jo Goossens sinds 6 mei 2007 weduwnaar van Paula Sarneel Koewacht: Godelieve de Frel-Goossens Patrick de Frel Stephanie Terneuzen, 17 april 2008. Correspondentieadres: Hazelarenstraat 62 4576 CJ Koewacht De dienst van afscheid met aansluitend crematie zal plaats hebben op woensdag 23 april 2008 om 10.00 uur in de aula van het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst voor aanvang van de afscheidsdienst in het crematorium. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in de hal van het crematorium. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Zoals ik kwam zoals ik ben zoals ik ben geweest zo ben ik heengegaan Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben we afscheid moeten nemen van mijn vader, schoonvader, opa en "ouwe" opa Jan Kooijmans weduwnaar van Pieternella Nijsse in de leeftijd van 89 jaar. 's-Gravenpolder: |an en Nel Kooijmans-Dekker Klein- en achterkleinkinderen We willen verplegend en verzorgend personeel en vrijwilligers van Unit 1 van Zorgcentrum "Ter Weel", bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 18 april 2008 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Poelvoordestraat 13, 4431 BP 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden dinsdag 22 april om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve vriendin Willy van Liere Henk en Jo de Kok Diep getroffen vernamen wij het plotseling overlijden van Willy van Liere-Minnaard De partner van ons commissielid Paul Meerman De BSC commissie zal haar werkzaamheden achter de schermen hard missen. We wensen Paul, kinderen en kleinkinderen veel strekte toe met het dragen van dit grote verlies. De Borsele Sloepoort Cup commissie Met ongeloof hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van Willy van Liere-Minnaard Partner van onze collega Paul Meerman. Wij wensen Paul, kinderen en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Autobedrijf Joosse lanneke den Besten Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 146