Familieberichten iüiaitiilalïÜMii Wim Matthijssen Dankbetuiging Achille van Damme Nard de Jonge 30 I Zaterdag 19 april 2008 PZC be Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd en wijze van ons heeft weggenomen onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Johanna Meeuwse-Murre sinds 17 februari 1974 weduwe van Adriaan Gerard Meeuwse in de leeftijd van 85 jaar. Coaldale (Canada): N. van Liere-Meeuwse J. van Liere 's-Gravenpolder: M. Bouterse-Meeuwse A.P. Bouterse Zoutelande: G.C. Meeuwse ).S. Meeuwse-Walhout Borssele: C. Meeuwse MJ. Meeuwse-de Muynck Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de verzorging van Zorgcentrum 'Rehobothwaar onze moeder vanaf februari 2005 heeft gewoond. Goes, 17 april 2008 Zorgcentrum 'Rehoboth', afdeling 'De Zwaluw' Correspondentieadres: G.C. Meeuwse, Sloestraat 24, 4374 BP Zoutelande Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. maandag 21 april van 20.00 - 20.30 uur in Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 22 april om 13.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele, aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in de zaal van voornoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega led Schrikenberg Ruim 5 jaar geleden verliet je de school en ons, in de hoop ooit gezond terug te keren. Helaas bleek het leven anders te beslissen. Op donderdag 17 april werd het afscheid definitief. Wij wensen de familie veel sterkte toe. het team O.R. en M.R. van de Leeuwenburch Wij zijn geschokt door het overlijden van led Schrikenberg de vrouw van onze zeer gewaardeerde medewerker Bas Schrikenberg. Wij wensen Bas, kinderen en verdere familie sterkte toe met dit grote verlies. Management en medewerkers, Gemeente Vlissingen Beheer Leefomgeving Ons bereikte het droevige bericht dat overleden is led Schrikenberg de vrouw van onze zeer gewaardeerde collega Bas Schrikenberg. Wij wensen Bas, Marjolein, Eveline, Paul en verdere familie sterkte toe met dit grote verlies. De collega's van de gemeente Vlissingen, cluster nieuwe werken en beheer Judith Jaap Anton Bert Jan Peter Maurits Jaap Bert Gerben Lodewijk Martin De wereld is vol mensen, maar zoals jij was er maar één. Wij willen u onze dank betuigen voor de vele blijken van mede leven tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader en opa Anton van den Broeke Het doet ons goed te weten dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Mattie van den Broeke-Meijers kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2008 Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Bart Christiaanse Het heeft ons erg goed gedaan te weten dat zovelen met ons hebben meegeleefd tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Johanna Wilhelmina Hoogesteger-Kort Onze hartelijke dank daarvoor. Fam. Hoogesteger P Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Annie van der Goes-Muller zeggen wij u hartelijk dank. Rob en Janny zeggen wij u hartelijk dank. april 2008 Nelly en Douglas Klein- en achterkleinkinderen Familie Christiaanse Axel Gympie Aus)april 2008 Voor de wijze waarop u hebt meegeleefd door middel van uw aanwezigheid bij de herdenkingsdienst, en de vele kaarten bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Ad Coppejans betuigen wij onze dank. Bep Coppejans-Bostelaar kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2008 In plaats van kaartjes Zoveel bloemen, kaarten, brieven... Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die wij ontvingen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa Bas van Klooster Uw hulp en genegenheid helpen ons verder. Dank daarvoor. Coby van Klooster Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2008 Mede namens de familie betuig ik hierbij mijn dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van Johanna óo/'/ui- f/ie/t/ws* Het heeft ons erg goed gedaan. J. Corré Amemuiden, april 2008 Langs deze weg willen wij u bedanken voor de blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en ouwe-opa Het was voor ons een steun en troost en zal een dank bare herinnering blijven. Kinderen en kleinkinderen Sluis, april 2008 Voor de vele blijken van belangstelling en meeleven, die we hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve man en vader Abraham Koppejan zeggen wij u hartelijk dank. D. Koppejan-Meulmeester en kinderen Ritthem, april 2008 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wathetookzij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Nelly de Jonge-Franse Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, april 2008 Dankbetuiging Een dierbaar persoon moeten missen doet pijn. Daarom vonden wij het ook zo fijn dat zovelen - familie, buren, vrienden en bekenden - bij de uitvaartplechtigheid aanwezig waren. Uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Gerarda Tournois-Marteyn was voor ons een grote steun waarvoor wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Eede, april 2008 Wij willen u bedanken voor de warmte en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opi Leendert Dirk van der Pool Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van de woonservice Thibautstraat voor de fijne verzorging. H.A. van der Pool-Miklas kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2008 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van Johanna van Belzen-van Belzen willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Arnemuiden, april 2008 Voor al uw prachtige bloemen, kaarten, telefoontjes en persoonlijke blijken van meeleven, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Soei Djoen Bish-Liong willen wij u hartelijk danken. Middelburg, 12 april 2008 Kinderen en kleinkinderen Het is niet in woorden uit te drukken Nee, dat gaat niet lukken Trots, verzachtend, gesteund en tevree Ja, daar kunnen we wat mee. Alle blijken van deelneming zijn ons tot grote steun bij het verwerken van het verlies van onze lieve man en papa Onze dank is groot. Monique, Rowan, Demi Matthijssen en familie Terneuzen, april 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 136